Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFAD0126 -- 5 Ağustos 2023; 15:15:23 >

• Pek anlayamadım. Biraz daha açık ifade yazsanız. Yazıcıdan geçerken kağıtta katlanma mı oluyor?
  • muhsin kamer kullanıcısına yanıt
    Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFAD0126 -- 5 Ağustos 2023; 15:15:40 >
  • Fotoğraflarda görünen kötü bir durum yok. Yollar üzerinde ufak-tefek kopmalar oluşursa, bu yolları düzeltmek için baskı devre kalemi kullanabilirsin.
    Tonerin etiket kağıdına tutunamayışı, acaba kullandığınız kağıdın bazı bölgelerinde kalan ince yağ tabakası mı? ( Etiket kağıdının baskısı alınacak yüzeyi temizlenerek bir deneme yapılabilir.)

Benim yazıcıda kullandığım kağıt türü ince, yazıcıdan bu ince kağıdı geçirirken altına bir A4 kağıt ilave ederek, birlikte geçiş yaptırıyorum, o zaman ince kağıtta kıvrımlar oluşmuyor, dolayısıyla tonerin baskısında ince yollarda bozulmalar olmuyor...

Yazıcıdan toner baskısını alırken, bende aynı yöntemi kullanıyorum. Ön kısımdan kağıdı verip, silindirden geçirip, arka kapaktan çıktısını alıyorum. Böylelikle kağıt katlanmadığından ince yollarda, toner bozulması veya kağıt kayması-katlanması gibi durumlar oluşmuyor....

İyi çalışmalar, kolay gelsin...

• muhsin kamer kullanıcısına yanıt
    Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFAD0126 -- 5 Ağustos 2023; 15:15:53 >
  • Islak mendil değilde, kuru kağıt mendille temizlik daha mantıklı gibi... denemelisiniz.

Laminasyon makinasını ilk aldığım zamanlarda bende aynı durumlarla karşılaşmıştım. Fazla takılmayın, ufak-tefek kopuklukları, tel köprülerle veya lehimlemelerle giderebilirsiniz...
    Aşağıdaki resimde, baskılı devredeki aynı hatalarımı görebilirsiniz....

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsin kamer -- 4 Ağustos 2014; 0:30:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.