Şimdi Ara

Bronzdan çıkamamak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basit şampiyonlar oyna. Adc oynuyorsan mf oyna ashe oyna biraz antrenman modunda a+ ile oynamaya çalış her gün 10 dakika sabahları bi antrenman yap öyle gir last hit antrenmanı yap temel şeyleri yaparak bronz ve gümüşten çıkabilirsin. Golddan sonrası dodge ve temel yetenekleri geliştirmekle geçiyor. Platta oyun zekanı geliştirince diamond oluyorsun diamond da oyun zorlaşıyor

Sezon 2 veya 3 başı bronzdum selamlar
  • bronz ve gümüş çoluk çocuğun olduğu liglerdir. soraka'ya item alma yine taşırsın.hatta iki gözünü kapa kulaklık takma yine taşırsın.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

bronz ve gümüş çoluk çocuğun olduğu liglerdir. soraka'ya item alma yine taşırsın.hatta iki gözünü kapa kulaklık takma yine taşırsın.

Çoluk çocuk kavramını kullanman beni rahatsız ediyor. Kafelerde orada burada benim yaşımda çocuğu olan adamları tanıyorum o liglerde oynayan.

Ama hiç birinin ana avrat sövdüğünü görmedim arada sırada çok delirirlerse iki sövüp geçiyorlar
  • İd pw pmle yarin dia

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWaen

banada hep laf atiyorlar waen adim bi bak nasilmisim

Kardeş %19 win rate ne şok oldum. Tamam her oyun feedleyen oluyordur ama sana gelen kadar karşıya da geliyor. O hesabın elosu çöp olmuş sana tavsiyem yeni hesap aç. Midde veigar jungle da xin zhao oyna sürekli bu ikisi o eloda free win. İlk 10 maçı iyi geçirirsen silver gold arası atar. Bu hesapla daha fazla oynama bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    aga yeni hesap 30 lvl nsl olsn

• Bronzdan çıkamamak

Bu normal değil. Her maça başlamadan önce op.ggden oyunu kaydeder misin? Maçlarını izlemek istiyorum. Gerekirse skype açarız ekran paylaşımı yaparsın canlı söylerim oyun içinde ne yapman gerektiğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 19 Mart 2017; 17:43:4 >
  • Black_Ops B kullanıcısına yanıt
    som maçım nasil

• Geçen sezon başladım gümüş 2 attı ilk yerleştirme maçlarında. O zamandan beri hiç bronza düşmedim. Sanırım düşersem bende çıkamam

abi bence bu arkadaş troll. asıl hesabı plat falan bronzda trolleyip bronzum diye geçiniyo.
    başka bir açıklama bulamadım
  • Arada çizme mı alsanız ??

1 oyun hariç hepsinde rakibi beslemeşsiniz, gerçi o da aynı şekilde. Gümüş 5 olursanız muhtemelen 1 oyundaki ölüm sahibiz 20 kere çıkacak.
    21 dakika süren bir oyunda nasıl 15 defa ölebiliyorsunuz ? Zaten çizmesiz lane e gitmek 1 dk sürer..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye sunucusunda plat olmak bile zor değilken nasıl bronzdan çıkamıyorsunuz?
  • Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt

ciddi oynuyamıyorum

• Geçmiş olsun ne zaman geçirdiniz kazayı? Takma kol taktınız mı?

• her maçında en az 20 tane pot alıyorsun. doldurulabilir pot alsana ikinci base atışında 150 altına? o pot parasına bi eşya tamamlarsın. master yiye büyücü mavi sup itemi çıkmışsın. acilen oyunu bir süre bırakıp öğrenmeye odaklanman lazım. kabiliyetlerinde yanlış. skill verme düzenin yanlış. eşya çıkış sıran yanlış.

http://www.probuilds.net/ önce buradan hangi eşyaların hangi sırayla alındığını hangi yeteneklerine hangi sırayla verildiğini + düzgün rün dizmeyi falan öğrenmen lazım ve youtubeden öğretici video izle
    kabiliyet ruh dogru oynayista hata var her ne olursa olsun eziliyorum rakibe karşı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Bronzdan 25 zafer 0 bozgun ile çıktım. Twisted fate ve riven oynadım.

Riven pickleyerek 1v2, 1v3, junglersiz, 4 mid ve aklınıza gelip gelebilecek en saçma kompozisyonların içerisinden 22 W 0 L ile çıkmıştım bende.
  • Kişisel algılama yazıcağımı sadece lol için değil bu diyeceğim. Çoğu düşük ligdeki oyuncular bu oyuna yeteneği olmamasından veya bu tür oyunlar hakkında fazla bilgisi olmamasından o ligde.

2 tavsiye vereceğim

Birincisi eğer lig çıkmak istiyorsan biraz meta, hero, item ve macro-micro play hakkında bilgiler öğrenmen

İkincisine gelirsek başka bir oyuna yönelebilirsin.

Yani kısacası oyunu bilmiyorsun ve anladığım kadarıyla öğrenmeyede çabalamıyorsun yani o ligde bir süre daha gezineceksindir tahminimce
  • hocam maçlarına baktım doğruya doğru kötü oynuyorsun benim de kötü maçlarım olurdu ama bu kadar çok olmadı,ben aksine 25 kill 15 asistle oynadığım shaco oyununda taşıyamamıştım bronzda çünkü sadece ben hasar veriyordum tüm laneler çökmüştü,derecelide bronz 5 te anca tank chogath kasıp 12 3 falan oynayınca taşıyabiliyordum zor bela alıyorduk 1 oyunu çünkü gelen oyuncuların kollarını geçtim bacakları bile yok herhalde o denli kötü oynuyorlar bronz 5 ten çıkışın formülü yok gibi,olsa da anca aynı heroyu defalarca oynayıp videolar izleyip doğru oynayacaksın ve mutlaka pre gireceksin yoksa tek başına çok çok zor :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.