Şimdi Ara

Bruce Lee'den sonra en büyük dövüş ustası kimdir ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
42.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • brucee lee nin vücut on numara norrisinki soğan tarlası gibi
  • Emin boztepeyi hiç duymamıştım garip bir kişilikmiş meğersem
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaVeN_3

Bruce Lee'den sonra en büyük dövüş ustası kimdir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

her nekadar çocuklara yönelik komedi filmlerinde daha çok oynamış ,filmlerinde kan dökmemeye öldürmemeye dikkat etmiş ve bu yüzden ciddiye alınmayıp kaybetmiş olsada,temel çin dövüşlerinde yapılan standart hareketler vardır,bu hareketleri başarıyla ve hızlı yapabilenlerin bruce leeden sonra başında gelir,özellikle eski filmlerini izleyin,demek istediğimi anlayacaksınız,bende hemen hemen tüm filmleri var ...

eski filmlerini izleyin, daha çok genç o filmlerde ve dövüş sahnelerinde ağzınızın açık kalıcağına garanti verebilirim bu kadar mı gerçekçi olur ya

• Chuck Norris demek isterdim ama konuda Bruce Lee den sonra gelen diyo.O yüzden demeyim, hakaret olmasın Chuck'a.

Chuck Norrisle ilgili bikaç cümle yazıp kaçayım, belki daha iyi tanımanıza yardımcı olur.
    -Chuck Norris bi taşla iki kuş vurmaz, bi kuşla iki taş vurur.
    -Chuck Norris o kadar hızlıdır ki, dünya etrafında bi tur atıp kendini yakalayabilir.
    -Chuck Norris saat kullanmaz, saatin kaç olduguna o karar verir.
    -Chuck Norris full dolu bir tabancayla rus ruleti oynayabilir ve kazanır.
    -Pokerde Flush Royal'i geçebilen tek el, Chuck Norris'in elidir.
    -Chuck Norris tanrıya inanmaz, tanrı Chuck Norris'e inanır.
  • Sonra değil,en büyüğü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Vertigo. -- 27 Ekim 2010; 0:39:45 >
  • güçlü soydemir
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Vertigo.

Sonra değil,en büyüğü.

o kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mac2cryme

Bruce Lee'den sonra dememin sebebi onun yerine kimsenin geçemeyecek olmasıdır. o her zaman benim için 1. dir. ama şuanda ne onun gibi birisine nede uzağından geçecek kadar bile bilgiye sahip birisine rastlamadım. şimdi internetten araştırayım dedim böyle biri çıkmadı. varmıdır sizin bildiğiniz isimler...

hayrola bruce lee ile yattnmı zamanında onu bu kadar övüyosn ?
  • mestre bimba

• emin boztepe videosu bu, hiç dövüş sanatı falan göremiyorum bildiğin sokak dövüşü. türke dövüş sanatı öğretirsen böyle yapar işte
  • Sİz boğanın kemiklerini kıran birisini gördünüz mü hiç? Adam boğayla güreş tutuyor 10.dan da ve adamın adı heman. Fakar başka favorilerimde var diğeride 20 kişiyi 3 saniyede öldürecek kapasiteye sahip evet yanlış okumadınız öldürüyorrr. Adam öldürmek marifet değil diyor marifet olsaydı benim üstüme şampiyon çıkmazdı dedi.

http://www.youtube.com/watch?v=Ql99zLrU1wQ HEMAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Emin Boztepe, William Cheung'u evire çevire falan dövmemiştir. Size olayın doğrusunu anlatayım bu tür işlerin içinde olan biri olarak:

Cheung, bir söyleşide Boztepe'nin hocalarına laf edince, Cheung Almanya'ya seminere geldiğinde, Boztepe ve birkaç arkadaşı seminere öğrenci kılığında girmişler. Tam seminer başladığında Boztepe ayağa kalkmış, elinde o söz konusu lafların olduğu dergiyi göstererek dövüşmek istediğini söylemiş. William Cheung ise "seminerden sonra" diyerek arkasını dönüp yürümüş. Boztepe, "3'e kadar sayıyorum koru kendini" diyerek adama girişmiş. Söz konusu videoda yaptığı şey basit bir yere atma hareketidir. Ne Wing Tsun görebilirsiniz ne de başka bir dövüş sanatı. Zaten videonun sonunda ikisi de ayağa kalktığında Çinli adamda herhangi bir kanama vs yoktur. Olaydan sonra kendisine sorulan soruda "ataklarını savurdum" diye cevap vermiştir.

Bu olaydan sonra da Emin Boztepe "27 saniyede nakavat etti" söylemleriyle bayağı bir üne kavuştu. Halbuki nakavt falan yoktu, normal bir dövüş de yoktu yani.

-----

Bruce Lee'nin ilk hocası Ip Man'dır. Lakabı falan değil bu adamın kendi ismi. Bazı yerlerde Yip Man, Yew Wen olarak da geçer. Bruce Lee'nin ilk hocasıdır. Sonra Ip Man'ın öğrencilerinden Wong Shun Leung'dan ders almıştır.

Peki bu emin boztepe gercekten iyi mi yoksa abartiliyor mu

• Steven Seagal adam yedinci dan aikidocu. bruce lee değil kralı gelse bu adama birşey yapamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Steven Seagal adam yedinci dan aikidocu. bruce lee değil kralı gelse bu adama birşey yapamaz.

Bakma onun artist artist dövüştüğüne, bruce lee bunun kemiklerini haşat eder valla.
  • Jet Li
  • quote:

Orijinalden alıntı: esg222

quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Steven Seagal adam yedinci dan aikidocu. bruce lee değil kralı gelse bu adama birşey yapamaz.

Bakma onun artist artist dövüştüğüne, bruce lee bunun kemiklerini haşat eder valla.

Artis değil hocam bende aikido altıncı dan olduğum için biliyorum adamın yaptığı her hareket gerçek ve emin olsun o fırlattığı adamları isterse çok daha fena bir şekilde bir taraflarını kırarak çok çok ötelere fırlatabilir.
    Edit: Ayrıca önce Bruce Lee nin adama vurabilmesi lazım ki bu çok çok zor bir hareket vücut, beyin o kadar alışıyor ki istem dışı olarak gelen hareket karşı tepki veriyor. Üniversitede birgün samimi olduğum hoca arkadan omzumu tuttmuştu istem dışı olarak hocanın az daha kolunu kırıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voilet -- 27 Ekim 2010; 3:28:33 >

• bogayla guresen adam zamanında fenaymıs baya.resmen boganın boynuzlarını ellerıyle kırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

Peki bu emin boztepe gercekten iyi mi yoksa abartiliyor mu

Sifu Emin her zaman iyi bir Wing Tsun'cudur ama hiç bir zaman dövüşçüdür diyemeyiz. Adamın kavgası bile yok yani bilinen görülen. Kendisini severim fakat Bruce Lee ile yarışacak kadar falan abartmayalım öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: ForzAykt

quote:

Orijinalden alıntı: .Vertigo.

Sonra değil,en büyüğü.

o kim

IP-Man,Bruceun hocası.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.