Şimdi Ara

BSC'ye Özel Görüntülerle Far Cry Primal Hakkında Herşey (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Baya sağlam ön inceleme olmuş keyifle sıkılmadan izledim.Oyunun atmosferi çok güzel , hayvanlar ve ilkel dönem karlı bölgelerinde olması bana skyrim anımsattı.Böyle değişik bir oyun far cry serisine iyi gelebilir.Ben beğendim ateşli silah olmaması çok hoşuma gitti silah kullandığımız bir sürü oyun var zaten.
  • 65 tl ye mis gibi xboxta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın oyunun atmosferine bir lafım yok güzel olmuş ama oyunun en kötü yanı bence evcilleştirmenin bu kadar basit olması...İki günde hemen öyle bir hayvanı evcilleştirebilirsek bir yerden sonra sıkar oyun çünkü oyunda inceleyen arkadaşında dediği gibi zaten silah olarak da fazla bir seçeneğimiz olmayacak malum taş devri o zaman bari şu reklamlarını üstünden yaptığı şeyi canavar evcilleştirmeyi çok daha detaylı uzun ve zor yapsalardı da insanlar bir sabertooth u evcilleştireceğim diye günlerini harcasaydı bununla ilgili topluluklar forumlar kurulsaydı yapanlar foto vs. paylaşsalardı o zaman daha güzel olurdu insanlar bunun için uğraşırken bir bakardın oyun süresi olmuş sana +25 saat misal...ama tek tuş la git önüne et at kare ye bas senin olsun bitti gitti...Fazla basit olmuş bence arkadaşlar
  • Cok sukur bu oyundada timsah yokmus sevindim be kardesim yav 3.oyunda sudan gecmekten korkuyordum.suda karsi tarafa yuzmeye calisiyon pat diye animasyon giriyor devasa timsahla bogusuyordun ama oyun hakkini veriyirdu yani bana timsahin varligi bana gerginlik yaratiyordu..primaldede en sevdigim kisim baykus.. guzel olmus..en cokta far cry 4teki himalayalar bolumlerinden zevk aliyordum hele o bolumlerdr calan muzikle sessiz operasyon yapmak daha keyifliydii be..su an fc 4 var kuruyimmi tekrar bilemedim simdi.ama en guzel fc 3 tur
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.