Şimdi Ara

Bronz'da support oynayamıyorlar ya da oynamıyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende bronz ligindeyim ama şu an hızlı bir şekilde küme atlıyorum ve ligin sırrını çözdüm ligte düzgün sup oynayan bir oyuncu olmadığını anladım çünkü sürekli supporttan oyun gidiyor adam sup herosu bile almıyor lulu ya statik çıkanı gördüm ve şu an sadece soraka ile seri winler alıyorum bence önce sup olayını çözmeniz lazım

Birde sorum olacak ya bu lp hep az geliyor ard arda winlerim var birde oyunlar da kısa sürmüyor bağzıları cidden uğraştırıyor nasıl artıcak bu lp ?

Ama son sözüm support öğrenin aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Junefreyja -- 23 Mart 2017; 13:54:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben support seçtim diye 2 maç küfür yedim oyun başında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lp oynadığın role göre gelir supa statik kasmak bu yüzden (riotu kandırıp fazla lp) sup sevilmemesinin nedenide bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

lp oynadığın role göre gelir supa statik kasmak bu yüzden (riotu kandırıp fazla lp) sup sevilmemesinin nedenide bu

Hım anladım saol ama öyle oyun kazanılmıyor adc yi koruyamadıktan sonra takım neye yarar bu ligten çıkana kadar sup oynayacam az lp gelsin çok maç atarım o zaman bide oyun biterken base atıp statik mi alsam acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Junefreyja

quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

lp oynadığın role göre gelir supa statik kasmak bu yüzden (riotu kandırıp fazla lp) sup sevilmemesinin nedenide bu

Hım anladım saol ama öyle oyun kazanılmıyor adc yi koruyamadıktan sonra takım neye yarar bu ligten çıkana kadar sup oynayacam az lp gelsin çok maç atarım o zaman bide oyun biterken base atıp statik mi alsam acaba

Sorakaya üçlü öneririm üçlü soralada güçlü

• Tamam deneyaceğim eyv

• Troll olduğunu fazla belli etmiyorsun kardeşim :)

•  Bronz'da support oynayamıyorlar ya da oynamıyorlar
  • Supla oyun taşınmıyor, bu yüzden mainimi mide kaydırdım

• ben bunu çok önce keşfettim her rolde oynuyorum ama sup oynamıyorsam bot kesin feedliyor ve toparlayamıyoruz.sup oynayın ama ne alacağınız çok önemli.adc ye güveniyorsan onu korumaya yönelik seçim yapacaksın ama güvenmiyorsan hasarı olan bir sup seçeceksin.
  • Sup salmayın sup herom yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

ben bunu çok önce keşfettim her rolde oynuyorum ama sup oynamıyorsam bot kesin feedliyor ve toparlayamıyoruz.sup oynayın ama ne alacağınız çok önemli.adc ye güveniyorsan onu korumaya yönelik seçim yapacaksın ama güvenmiyorsan hasarı olan bir sup seçeceksin.

Aynen katılıyorum adc "ben ilk kez ashe oynuyorum" diyince (bronz da normal tabi) ama hala bronz 5 0 lp adamlarla eşleşiyorum seri maçımda bide 7 win ard arda galibiyetim var herkes mi bronzda böyle ya cidden sarhoş gibi oynuyorlar bazen eğleniyorum gülüyorum

• Bronzda herhangi birşey oynayabilselerdi bronz olmazlardı Kappa

• Bütün elolarda adam akıllı support oynayan bir elini parmağını geçmez zaten.
  • dostum eğer adam akıllı sup oynarsan zaten platin kümeye kadar çıkarsın
    bizim serverimizda goldda bile supa totemi 20 . dkdan sonra çıkan oyuncular var
    kaldıki kefaretten , buhurdanlıktan, solariden bi haberler.
  • Doğru.

Bronz eloda adc, mid, top, jungle diamond derecesinde oynuyor, sadece support oynamayı bilmiyor.

1- Bronz eloda supporta ışınlan alınabilir.

Sebep: Çünkü dakka 14 civarı oyuncular lanelerini tamamen bırakıp sürekli midden takas kovalıyorlar. Kuleler beleşe gidiyor. Işınlan ile malların kendi haline bıraktığı lanelerde kulelerin erimesini engelleyebiliyorsun.

2- Bronz eloda support minyon keser.

Çünkü adc denilen dallama her minyon dalgasında bomboş pozisyonda en az 2 veya 3 tane minyon kaçırıyor. Akıllı bir oyuncu adc'nin mallığını ilk 5 dakikada ayıkır, kaçıracağı durumları tahmin eder ve keser.

3- Bronz eloda support adcsini korumuyor. Korumaz çünkü adc kule aldıktan sonra iki kişi ikinci kuleye ilerlemeni istiyor.

4- Support ad veya ap kasar. Kasar kardeşim kasar bronz eloda taşıyıcılardan en az biri mutlaka feedliyor.

5- Bronz elo diye birşey yok. Riot 5 bronz vs 5 bronz asla maç oynatmaz. Zaten işin püf noktası sendeki bronzun karşıdaki gold'u feedlemesini ve oyundan kopmasını engellemek. Bunun için soraka'nın ebedi alması gerekiyorsa al.

6- Bronz eloda bütün destekler şunun net farkında. Adc malsa (ki mal) senin destek itemlerin hiç ama hiç ama hiçbir işe yaramıyor, üstüne suç sana kalıyor. ÇÜNKÜ BRONZ ELO SKORA BAKIYOR.

Ortada profesyonel liglerle alakası olmayan bir elonun, desteğinin, davranışının, reçetesini profesyonel liglerdeki gibi kesmek bence büyük hata.

Sonuçta bronz eloda support'da oynasan, biraz taşıyan bir şampiyonun varsa rahat taşıyorsun. Tek dikkat etmen gereken şey senin takımdaki bronz'un fazla feedlemesini engellemek (çaktırmadan).

Zaten bronz elo diye birşey yok. Çünkü bronz'da bir seviye, bir dereceden bahsedilemez. Ortada taktiksel bir rekabet yok,çekişme yok. Azıcık oynuyosan ne oynarsan oyna golda çıkarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linns Judy -- 24 Mart 2017; 4:58:2 >

• Oyuna yeni başladığımda mf ve jinx mainlemiş adc oynuyordum. Bronzdum. Yanıma gelen supların %90' ı ya farm alıyordu, ya saçma sapan şeyler yapıp karşı adc yi besliyordu. Bende bir ara cho gath deneyeyim demiştim. Baktım gerçekten güçlü. Sadece ap cho gath oynayarak bronzdan çıkmıştım ve gümüş 2 ye kadar kasmıştım. O seviyeye geldikten sonra zaten oyun biraz daha düzeliyor yani en azından yanındaki sup farma vurmayı bırakmış oluyor :D Tek başına takımı sırtlayabileceğin hero al çık bronzdan taktik bu sup ile olacak iş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linns Judy

Doğru.

Bronz eloda adc, mid, top, jungle diamond derecesinde oynuyor, sadece support oynamayı bilmiyor.

1- Bronz eloda supporta ışınlan alınabilir.

Sebep: Çünkü dakka 14 civarı oyuncular lanelerini tamamen bırakıp sürekli midden takas kovalıyorlar. Kuleler beleşe gidiyor. Işınlan ile malların kendi haline bıraktığı lanelerde kulelerin erimesini engelleyebiliyorsun.

2- Bronz eloda support minyon keser.

Çünkü adc denilen dallama her minyon dalgasında bomboş pozisyonda en az 2 veya 3 tane minyon kaçırıyor. Akıllı bir oyuncu adc'nin mallığını ilk 5 dakikada ayıkır, kaçıracağı durumları tahmin eder ve keser.

3- Bronz eloda support adcsini korumuyor. Korumaz çünkü adc kule aldıktan sonra iki kişi ikinci kuleye ilerlemeni istiyor.

4- Support ad veya ap kasar. Kasar kardeşim kasar bronz eloda taşıyıcılardan en az biri mutlaka feedliyor.

5- Bronz elo diye birşey yok. Riot 5 bronz vs 5 bronz asla maç oynatmaz. Zaten işin püf noktası sendeki bronzun karşıdaki gold'u feedlemesini ve oyundan kopmasını engellemek. Bunun için soraka'nın ebedi alması gerekiyorsa al.

6- Bronz eloda bütün destekler şunun net farkında. Adc malsa (ki mal) senin destek itemlerin hiç ama hiç ama hiçbir işe yaramıyor, üstüne suç sana kalıyor. ÇÜNKÜ BRONZ ELO SKORA BAKIYOR.

Ortada profesyonel liglerle alakası olmayan bir elonun, desteğinin, davranışının, reçetesini profesyonel liglerdeki gibi kesmek bence büyük hata.

Sonuçta bronz eloda support'da oynasan, biraz taşıyan bir şampiyonun varsa rahat taşıyorsun. Tek dikkat etmen gereken şey senin takımdaki bronz'un fazla feedlemesini engellemek (çaktırmadan).

Zaten bronz elo diye birşey yok. Çünkü bronz'da bir seviye, bir dereceden bahsedilemez. Ortada taktiksel bir rekabet yok,çekişme yok. Azıcık oynuyosan ne oynarsan oyna golda çıkarsın.

Güzel özetlemişsin gerçekten bunların hepsiyle her oyunda mutlaka karşılaşıyorum sürekli skor peşinde koşuyorlar sonra skorum iyidi bronzdan çıkamıyorum oluyor. Oyunu bitirmeye yönelik hiç bir hareket yok çok fazla tf dönüyor adc cidden farm kesmiyor. Karşı adc de farm kesmiyor. Yani takımda bi kişi oyunu bitirmeye yönelik oynarsa oyun kazanılıyor benim amacım adamlar çok feedlemesin diye korumak amaçlı support oynuyorum normalde mid oyuncusuyum ve sürekli tf olduğu için ve genelde bot lane feedlediği için tf de ben ölünce takım denen birşey kalmıyor ve koruyan bir support ta yok ortada o yüzden 1 kişi taşıyamıyorum bazen support olunca herkesi bi şekilde kastırmış oluyorum ilginç..

• Bronz bir ADC yi supplamanin ne kadar zor oldugunu tahmin edebiliyorum.
  • İyi bir Leona ve Thresh Bronz kümesini kanser ediyor. Yeter ki skill atabilen bir adc olsun yanınızda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.