Şimdi Ara

BSC Nostalji Serisi Bölüm 1: Pro Evolution Soccer 6

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BSC Nostalji Serisi ile geçmişte tadı damağımızda kalmış ve bugün açsak tekrar kendini oynatacak olan oyunlarla hasret gideriyoruz. İlk konuğumuz PES 6.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suratsız insanlar ile oynanan Winning Eleven'ı oynayın. MGS 1'i oynayın. Abe : Oddworld Oddysee - Exoddus'u oynayın. Silent Hill 1'i oynayın. RE 2 - 3 Biohazard'ı oynayın, Gran Turismo 1- 2 oynayın, NFS oynayın, Syphon Filter oynayın. Daha nice efsane oyun var. Hepsini bekliyoruz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Saaaağğaaaadan Sola! Şüüüto!
  • Güzel bir konu ama benim oynadığım eski oyunlar 2001 ve öncesi oyunlar 2010 a kadar bir boşluk var bende. Emeğinize sağlık.Konu güzel

• herhalde pes6 kadar oynadığım başka oyun yoktur. o zaman ki kadroları görünce tüylerim diken diken oldu, chelsea nin kadro neymiş öyle ya, yıldızlar topluluğu. pes 6 nın öncesi de var ayrıca, pes5 - pes3 ve ilk pes oyunu da çok efsanedir. nostalji yapalım diyorsanız başta Half Life - HL2, NFS UG, DMC, COD - medal of honor, fifa 98-99, GT3, GTA3 - GTA VC, GoW - GoW2, Tekken 3, SF2 (efsane :D) - hatta daha derinlere inersek diablo 2, age of empires, age of mythology, TES morrowind - oblivion, CS 1.4, baldur's gate 2, warcraft 3 vs.. neyse biri beni durdursun bu liste akar gider.

• wining eleven 10 pes kaç oluyor ama o dönem için tam bir zirveydi en yumuşak ve gerçekçi kontrolle ulaştık lan diyordum , birde wining eleven 7 karıştırıyor olabilirim ama david beckham la şow yapardık büyük ihtimal we 7 onuda çok severdim

• quote:

Orjinalden alıntı: Dhalsim

Güzel bir konu ama benim oynadığım eski oyunlar 2001 ve öncesi oyunlar 2010 a kadar bir boşluk var bende. Emeğinize sağlık.Konu güzel

O boşluk değil bildiğin krater imiş be mübarek..
  • Bana yeni PS2 aldıran oyundur kendisi. Korsanı bozmuştu PS2'mi. Euro 2008 ile birlikte "Ya dandik oyun şu FIFA, PES oynasana" dedikleri dönemde FIFA'ya geçtim ve iyi ki geçmişim. Şimdiki PESin suratına bile bakmaya ihtiyacım yok. Her şey kendi zamanında güzel.

• Gidip yükleyesim geldi, güzel seri.
  • Ne günlerdi be. PS1 döneminde ISS2 ile başlamıştım bu seriye. Her ne kadar PS2 döneminde FIFAcı takılsam da PES'in o dönemlerde daha iyi bir seri olduğunu kabul etmek. Ama ne yazık ki günümüzde PES bitmiş durumda. FIFA aldı yürüdü artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.