Şimdi Ara

BTK REZALETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evimin (eyüp sultan) olduğu bölgede port yok ve evime internet alamıyorum 20 gün önce türk telekoma port başvurusu yaptım btk'ya da türk telekomu şikayet olarak başvuru yapacaktım fakat türkiyede interneti yöneten kurumun sitesine 4 gündür giremiyorum sikayet.btk.gov.tr adlı site ye girilmiyor saatlerce internet ilerleme çubuğu dönüyor sadece. bu ülkede devletin sadece göstermelik iş yaptığının kanıtı bu bence hiç bir kurum işini hakkıyla yapmıyor sadece o koltuğa oturup önlerine konan hazır metinleri imzalıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cupi -- 13 Kasım 2018; 22:17:25 >

• Akk kalkmayacağı için herkes şikayet oluşturuyor bilerek siteyi kapattılar herhalde bende ulaşamıyorum.

1 BTK 2 Rekabet Kurumu bu 2 kurum kullanıcılar yerine sadece firmaları koruyan kurumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 13 Kasım 2018; 19:43:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btk şikayet sayfasını kapatmış açılmıyor

• Ben Alo120 yi de aradım karsima gelen temsilci papağan gibi biz sadece pasaport kaydıyla ilgili işlemleri yapariz dan baska birsey demedi. 2019 un arefesindeyiz yaşadığımız olaya bakın sonra elestrince hükümet dusmani diyorlar. Bir ulkede interneti yöneten kurumun sitesi çökmüş bir allahin kulu çıkıpta adam gibi açıklama yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cupi -- 13 Kasım 2018; 22:16:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.