Şimdi Ara

Bronzdan çıkamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 sezondur çıkamıyorum bronzdaki adamların amacı küme falan çıkmakta değil çoğunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dia 2 arkadaşım in bronze 5 bitane hesabi var stres atmaya giriyorum diyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısı bende de oldu kanka. klavye ile fare kullanınca problem çözülüyor.
  • Lugati Oyun YouTube kullanıcısına yanıt

ne yapsam çıkamıyorum hala b5

• snowball olunca maç taşıyan heroları öğren bol bol spamla bu kadar (darius, illaoi, rengar, khazix, graves, jinx, vayne, ryze, lux vb)
  • soraka top adceyle bile çıkasaghdfhgs önceden bunu dediklerinde sinirlenirdim ama gerçekten doğru. trde lulu eydikeri oynayarak bile dia olursun. otopilottan çıkıp oyunu öğrenmeniz gerekiyor. oynarken kendinizi düşünüp tartmanız lazım. hatalarınızı görebilmeniz lazım. şundan dolayı şu yüzden öldüm demeniz lazım. oyunu oynamayı bırakın bir süre, öğrenmeye odaklanın. internette bir ton kaynak var. orman xin zhao, adc miss fortune falan oynayın çıkarsınız. çok çılgın süper mekanikle falan alakası yok. adamlar 10 canla kule altında bekliyor. girip alıp çıkıyorsunuz. sizin playz yapmanıza gerek yok. adamlar kendi kendini outplay ediyor. hatalar sizin ayağınıza geliyor sizin ekstra bir şeyler yapmanıza gerek kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 18 Mart 2017; 19:57:22 >
  • Bazi zamanlar arkadaslarin hesaplarina girip attigim olmustu.Gercekten şüphe etmistim karşıdaki oynayan adamin insan olduğuna daha akıllı easy botlar var

• Rutzelq kullanıcısına yanıt
    hocam ciddi olmuyor

• banada hep laf atiyorlar waen adim bi bak nasilmisim

• Bronzdan 25 zafer 0 bozgun ile çıktım. Twisted fate ve riven oynadım.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    zed aliom ama eziyorlar fln

• Helal olsun seni avutacaksa çeluncıra çıkmaktan daha zor bir şey olduğunu söylemeliyim

• KANKAAAAAA SEN CİDDİ MİSİN ??? Troll müsün hocam çıldırdım döförkföekdmdkdk

Bu ne hocam troll değilseniz oyunu bırakın 100 kişiden sonuncu olma durumundasınız

• Valla bu oyuna s6 da başladım ılk derecelimi kasım aralık aylarında attım bronz 4 tum 1 ay once 1 aylık emekle suan GUMUS V teyim sımdı esnek bronz 4 te onu yukseltmek için girdim bugun hayatımın en saçma 2 maçıydı adamlar hiç takmıyor hiç bir laf dinlemiyo
  • Léonardo kullanıcısına yanıt
    aynen hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWaen

banada hep laf atiyorlar waen adim bi bak nasilmisim

opgg den baktim da az once, nasil cikamiyorsun sen ya. allah sabir versin yani ne diyim hep mi bi insana rezil takim gelir hocam

• Adc oyna rakibe sağ klik bırak ona bile ölüyorlar.

• Bu oyunun öyle bir algoritması var ki. Cehenneme bir kez düştümü hep aynı statüde adamlarla takıma düşüyorsun. Git gide daha da batağa saplanıyorsun.
  • Oyunda algoritma falan yok 130 heronun 124 ü ile bronzda her maçı taşırsın kalan 6sı zaten banlananlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.