Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 8 Nisan 2023; 0:44:39 >

• Çıplak ip ile trafiği rahatça izlerken vpn kullanan olunca kaçırdıkları oluyor tabi.
    Sarmaşığın bi ucunu keserek sonrasında daha çok çıkacağını göremiyorlar sanırım.
    Ya da attılar bi yem, kimse ses etmezse tamamen kuzey kore spora geçiş yapıcaz herhalde.

İnsanların uçkuruyla uğraşana kadar, insanları nasıl eğitip refah huzur ortamı sağlarız diye kaygılanacaklarına adamların düştüğü derde bak.

Denetim toplumu beta v1.2
  • VPN pratikte engellemek imkansız interneti komple kesmeleri lazım
  • HakanG22 H kullanıcısına yanıt
    Çok kullanılanları engelliyorlar ayrıca sende vpn i engelleyebilirsin kendi ağın içerisinde
    Tüm Türkiye'de engellenir ise hayat durur özellikle kurumsal firmalar için teknoloji mağazalarında çıkartılan kredi için kullanılan cihazlarda bile vpn kullanıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 24 Mart 2018; 14:37:55 >
  • vpn şirket değil ki engellesinler server kiralayıp kendi vpn ninide yapabilirsin, ayrıca büyük firmalar bankalar vpn kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanG22 -- 24 Mart 2018; 14:40:34 >
    Benim dediğim popüler kullanılan vpn ler engellenecek mesela siz opera vpn kullanıyorsunuz firmanın sunucuları belli eğer o sunuculara bir çok bağlantı olduğu görülürse engelleyeceklerdir biliyorsunuz ki vpnde aradaki bağlantı şifreli devlet iss in size verdiği ip adresi ile bağlnadığınız adresi görebiliyor kendi vps iniz ile host ettiğiniz vpn i siz kulanırsanız farketmezler ayrıca son yazdığınız ile alakalı yazdım bakarsanız

şuna da bakmanızı tavsiye ederim http://www.cbc.ca/news/technology/citizen-lab-sandvine-report-turkey-egypt-spyware-ads-1.4568717

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 24 Mart 2018; 15:0:36 >

• Kuzey Kore'deki yerel internete doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Ne kadann özgür bi ülkehh. Keşke benim de olsahh

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 24 Mart 2018; 15:55:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıktık illallah ettik artık yeter be...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khazaddum -- 24 Mart 2018; 16:11:52 >
  • Ülke Kuzey Kore oldu zaten.

Bu salaklar gittikten sonra ki ülke bu kadar beyinsizlerle dolu olduğu için gideceğini düşünmüyorum acaba yeni gelende bu tür aptal işlerle uğraşacak mı merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıplak ip ile trafiği rahatça izlerken vpn kullanan olunca kaçırdıkları oluyor tabi.
    Sarmaşığın bi ucunu keserek sonrasında daha çok çıkacağını göremiyorlar sanırım.
    Ya da attılar bi yem, kimse ses etmezse tamamen kuzey kore spora geçiş yapıcaz herhalde.

İnsanların uçkuruyla uğraşana kadar, insanları nasıl eğitip refah huzur ortamı sağlarız diye kaygılanacaklarına adamların düştüğü derde bak.

Denetim toplumu beta v1.2
  • İnternet trafiği izleniyor bi ara kanun çıkmıştı 2 yıl boyunca trafiğin saklanıyor
  • vpn'in modası geçti be,daha güzelleri var. hemde china great wall'u folloş edenleri var. bu iş kabloyu tümden kesmeden engellenemez.yapabiliyorsanız yapın.
    Ücretli vpn leri bilmiyorum ama Çin de vpn kullanamadım. 5 dakika sonra direk kesiyor bağlantıyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Ücretli vpn leri bilmiyorum ama Çin de vpn kullanamadım. 5 dakika sonra direk kesiyor bağlantıyi

Çin'de hangi siteler engelli ?
  • WhatsApp

Facebook

Google in tüm ürünleri.

YouTube gmail playstore hepsi.

Line

Instagram

• quote:

WhatsApp

Facebook

Google in tüm ürünleri.

YouTube gmail playstore hepsi.

Line

Instagram

Çüş
  • Tencent denen Çinli şirket dünyanın en büyük dördüncü yazılım şirketi oldu.

Dünyanın en büyük sosyal medya şirketi oldu.

Bu yasaklamalar sayesinde.

Evet belki özgürlüğünu kısıtlıyor. Ama diğer taraftan bu yasaklamalar sayesinde ciddi miktar paranın Amerikali şirketlere akmasını engelliyor.

• quote:

Tencent denen Çinli şirket dünyanın en büyük dördüncü yazılım şirketi oldu.

Dünyanın en büyük sosyal medya şirketi oldu.

Bu yasaklamalar sayesinde.

Evet belki özgürlüğünu kısıtlıyor. Ama diğer taraftan bu yasaklamalar sayesinde ciddi miktar paranın Amerikali şirketlere akmasını engelliyor.

Torrent indirmeye yaptırım var mı ? Mesela Almanya'da 500 euro falan para cezası var.
  • İşiniz gücünüz yok devletin kaynaklarını milletin bilgi özgürlüğünü engellemeye aktarın.
  • Daha deminki yorumumu kim sildiyse saygılarımı sunuyorum özetle demek istediğim şu:

https://www.youtube.com/watch?v=aJ0tMI4w-yA

• 1 Nisan itibariyle Opera vpn andriod çalışmıyor arkadaşlar. Sizde durum nedir?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.