Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Btmmoda - 4,90TL Tişört, 7,90TL Ayakkabı, 19,90TL Kazak Ve Gömlekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Neccromancer, tevfikseker, bluecolor, yakamoz32, İmanPower Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
111
Cevap
9
Favori
15.169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Btmmoda - 4,90TL Tişört, 7,90TL Ayakkabı, 19,90TL Kazak Ve Gömlekler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      167 Mesaj
      18 Ekim 2018 16:43:50

Arkadaşın sorusuna cevap vermemişsiniz, indirim sadece inernet üzerinden mi yoksa mağazalarda da aynı indirim olacak mı diye sormuş.
      |
      |
      BtmModa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 9 0 7
    • Yüzbaşı
      803 Mesaj
      18 Ekim 2018 18:55:09
      Oturdugum yerde magzaniz var ordad indirim olucakmi yoksa sadece sitedemi olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
      0 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      btmmoda

18 Ekim 2018 19:22:11 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

Oturdugum yerde magzaniz var ordad indirim olucakmi yoksa sadece sitedemi olucak
      Merhaba,
      Öncelikle teşekkür ederiz. İndirimlerimiz tüm mağazalarımız da ve alışveriş sitemizde geçerlidir efendim.

Https://www.btmmoda.com
    • Yarbay
      2010 Mesaj
      18 Ekim 2018 21:22:43
      quote:

Orijinalden alıntı: BtmModa

Merhaba,
      Öncelikle teşekkür ederiz. İndirimlerimiz tüm mağazalarımız da ve alışveriş sitemizde geçerlidir efendim.

Alıntıları Göster
      saat kaçta başlayacak kampanya?

Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
    • Firma Yetkilisi
      0 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      btmmoda

18 Ekim 2018 23:09:23 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

saat kaçta başlayacak kampanya?

Alıntıları Göster
      Merhaba,
      Öncelikle teşekkür ederiz. Kampanyamız, 20 Ekim Cumartesi sabah saat 10.00'da mağazaların açılışı ile birlikte, alışveriş sitemizde de aktif olacaktır. Kampanya ürünlerine ek olarak; tişört, elbise, gömlek, pantolon, tunik, ceket modellerinde bugünden itibaren geçerli olmak üzere, stokları tükene kadar %90 indirim uyguladık.
      |
      |

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      19 Ekim 2018 15:01:32
      Hocam ben İstanbul da değilim sadece mağazayami özel fiyatlar bunlar yoksa sitenizdede fiyatlar aynimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PC : 144 mhz cpu 2 mb ekran kartı 20 mb ram
      Telefon: nokia 3310
    • Firma Yetkilisi
      0 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      btmmoda

19 Ekim 2018 17:51:16 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Tuhaf Adam

Hocam ben İstanbul da değilim sadece mağazayami özel fiyatlar bunlar yoksa sitenizdede fiyatlar aynimi
      Merhaba,
      Öncelikle teşekkür ederiz. Kampanyamız alışveriş sitemizde de geçerlidir. Çocuk giyim ürünleri hariç, diğer ürünleri alışveriş sitemizden temin edebilirsiniz.

• Onbaşı
      26 Mesaj
      19 Ekim 2018 20:20:46

iyi akşamlar, internet sitenizdeki ürünlerle mağazadaki üreünler birebir aynı mı ? geçenlerde bakmıştım mağazada siteye oranla çeşitlilik olarak daha az ürün var diye hatırlıyorum.
      |
      |
      BtmModa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ölmek için doğduk hepimiz, yaşadığımız her gün biraz daha ölüyoruz.
    • Yarbay
      2010 Mesaj
      20 Ekim 2018 10:25:19
      başladı mı kampanya?

Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
    • Er
      8 Mesaj
      20 Ekim 2018 10:40:11
      ben web sitesinde herhangi bişey göremedim. Bugün başlaması gerekmiyor muydu?

• Firma Yetkilisi
      0 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      btmmoda

20 Ekim 2018 11:18:15 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: lonelyauthor

iyi akşamlar, internet sitenizdeki ürünlerle mağazadaki üreünler birebir aynı mı ? geçenlerde bakmıştım mağazada siteye oranla çeşitlilik olarak daha az ürün var diye hatırlıyorum.
      Merhaba,
      Öncelikle teşekkür ederiz. Mağazalara göre ürünlerimizin çeşitlilikleri farklılık göstermekte. Siz de takdir edersiniz ki 3750 metre kare mağaza ile 200 metre kare mağazada sergilenecek ürün sayısı aynı olmuyor. Genel olarak internet sitemiz ile mağazalarımızda ki ürün çeşitliliklerimiz birbirine yakındır.
      |
      |

• Firma Yetkilisi
      0 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      btmmoda

20 Ekim 2018 11:19:39 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

başladı mı kampanya?
      Merhaba,
      Öncelikle teşekkür ederiz. Kampanyalı ürünlerimizin tamamına www.btmmoda.com/indirimli-urunler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BtmModa -- 20 Ekim 2018; 12:7:39 >
      |
      |

• Firma Yetkilisi
      0 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      btmmoda

20 Ekim 2018 11:20:14 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: fozcan

ben web sitesinde herhangi bişey göremedim. Bugün başlaması gerekmiyor muydu?
      Merhaba,
      Öncelikle teşekkür ederiz. Kampanyalı ürünlerimizin tamamına www.btmmoda.com/indirimli-urunler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BtmModa -- 20 Ekim 2018; 12:7:24 >
      |
      |

Reklamlar
SEO
Paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.