Şimdi Ara

BTK: Mobil haberleşme hizmetleri 1 Nisan 2013 itibariyle zamlanıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
3.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türküm Herkes Gibi ve Türkiye' De Yaşıyorum Ama; Öyle Bir Sistem İçerisine Oturtmuşlar Ki Bizi Kimseye Dokunmuyor Yenilen Kazıklar, Sırf Bu Yüzden İnsanı Kendi Ülkesinden Soğutuyorlar Üretemediğimiz Yetmiyormuş Gibi Dışa Bağımlı Olduğumuz Tüm Her Şey'i Katlanan Fiyatlardan Alıyoruz Millet Avrupa Yada Amerika Da Benim Ülkemde Ödediğim ve Her Alan İçin Geçerli Olan Ücretin 3/1 Kadar Ödeme Yapıp Daha Kaliteli Hizmet Alıyorsa ve Ben Bunları Görüp Dış Ülkeler De Yaşayan Vatandaşlarımızdan Duyuyorsam Gerçekten Yazık Bu Zihniyet Hepimizi Bitirir Arkadaşlar Böyle Bir Vergi Sistemi ve Zam Trafiği Asla Kabul Edilemez Gerçi Ne Kadar Konuşsak Boşa Nefes Harcamış Olacağız Çünkü Biz TÜRKİYE Olarak Koyun Misali Güdülmeye Alıştırılmış Bir Toplumuz Her Halimizle Açlık Sınırı 1000 Lira Ülkem De Asgari Ücret 800 Lira Pos Bıyıklı Takımlı Şahıslarımız Dalga Geçer Gibi Yeterli Olduğunu Söyleyip Dalga Geçiyorlar Sonra Küfretmek Yakışmaz Al Burdan Yak!

• Bir umutla bu fiyatlar inecek diye bekliyorum, aptal gibi, hep zam hep zam. Sizin ben ta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Zaten telefonda gereksiz yere sohbet eden ülkelerin başındayız, zamlar bunları azaltmak için yerinde olmuş.

ve ulke iyiye gidiyor degil mi? cikar su at gozlugu cikarr daha ne kadar gormyeceksiniz boyle???

utanmasaniz ulkede maaslari 500 TLye cekip zamlari %500 arttirsalar sukredeceksiniz!!!
  • Türküm Herkes Gibi ve Türkiye' De Yaşıyorum Ama; Öyle Bir Sistem İçerisine Oturtmuşlar Ki Bizi Kimseye Dokunmuyor Yenilen Kazıklar, Sırf Bu Yüzden İnsanı Kendi Ülkesinden Soğutuyorlar Üretemediğimiz Yetmiyormuş Gibi Dışa Bağımlı Olduğumuz Tüm Her Şey'i Katlanan Fiyatlardan Alıyoruz Millet Avrupa Yada Amerika Da Benim Ülkemde Ödediğim ve Her Alan İçin Geçerli Olan Ücretin 3/1 Kadar Ödeme Yapıp Daha Kaliteli Hizmet Alıyorsa ve Ben Bunları Görüp Dış Ülkeler De Yaşayan Vatandaşlarımızdan Duyuyorsam Gerçekten Yazık Bu Zihniyet Hepimizi Bitirir Arkadaşlar Böyle Bir Vergi Sistemi ve Zam Trafiği Asla Kabul Edilemez Gerçi Ne Kadar Konuşsak Boşa Nefes Harcamış Olacağız Çünkü Biz TÜRKİYE Olarak Koyun Misali Güdülmeye Alıştırılmış Bir Toplumuz Her Halimizle Açlık Sınırı 1000 Lira Ülkem De Asgari Ücret 800 Lira Pos Bıyıklı Takımlı Şahıslarımız Dalga Geçer Gibi Yeterli Olduğunu Söyleyip Dalga Geçiyorlar Sonra Küfretmek Yakışmaz Al Burdan Yak!

• quote:

Orijinalden alıntı: Bodylove

Bakın abiler... Ülkede herkes birlik olsa hiçbir nane yiyemezler.
    Millet topluca 5 gün cep telefonu kullanmasa bak neler oluyor.
    10 bin kişi hattını kapattırsa (aynı anda) bak nasıl geri adım atılıyor.
    Kısacası, birlik olunsa, ne bu zamlar olur, ne ekstra ücretler alınır.....

Ama bu birliği sağlayacak yürek kimsede yok! İşte buna yanıyorum...

Aynen hocam başka ülkelerde %1 zam oluyor millet eylem yapıyor bizimkinler haber kanallarında "ayy bu millet ne yapıcak"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

Zaten telefonda gereksiz yere sohbet eden ülkelerin başındayız, zamlar bunları azaltmak için yerinde olmuş.

ve ulke iyiye gidiyor degil mi? cikar su at gozlugu cikarr daha ne kadar gormyeceksiniz boyle???

utanmasaniz ulkede maaslari 500 TLye cekip zamlari %500 arttirsalar sukredeceksiniz!!!

Her ne kadar tüm uygulamalarını beğenmesem eleştirsem de diğer 2 parti iktidar olacağına ücretler 3 katına çıksın daha iyi... En azından zamanındaki gibi canlarını sıkanı asmıyorlar, benim dediğim gibi olmadın diye düşmanın bile bombalamadığı şehirleri bombalamıyorlar... Kaşının altında gözün var diye üniversiteden atmıyorlar vs vs...

Elbette hataları var, sanki dünyada hatasız yönetim mi var da bizimkiler hatasız olsun... Ama diğerlerinin yanında sütten çıkmış ak kaşık bunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Yeter lan bi doymadınız vergiye. Neyin kafasını yaşıyo bu devletin başındakiler ? Eğer ödediğimiz paralar, vergiler yerine gitmiyorsa HARAM ZIKKIM OLSUN !

gitmiyor kardeşim gitse 12.000 tl maaşı olan başbakanın 35 milyar doları olmazdı
  • AMA O YÜZDE ELLİYE HAKKIMI HELAL ETMIYORUM ... onu napcaz sn. mümin kardeşlerim...
    oturun benım ve ben gibilerin kul hakkını odemeyi düşünün çok zeki %51

• 4 koldan taciz çok belli bariz. biz sustukça bu taciz bitmez. Yazı ile isyan hiçbirşey çözmez.

• Zamını da al git!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Cevaplanan Mesajlar(1)

Bimcelle geçmek farz oldu
    20 saniye konuşuyoruz 40 kuruş gidiyor
    bimcell olsam 4 kuruş gidecek

Ay başında geçtim bimcell'e 5tl vardı hattım da baya bi arama yaptım şu an hâlâ 4.20krş var. Kullandığım paketim bitsin 19 tl'ye hy 250dk hy 5bin sms ve 500mb internet paketi var onu yapacağım. Benim gibi hem sms hem dakika hem internet kullananlar için çok iyi bi paket.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTK: Mobil haberleşme hizmetleri 1 Nisan 2013 itibariyle zamlanıyor

BTK: Mobil haberleşme hizmetleri 1 Nisan 2013 itibariyle zamlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODY -- 16 Mart 2013; 20:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

quote:

Her ne kadar tüm uygulamalarını beğenmesem eleştirsem de diğer 2 parti iktidar olacağına ücretler 3 katına çıksın daha iyi... En azından zamanındaki gibi canlarını sıkanı asmıyorlar, benim dediğim gibi olmadın diye düşmanın bile bombalamadığı şehirleri bombalamıyorlar... Kaşının altında gözün var diye üniversiteden atmıyorlar vs vs...

Elbette hataları var, sanki dünyada hatasız yönetim mi var da bizimkiler hatasız olsun... Ama diğerlerinin yanında sütten çıkmış ak kaşık bunlar...

oyle oyle umarim bu ulkeye seriat gelirde gorurum o zaman

• Ben köye gidiyorum
    Gerci ordada gaz yağina vergi vericez,hayvan diskisindan elektrik yapabilirmiyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

• Sizin muhtemel olarak kastettiğiniz Şeriat (dinden az anlayanlar için; İran'da uygulanan adına şeriat denen ama pek te alakası olmayan yönetim şekli) falan gelmez korkmayın, bu ülkede kimse istemez onu... Hatta gerçek Şeriat'i da çoğunluk istemez; zira o kadar müslüman yok ülkede (ben de dahil)...

Not: "Şeriat (Arapça: الشريعة), İslam hukuku anlamında İslam dinindeki hukuka ait tüm konu ve kavramları kapsayan disiplinin adıdır." Buna göre gerçek Şeriat'e tü kaka diyenin müslümanlığından şüphe etmek gerekir... Sözüm yanlış anlaşılmasın kimseyi müslüman olmaya ne davet etme nede zorlama gibi bir niyetim yok... Hatta böyle düşünenler mümkünse müslüman olmasın bence...

Kaynak..:http://tr.wikipedia.org/wiki/Şeriat

• Biz Atamizin yolunda gidiyoruz Atamizin izindeyiz bu boylede gidecek.. 3-5 kurusada vatanimizi satmayiz

kimse ustune alinmasin
  • quote:

quote:

quote:

senin beyninin zamina...

• ulan zaten zar zor tl yükleyip kullanıyorduk daha zam olursa postayla haberleşicem
  • memleket eyüye gidiğıııı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.