Şimdi Ara

Brother HL-1111 kirli çıkarma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yazicıyı alalı 3-4 ay (500-600 sayfa) olmasına rağmen çıkartırken tekrar eden lekelerle çıkarmaya başladı. Drum rulosunu, toner bıçağını ayrı ayrı temizledim, drum ustundeki temizleme kaydiracinida kullandim ama nafile.

Drum degistirmem gerekiyor sanirim ama sizce 50tl civarina satilan muadil drum unitesimi almaliyim yoksa sadece drum rulosunu degistirmek yeterli midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam cıktıların fotosunu paylasır mısınız.

tekrar eden lekeler nokta nokta mı ? eğer öyleyse sorun druma yapısan sakız gibi şeyler. dikkatli bakınca görürsünüz ( parmagınızla drumı cevirip cevirip bakın ) çıkarması biraz zahmetli. ben ıslak mendille iyice bastırıp siilip sonra kuru havluyla siliyorum.

nedeni ise kağıt açıkta kaldıysa üzerinde olan tozlar. dediklerimi yapıp durumu yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

hocam cıktıların fotosunu paylasır mısınız.

tekrar eden lekeler nokta nokta mı ? eğer öyleyse sorun druma yapısan sakız gibi şeyler. dikkatli bakınca görürsünüz ( parmagınızla drumı cevirip cevirip bakın ) çıkarması biraz zahmetli. ben ıslak mendille iyice bastırıp siilip sonra kuru havluyla siliyorum.

nedeni ise kağıt açıkta kaldıysa üzerinde olan tozlar. dediklerimi yapıp durumu yazarsanız sevinirim.

Aynen o şekilde hocam. ancak nekadar temizlediysemde drum rulosunu hiç geçmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Informed

quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

hocam cıktıların fotosunu paylasır mısınız.

Aynen o şekilde hocam. ancak nekadar temizlediysemde drum rulosunu hiç geçmedi.

hocam tırnagınızla druma zarar vermeden kazıyın.( ıslak mendille sürte sürte coğu gitmişti bende ) kağıdı da acıkta bırakmayın. o lekeler cıkacak baska yolu yok :)

şurada drum sökme video var. ordan faydalanarak drum rulosunu tamamen söküp rahat temizleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-EjExzozNgo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 24 Ekim 2016; 22:07:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.