Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

BtcTurk - Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Master39 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
45
Cevap
5
Favori
5.633
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Kripto Para ve Madencilik >> Bitcoin >> BtcTurk - Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      48 Mesaj
      12 Ekim 2018 22:31:52
      ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerryyyy -- 12 Ekim 2018; 22:46:27 >
      |
      |

• Binbaşı
      1646 Mesaj
      13 Ekim 2018 01:43:32
      orda burda boş reklam yapacagınıza önce müşterileriniz email adresini degiştirin. mail adresim hacklendi diyorum mail adresi degişikligi yapamayız diyorlar. böyle iş yapıyorlar işte. bir de böyle adamlara paranızı teslim edeceksiniz. uzak durun diyorum.

11.11.11
    • Yüzbaşı
      881 Mesaj
      13 Ekim 2018 03:32:52
      quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

orda burda boş reklam yapacagınıza önce müşterileriniz email adresini degiştirin. mail adresim hacklendi diyorum mail adresi degişikligi yapamayız diyorlar. böyle iş yapıyorlar işte. bir de böyle adamlara paranızı teslim edeceksiniz. uzak durun diyorum.
      Ne alaka değiştiremeyiz ya? Bal gibi değiştirmek zorundalar. Sonuçta oraya bütün kimlik bilgilerinizi veriyorsunuz yani kim olduğunuzu ispatlamak çok kolay neyin tatavasını yapıyorlar?

Zaten şu kimlikle ve bir kağıda yazı yazıp hepsi beraber selfie çektirmelerine uyuz oluyordum üyelik onayında. Adam gibi kimlik istersin anlarız da insanı oyuncak edip selfie çektirmek nedir? Sırf bu yüzden buraya üye olmadım.

Laptop: DELL 7566 - B6300W81C: i5 6300 HQ // GTX960M (4GB) // 8 GB DDR4 2133 mhz // 1 TB 5400 rpm

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
    • Firma Yetkilisi
      3 Mesaj
      13 Ekim 2018 09:23:03 Konu Sahibi

Merhaba, yardımcı olabilmek adına sitemize kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi özel mesaj yolu ile iletebilir misiniz?
      |
      |
      condemned890 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6616 Mesaj
      13 Ekim 2018 19:31:15
      Konudan Mesajlar siliniyor mu bana mı öyle geliyor? Konudan mesaj sildiren firma güvenilir değildir aklınızda bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      412 Mesaj
      14 Ekim 2018 12:48:09
      BTCTürk'e karşı bir sempatim var ve kullanıyorumda. Ancak 2 gündür USDT ile BTC almaya çalışıyorum. O kadar az hacim varki, hala almış değilim.

Hacmini arttıracak reklamlar yapmalı.
      |
      |

Teknoloji Sitemwww.yildirimyigit.com
    • Yüzbaşı
      646 Mesaj
      14 Ekim 2018 15:39:06
      bc1 segwit adreslerini desteklerseniz çok güzel olur artık lütfen.
      |
      |

• Yüzbaşı
      795 Mesaj
      14 Ekim 2018 18:12:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Ne alaka değiştiremeyiz ya? Bal gibi değiştirmek zorundalar. Sonuçta oraya bütün kimlik bilgilerinizi veriyorsunuz yani kim olduğunuzu ispatlamak çok kolay neyin tatavasını yapıyorlar?

Zaten şu kimlikle ve bir kağıda yazı yazıp hepsi beraber selfie çektirmelerine uyuz oluyordum üyelik onayında. Adam gibi kimlik istersin anlarız da insanı oyuncak edip selfie çektirmek nedir? Sırf bu yüzden buraya üye olmadım.

Bu konuda çok haklısınız 5 defa çekmiştim ben gözükmüyor diyordu kamera ters dönüyor diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      4805 Mesaj
      14 Ekim 2018 21:05:07
      BTCTurk yada herhangi bir coin borsası olsun farketmez... BDDK'ya tabii değildir.
      Bu ne demek?
      Bir banka ile aranızda ihtilaf olduğunda onu BDDK'ya şikayet edebilirsiniz. Ancak BTCTurk paribu yada bi başkasını şikayet edemezsiniz.
      Canları isterse tüm varlıklarınıza el koyabilirler.
      Elbette ki mahkeme yolu açık ama kaç sene sürer o sırada para mı kaybedersiniz belli değil.

Kripto paralara bulaştığınızda tek riskinizin fiyat düşüşleri olmadığını hatırlatmak için yazdım.
      Not: Yatırım tavsiyesi değildir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      14 Ekim 2018 21:38:24
      Uzun süredir kullanıyorum 100bin tlnin üzerinde para çektim bir tanesi bile gecikmedi. Oran ve komisyonları yabancı sitelere göre çok daha iyi özellikle btc gönderme komisyonları. Farklı görüşler vardır bilemem benim izlenimim genel olarak iyi. Kullanmaya devam ediyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      269 Mesaj
      15 Ekim 2018 00:28:07
      Bitcoin yükseldiği zamanlarda sürekli çöken platform pek fazla güvenim yok.
      |
      |

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      15 Ekim 2018 11:26:50
      Toprak alın boşverin olmayan şeyleri. ayağınız yere bassın..
      |
      |

Steam: devrim_derin
Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
nice türkiye
Paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.