Şimdi Ara

Bruma Ben Bile Bezdim Artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adama karşı ümidimi hiç kaybetmemiştim.Taktik maktik diyerek kendimi kandırmaya devam ettim.Sırf adamın popularitesi artsın diye 10 tane video hazırlamışımdır ama yemin ederim bıktım artık.Her topu ezer mi bi adam yaa.Top kontrol edemez.Hava topuna çıkamaz.10 saniyeden az düşünmeden pas atamaz.Sırtı dönükken kaptırır.Vallahi bezdim artık adamdan.2 3 dribbling yapar belki bişey olur diye umutlanıyodum.Artık 1 kez bile çalım denemiyor adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende artık ümidi kestim brumadan zaten taraftarlara islikladi kimsenin ümidi kalmamis

• Sene basindan beri diyorum adi ahmet mehmet olsa 1 milyon edecek adam değil..

• "Bruma iyi oldu takim oyununa adapte sağladı , eskiden olduğu gibi çalım atmiyor" cu arkadaşlar gelsin hele

• emre çolak bunun yanında messi gibi kalıyor.
  • Bence sabır etmek gerek. Daha çok genç bir oyuncu. Tıpkı Waris gibi. Siz ikinci bir Ribery vakasını kaldıramazsınız sanıyorum...
  • Senden bi bruma videosu bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Genc

Adama karşı ümidimi hiç kaybetmemiştim.Taktik maktik diyerek kendimi kandırmaya devam ettim.Sırf adamın popularitesi artsın diye 10 tane video hazırlamışımdır ama yemin ederim bıktım artık.Her topu ezer mi bi adam yaa.Top kontrol edemez.Hava topuna çıkamaz.10 saniyeden az düşünmeden pas atamaz.Sırtı dönükken kaptırır.Vallahi bezdim artık adamdan.2 3 dribbling yapar belki bişey olur diye umutlanıyodum.Artık 1 kez bile çalım denemiyor adam.

ben demiştim demeyi sevmiyorum ama ben demiştim

• brumanın en büyük hatası türkiyeye,galatasaraya gelmek bence türkiyede yetenekli adamlar üstüne koyamıyor fazla
  • Daha 13 yaşında ama o
  • Sezon başında oynaması gerekiyordu ama Prandelli sağolsun adam futbolu unuttu. Şimdi de oynamaya korkar gibi bir havası var.

• Sakatlıktan sonra toparlayamadı...

Bruma nın ihtiyacı olan kendisine ihtiyacı olmayan yani 10 kişi bile sağlam olan bir takım... Bunu da bu ligde bulamaz bu çocuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Sezon başında oynaması gerekiyordu ama Prandelli sağolsun adam futbolu unuttu. Şimdi de oynamaya korkar gibi bir havası var.

Siz hala toz kondurmayın burumacığınıza.. Bir cacık olmayacağı gecen sene belli olmuştu.. Ne kadar uğraşırsan uğraş.. bu cocuktan asla ve kata 5 milyon euro ayarında bir topçu çıkmaz...
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Daha yumuşak bir lige kiraya verilmesi gerekiyordu, Prandelli adamı göndermedi üstüne bir de forma vermedi. Düzenli oynasa bu kadar kötü olmazdı, ilk geldiği zamanlar cesurca çalımlar deneyip estiriyordu. Keşke Amrabat yerine Bruma'yı gönderebilseydik, Amrabat'ı sevmesem de kısa vadede daha iyi verim alabilirdik.

Ben ayağımı sakatlayıp da 15-20 gün yürüyemedikten sonra ayağa kalkmaya korkar olmuştum. Bu adamın çapraz bağları koptu ve kötü bir hazırlık kampı geçirdi. Hamzaoğlu gelene kadar da art arda iki maça çıkmadı.

• 13 milyon euroluk balon
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Sakatlıktan sonra toparlayamadı...

Bruma nın ihtiyacı olan kendisine ihtiyacı olmayan yani 10 kişi bile sağlam olan bir takım... Bunu da bu ligde bulamaz bu çocuk.

Bence Bruma'nın ihtiyacı olan özgüven ve bir teknik direktör.

Hamzaoğlu zaten kendisi tecrübesiz ve genç biri, genç bir oyuncuyu yetiştirmesini beklemek hayalcilik olur. Bruma'ya Alex Ferguson gibi bir hoca lazım, hatta Fatih Terim , Mustafa Denizli gibi hatta ve hatta Şenol Güneş gibi genç futbolcuların potansiyelini yakalamasına yardımcı ve tecrübeli bir hocayla çalışması lazım.

Ben bu tarz genç ve potansiyelli oyuncuların gelişiminde hocasının çok etkili olduğunu düşünüyorum.
  • sakat olduğu zaman antep'e vermiştik
    demekki düzelince de biraz daha orada kalabilirmiş.

• Son kez düşünüyorum ve diyorum ki hamza hoca bu kadar ısrarcı olduğuna göre çıkacak son haftalarda alın size bruma diyicek.sorumluluk almasına izin vericek.benimki de böyle bi fantezik hayal işte

• quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Genc

Adama karşı ümidimi hiç kaybetmemiştim.Taktik maktik diyerek kendimi kandırmaya devam ettim.Sırf adamın popularitesi artsın diye 10 tane video hazırlamışımdır ama yemin ederim bıktım artık.Her topu ezer mi bi adam yaa.Top kontrol edemez.Hava topuna çıkamaz.10 saniyeden az düşünmeden pas atamaz.Sırtı dönükken kaptırır.Vallahi bezdim artık adamdan.2 3 dribbling yapar belki bişey olur diye umutlanıyodum.Artık 1 kez bile çalım denemiyor adam.

ben demiştim demeyi sevmiyorum ama ben demiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Daha 13 yaşında ama o

arkadas ne guldum ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.