Şimdi Ara

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri (200. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.116
Cevap
118
Favori
167.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Notrl olmayandan almaniz lazim. Tr de evlerdeki lamba anahtarlarinda notr olmuyor genellikle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Orada kullanılan kapasitör ne anlama geliyor?
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Cok iyi bilgim yok ama baktigim kadariyla o linkteki urun tek bir urun, eger notr hat varsa notr baglanarak calisiyor, eger notr yoksa o kapasitor baglanarak notr olmadan kullaniliyor.

Edit: arkadas hangisini alayim notrlumu notrauz mu diyince ben 2 ayri model sandim o yuzden botrauz al dedim. Kapasitorde lambanin ordan takiliyor, lambaya gelen notr kablo ile anahtardan gelen kablo arasina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 1 Eylül 2020; 20:29:4 >
    Kapasitörlü bir bağlantıya daha önce rastlamamıştım. Benim de bu konuda pek bilgim yok ama kapasitör sadece ilk lambaya giden hatta bağlanmış ki bu da ilginç geldi bana.
  • Merak edip satıcıya ne tür bir kapasitör kullanmak gerektiğini sordum. Ürün ile birlikte geliyor dedi.
    Ben 1-2 videoda gormustum, bende de slink in anahtari var ama notr hat lazim onun icin, notr cekmeden nasil yaparim diye arastirirken buldum. Ama notr hat cekmek daha kolay geldi bana :)

• TC2 A1 RM2 RM MİNİ RF SWİTCHLER. Hepsi aynı arayüzde. ister kendi uygulaması istersen web arayüzünden kontrol
  • Merhaba arkadaşlar,
    Broadlink TC2 arızalandı galiba. Lambayı yakmak için dokundum kendi ışığı yandı ama lambayı yakmıyor. Rm pro dan da kontrol çalışıyor tepki veriyor fakat lambayı yakmıyor. Lamba yanarken çıkardığı tık sesi de yok. Söküp taktım yine aynı. Varmıdır bir çözümü, yoksa çöpmü oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kapasitörü, düşük wattlı ledlerde kullanıyorsunuz, lambaların ışığında titreşim olmasını engelliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUNE8O

Haklısınız, mobil bağlantı ile yönetebilmeniz gerekir. Tek problem bu iki SP3S de mi var? Yönetebildiğiniz başka Broadlink veya farklı marka cihazlarınız var mı?
    Sorunu çözdüm.
    Baskaları için çözüm olması için yazıyorum.

Turkcell Fiber kullanıcısıyım.
    Yeelight için benzer problemleri yaşayanlar olunca aynı çözümü deneyerek sorunu çözdüm.
    Model arayüzünde Open dns / google dns girerek soerunu çözebilirsiniz.
    Bilginize,
  • Kombi için wifi anahtar almak istiyorum.Kac amper olması gerekiyor

• sgkhn01 kullanıcısına yanıt
    Lambayı değiştirip denediniz mi ? Belki ampul arızalanmıştır

• Merhabalar
    E-control uygulamasında ki kayıtlı cihazları ve ayarları broadlink uygulamasına taşımanın bir yolu var mıdır.
  • oksijen06 O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bu uygulamanın ismi nedir? Nereden bulabilirim?
  • Merhabalar
    Broadlink rm pro ve rm mini3 genelde komutları sağlıklı yollamıyor. Mesela digiturkte ses aç diyorum. 1 kademe açıyor. bir daha basıyorum komutu iletiyor ama nedense ses açılmıyor. Bazen tek komutla iki-üç kademe ses açıyor. Bazen hiç açmıyor vs vs. Böyle dengesizliklerin belli bir sebebi veya çözümü var mı?
    İlave olarak bu cihazlara alternatif başka problemsiz markalar mevcut mu. biliyor musunuz. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuncer Yildiz -- 18 Eylül 2020; 8:40:15 >
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam lambalarda bir problem yok.

• Tuncer Yildiz T kullanıcısına yanıt
    broadlinke taşımak değilde hepsini farklı bir arayüzde birleştirmek mümkün. bunun bir örneği olarak yukarıda bir resim paylaştım. broadlink termostatlar switchler kameralar gibi farklı girişleri tek bir arayüze taşıyabilirsiniz. programın adı home assistant
  • turkel2001 T kullanıcısına yanıt
    home assistant
    NU7400 tvimde Netflix tuşu yoktu komşunun ru serisi Tv'de vardı o tuşta kopyalamadı nedense sanırım sinyali kızılötesi vermiyordu o yüzden. Aliexpresten yedek olsun diye kumanda aldım şimdi denedim Netflix, Amazon prime tuşları kopyaladım. Broadlink uygulamasından Nu7400 samsung cihazı olarak paylaştım. Kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.