Şimdi Ara

Brother LaserJet HL-1211W bilenler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
7
Favori
25.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorum ki bursakartustan aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazdan aldim telefondan kendi uygulamasiyla guzelce cikti aliniyor simdilik bir sorun yok yalniz fotokopi alamiyoruz sanirim bilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu modelde renkli çıktı mevcut mu kartuşu nasıl bir şey resmini atabilir misiniz arkadaşlar.
  • 69 boss 6 kullanıcısına yanıt
    Bu model lazer basic yazıcıdır. Sadece siyah beyaz çıktı verir. Renkli yok. Kartuş lu değil tonerlidir.
  • Mühendislik Bürom için bir yazıcı arıyorum.Ama hem uygun fiyatta hemde ilerde sorun yaşamayacağım bir yazıcı bulamadım. Gerçi pek yazıcılardan da anlamıyorum. kartuşlu ,lazer veya başka çeşitleri ne gibi faydalar sağlayabilir.

1-fiyat aralığı ............................................................................ : 300-400+kargo dahil
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 500 - 1000 daha azda OLABİLİR
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı + tarayıcı+ fotokopi+ fax)....................:Evet,
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:hangisi daha iyi olabilir bilinmiyor...
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: fark-etmez.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: hangisi daha iyi olabilir bilinmiyor...
    7-özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı?...................: hayır ama brother'ı araştırıyorum
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb olabilir ..wifi olmasada olur

• orhancin O kullanıcısına yanıt
    Ben de mühendisim şuan yüksek lisans yapıyorum. Tez için brother HL 1211W aldım fakat siz kompakt makine istemişsiniz.

Brother için MFC 1911W modeli olabilir. Fax Wifi tarayıcı vs. Toneri TN 1040 kullanıyor olması gerekiyor. Bu toneri benim cihazda da kullanıyorum. İnternette araştırma yaptım demo toner de doluyormuş. Hatta kendiniz bile doldurabilirsiniz. Youtube de araştırabilirsiniz. Ek olarak benim cihazda airprint yok kendi uygulaması üzerinden ipad veya iphone dan çıktı abiliyorum. Bu modelde brotherin sitesine göre Airprint özelliği mevcut iphone da ek yazılım gerektirmeksizin çıktı alabilirsiniz.

HP 125NW modeli de aynı özellikte. Bildiğim kadarıyla HP ler demo tonerle geliyor. Yeni toner almanız veya muadil toner almanız gerekiyor, toner bitiminde. Zira demo toner dolumu olmuyormuş.
  • arkadaşlar yazıcıyı aldım kullanıyorum bi sıkıntı yok
    kliksa dan aldım 200 tlye kartuş dolu diyor wifi den cıktı alıyorum gayet kullanışlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudret1

arkadaşlar yazıcıyı aldım kullanıyorum bi sıkıntı yok
    kliksa dan aldım 200 tlye kartuş dolu diyor wifi den cıktı alıyorum gayet kullanışlı

öncelikle yazcınız hayırlı olsun. Bende bu yazcyı almayı düşünüyorum. Internette bu yazıcyla ilgili fazla bilgi yok eğer imkanınız varsa kısa bir inceleme videosu çekme imkanınız var mı? Yazıcının olumlu olumsuz yönlerini kullandıkça yaşadığınız deneyimleri paylaşırsanız memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Işık Adam

quote:

Orijinalden alıntı: kudret1

arkadaşlar yazıcıyı aldım kullanıyorum bi sıkıntı yok

öncelikle yazcınız hayırlı olsun. Bende bu yazcyı almayı düşünüyorum. Internette bu yazıcyla ilgili fazla bilgi yok eğer imkanınız varsa kısa bir inceleme videosu çekme imkanınız var mı? Yazıcının olumlu olumsuz yönlerini kullandıkça yaşadığınız deneyimleri paylaşırsanız memnun olurum.

video zor olur

gayet güzel ve kullanışlı wifi den yazdırıyorsun

orijinal toneri 80 tl
    dolumu da kolay ve ucuz

alın geçin :)

• kudret1 K kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam :)

• arkadaşlar yazıcıyı kullanıyorum fakat yazma kalitesınde biraz eksiklik var yani silik falan çıkarmıyor ama hani okuldaki aletlerden daha kaliteli çıktı alıyorum en iyi çözünürlükte yaz dememe rağmen pek kaliteli değil
    haberiniz olsun
  • Arkadaşlar iyi forumlar bende bu yazıcıyı almayı düşünüyorum alan arkadaşlar memnunlar mı ? İçinden çıkan toneri tam dolu mu ve bu toneri, toner tozu ile doldurup kullanabiliyor muyuz yoksa yeni dolum toneri alıp onu mu doldurmamız lazım? Baskı kalitesi ile ilgili yukarıdaki arkadaş sorun var demiş baskı kalitesi diğer arkadaşlara göre nasıl? Tekrar iyi forumlar...
  • bende cihazı yeni aldım, iyiki almışım gerçekten sorunsuz ve çıktılar çok iyi, wifi olayınıda hallettim pc ye kabloyla bağlayıp modeminizi bir kerelik tanıtmanız yetiyor. şuan yazıcı almak isteyen varsa brother yazıcıları tavsiye ederim. Android markette kendi yazılımı var onu kullanarakta tablet yada telfondan çıktı alınıyor ben galaxy tab3 de denedim.
  • çıktıı alırken ayar kısmında ''metin'' seç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

çıktıı alırken ayar kısmında ''metin'' seç.

tamam bi de oyle deneyeyim
  • birde çözünürlük var en yükseğe ayarla eğer olmaz ise birde öyle dene.
  • quote:

birde çözünürlük var en yükseğe ayarla eğer olmaz ise birde öyle dene.

hocam yine de okuldaki canon samsung vb yazıcılar kadar parlak ve net yazmıyor. yazıyor tamam herhangi bir sıkıntısı da yok fakat netlik parlaklık konusunda pek iyi değil ilk kendi toneri
  • ne kadar çıktı aldın bilmiyorum ama drum dan olabilir.
  • quote:

ne kadar çıktı aldın bilmiyorum ama drum dan olabilir.

yok hocam daha yeni sayılır

yani alacak arkadsşlar diğer markaları da bi denesin
  • ben memnunum aldığım çıktılarda bir sorun görmedim, Brother hl-1111 ile aynı toneri kullanıyorlar çok fazla kullanan var olumsuz bir durum olsaydı onlarda belirtirdi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.