Şimdi Ara

Brother HL 2130 error sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler meraba benim hl 2130 printerımın error ışığı yanıyor yani yanıp sönen vaziyette başka ışık yanmıyor
    http://welcome.solutions.brother.com/BSC/public/as/au/en/faq/faq/000000/000100/000070/faq000170_017.html?reg=as&c=au&lang=en&prod=hl2140_all
    bu adrese de göz attım ama o sorunları yaşamıyorum hatta yeni kurdum kurarken algıladı yazıcı da bir deneme sayfası çıkardı ama bilgisayardan çıkarma yapamıyorum hatta status monitor e girdiğimde bu yazıcı çevrimdışı diyor ne yapmalı bilemedim teşekkürler yarrdımınız için şimdiden

• merhaba.sanırım yazıcınızda sensör problemi var.ön kapağı açın cihazın sağ tarafında küçük bir sensör vardır.kapakta bulunan parça kapak kapatıldığındao sensörü kapatır.kapakta bulunan o plastik muhtemelen kırılmıştır. o yüzden makina alarm veriyor olabilir.detay için 0553 483 1977 beni arıyabilirsiniz.
  • baytoner yazdığınız mesaj tam 7 sene sonra benimde işimi gördü. ömrünüz bereketli olsun..teşekürler

• Bendede aynı sorun var sorunu çözdünüz mü daha doğrusu nasıl çözdünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı yazıcıya sahibim toneri bitmişti doldurttum kapakta sağda bulunan plastik parça kırıldı ve kayboldu error veriyor yazıcı çalışmıyor nasıl düzeltebilirim yks ye çalıştığım için yazıcı lazım oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.