Şimdi Ara

Brooklyn Nine-Nine (2013 -) 7. Sezon (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
14.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.sezonu bitirdim çok güzeldi gene. Her bölümün enerjisi ve temposu yüksek bayılıyorum bu diziye. Son bölüm güzeldi kıçın bomba gibi. 6.ve 7.sezonlarda kısa sürede eklenir umarım.
  • 7x12

Teddy'nin Amy'e bir kere daha evlenme teklif etmesine patladım

Haftaya sezon finali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s07e12

film göndermeleri güzeldi özellikle midsommar

• Favori dizim
  • Çok güzel bölümdü sezon finali. Bence son birkaç bölümün de etkisiyle güzel bölümler çıkardılar, geçen sezondan iyiydi diyebilirim.

• 11 bölüm üst üste izleyerek başladım ama çok bariz çakması olduğu parks and recreation kadar sarmadı
  • Çerezlik kafa dagitmalik ve en güzeli hem kısa hem de komik bir dizi. Ön yargiliydim yıllardır Andy sambergin SNL deki oyunculugunu pek sevmediğim den şans vermemiştim. Geçen hafta başladım 2. Sezonun ortasındayım tavsiye ederim herkese.

Dediğim gibi ciddi bir dizi değil, arka arkaya dram gerilim falan izledikten sonra kafa dağıtmak için birebir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu baya altlarda kalmis

8.sezon sonbaharda basliyacakmis galiba

• ABD'deki olaylardan dizi de etkilenecekmiş, bol bol mesaj içeren bölümler yolda. Dizinin iptalini isteyen, dizideki tüm polis karakterlerin istifasını isteyen büyük çoğunluk var. Zor bir durum dizi adına. İlk 5'in tadı 6 ve 7'de yok, güzel bir finalle bitirirler belki.

• bölüm boyunca bütün siyahi suçlular kızılderili bir polis tarafından toplatılıp gerçek ırkçılık yüzlere vurulmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

ABD'deki olaylardan dizi de etkilenecekmiş, bol bol mesaj içeren bölümler yolda. Dizinin iptalini isteyen, dizideki tüm polis karakterlerin istifasını isteyen büyük çoğunluk var. Zor bir durum dizi adına. İlk 5'in tadı 6 ve 7'de yok, güzel bir finalle bitirirler belki.
    7 iyiydi hocam

• Rosa ve Pemento ayrıldıktan sonra hiçbir bölümde karşılaşmadılar sanki. Bunun Rosa'yı lezbiyen yapan kesimin bir baskısı olarak görüyorum. Sözde Rosa biseksüel oldu ama hep kadınlarla takıldı nedense.

• Tekrar tekrar izlediğim nadir dizilerden. İzlerken hep neden böyle arkadaşlarım yok diye üzülsem de harika dizi
  • Netflixe ne zaman gelecek yeni sezon bekle bekle ağaç olduk valla ya

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Netflixe ne zaman gelecek yeni sezon bekle bekle ağaç olduk valla ya
    Sanırım gelmeyecek. Bende netten izliyorum, dizist falan filan.

İntroyu atla butonuna okadar alışmışımki, artık basamamak üzücü.

6. sezon berbat başladı bu arada. Gina gitmiş, neden gitti bilmiyorum. Hitchcock ve Scully introya eklenmiş ,gina çıkarılmış.
  • Ya hocam ben dublajini çok sevdim o yüzden netten izlemek istemiyorum, seslendirmesi gerçekten güzel. Sanıyorum gelmiyecek bundan sonra

• Amerika'daki olaylardan sonra bu dizi iptal olur gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-56235ED8C

Amerika'daki olaylardan sonra bu dizi iptal olur gibime geliyor
    niye ? tüm diziler korona yüzünden beklemede. polis olayları diyorsan, adamlar zaten polisliği trolluyorlar

• Yeni başladım 5-6 bölüm izledim. Bu dizi de The Office gibi sonradan açılıyor mu yoksa bu çizgide mi devam ediyor?

• Farklı tarzı var çok iyi dizi

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.