Şimdi Ara

browserlarda otomatik açılan reklam sekmeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu konuyu buraya açmak ne kadar doğru bilmiyorum başlığıda yanlış anlamayın derdim şu bir çok site artık sitede boş bir yerede tıklasanız yada bir içeriğe hemen ekstradan bir reklam sekmesi açıyor bu virüs falanda değil site sahibi yada siteyi kim tasarladıysa artık insanlar reklamlara doğrudan tıklamadığı için ee haliyle siteyi kirletecek reklamlarada internet kullanıcıları kızdığı için haklı olarak bu seferde sitede neye nereye tıklarsanız tıklayın otomatik bir reklam sekmesi açılıyor ben bundan acayip nefret etmeye başladım her sitede olmasada bir çok sitede bu var haber sitesine giriyorum boş bir alana tıklıyorum tak bir reklam sekmesi ve beni o sekmeye yönlendirme ya arkadaş evet para kazanında bu nedir ya bunu engellemenin bir yöntemi yok mu **** bu sekmeleri çoğunlukla görmüyor reklamlarını engellemediğim para kazanmalarını istediğim sitelerde var açık oluyor onlarda **** ama yani illallah ettim 2 satır içerik görecem beni 3-4 tane reklam sekmesi resmen baltalıyor herkesin muhakkak başına geliyordur bunlar bir yolu vardır elbet bu sekmelerin lakin ben bilmiyorum yardım edebilecek varsa sevinirim iyi forumlar

• Adblock Plus kullanın. Çoğu sitede reklamları engeller. Yalnız bazı sitelerde kullanmamanız gerekiyor çünkü bazen videoların açılmasını da engellemekte. O tür sitelerde uygulamayı siteye özel olarak devre dışı bırakabilme şansı var.
  • Operayı deneyebilirsin kendinden reklam engelleyici yanına 1-2 tane daha reklam engelleyici kurdunmu canavar gibi engelliyor hem ücretsiz vpn serviside var.
  • hocam opera vpn için kullanıyorumda son 1-2 haftadır vpn özelliğini biraz değiştirmişler çok çok yavaşlamış sizde de öyle mi acaba
    bu arada cevabınız için teşekkür ederim
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    **** plus deniyeceğim hocam teşekkür ederim cevabınız ve öneriniz için
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    aynen son 1 haftadır dengesiz çalışıyor ama bayadır kullanıyorum ilk kez böyle olmaya başladı düzeltirler sanırım.
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    Opera güzel dir ama vpn uygulaması internet hızını düşürüyor. Hem de uzun zamandan beri böyle. Maalesef vnp uygulamaları genelde internet hızını düşürmekte bilginiz olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.