Şimdi Ara

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.116
Cevap
118
Favori
167.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Telefon üzerinden bakıldığındaki ana ekran görüntüsü; Burda Jetonlar ve kuponlar yazılıp kan sarı daireye tıklıyoruz.

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri

Bu sayfaya geldikten sonra sağ alt köşedeki bilet ikonları görselinin tıklıyoruz.

Jetonlar işe aliexpress kupon takası yazan kısım.

Kuponlarım olduğu sayfa burası, kuponları sağa doğru kaydırın, farklı farklı kuponlar göreceksiniz. Yanlış bilmiyorsam her kupon dan 1 tane alabilirsiniz ama aylık 1 er tane alınabiliyor. Her saat başı kuponlar yenileniyor.

Son olarak bu kuponlar jeton ile takas oluyor, o jetonları da ilk resimdeki yere tıklayınca göreceksiniz zaten. Sanırım Oyun vs farklı şekillerde de kazanılıyor ama kullanmadığım içim bilmiyorum maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Arkadaşlar.

banggood daki sc1 ön sipariş sayısı 412 ye ulaşmış ..
    çok yoğun talep var demekki..
    ayın 28 inde göndermeye başlayacaklar.

aşağıdaki mağaza ile de tekrar konuşuruz fiyatı 5-6 dolar a çekebilirsek buradan da alabiliriz.https://tr.aliexpress.com/item/Broadlink/32656311884.html?shortkey=myY3A7Nn&addresstype=600

Pazarlık gücünün artmasına katkı sağlayacak ve Fiyatının düşmesi sağlayacaksa ise, adet sayısını arttırmak isterseniz ben tanesi 5-6 dolar dan 2 yada 3 adet alabilirim.

İşinize yarar ise tabi.

• quote:

Arkadaşlar.

banggood daki sc1 ön sipariş sayısı 412 ye ulaşmış ..
    çok yoğun talep var demekki..
    ayın 28 inde göndermeye başlayacaklar.

aşağıdaki mağaza ile de tekrar konuşuruz fiyatı 5-6 dolar a çekebilirsek buradan da alabiliriz.https://tr.aliexpress.com/item/Broadlink/32656311884.html?shortkey=myY3A7Nn&addresstype=600

Sayfa açılmıyor bende

• ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    http://s.aliexpress.com/6fAvUj6R

Bir de bunu deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5-6$ yazınca bende atladım hemen ama 12$ diyor burada
    Pazarlıkla o fiyatlara düşecek olursa 2 tane de ben alabilirim, çok acil lazım değil ama fiyat düşecekse alır koyarım kenara planlarım var :)
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    3 tanesini bu fiyata veriyordu

• Mesaj atınca indirimmi yapıyorlar?
    Normalde direk 3 e katlıyo
  • bakabildiğim kadarı ile broadlink ürünlerinde böyle bir ürün görünmüyor bilginiz olsun..
  • recooz R kullanıcısına yanıt
    Broadlink ürün kataloğu 2017
    http://www.broadlink.com.cn/en/downloads/e-catalog-broadlink.pdf
  • Aslında bu ürünleri alanlar nasıl bir kombinasyon yaptıklarını yazsalar ve @wellwet de ilk sayfaya yapılabilecek kombinasyonlar diye eklese çok güzel olur :)
  • yektahamit Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

• Sonunda beklediğim A1 ürünü geldi ki keşke gelmeseydi. İnanılmaz KÖTÜ bir ürün. Ne sıcaklık sensörü ne de ışık sensörü ne de nem sensörü doğru değil. Hatta bırakın doğruyu göstermeyi, doğrunun yanından bile geçmiyor.. Öncelikle sıcaklık konusunda evdeki termostat göstergesi ile 4-5 derece fark çıkıyor. A1 çoktan yaza girmiş haberimiz yok.. Odanın ışıkları açık gayet aydınlık ama cihaz dark karanlık gösteriyor.. ses sensörü de çok doğru çalıştığı söylenemez.. Almayı düşünen arkadaşlar varsa KESİNLİKLE almasınlar. Bu cihazla en ufak bir senaryo falan OLMAZ. Güncellemeyle falan bu cihaz düzelmez..Boşuna paralarını ÇÖPE atmasınlar. Ayrıca neyine 40 usd istiyorlar onu da anlamış değilim.. Eğer gözümden kaçmadı ise bu konuda bu cihaz ile ilgili, kötü ve KESİNLİKLE alınmayacak bir cihaz olduğunu bu kadar net olarak ben yazıyorum. YAZIK...

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    :( Ne yazıkki öyle, başarda firmware ile düzeltirler demiştim ama firmware de yok 2 yıldır. Broadlink böyle bir ürünü utanmadan nasıl satar anlamış değilim...
  • quote:

Sonunda beklediğim A1 ürünü geldi ki keşke gelmeseydi. İnanılmaz KÖTÜ bir ürün. Ne sıcaklık sensörü ne de ışık sensörü ne de nem sensörü doğru değil. Hatta bırakın doğruyu göstermeyi, doğrunun yanından bile geçmiyor.. Öncelikle sıcaklık konusunda evdeki termostat göstergesi ile 4-5 derece fark çıkıyor. A1 çoktan yaza girmiş haberimiz yok.. Odanın ışıkları açık gayet aydınlık ama cihaz dark karanlık gösteriyor.. ses sensörü de çok doğru çalıştığı söylenemez.. Almayı düşünen arkadaşlar varsa KESİNLİKLE almasınlar. Bu cihazla en ufak bir senaryo falan OLMAZ. Güncellemeyle falan bu cihaz düzelmez..Boşuna paralarını ÇÖPE atmasınlar. Ayrıca neyine 40 usd istiyorlar onu da anlamış değilim.. Eğer gözümden kaçmadı ise bu konuda bu cihaz ile ilgili, kötü ve KESİNLİKLE alınmayacak bir cihaz olduğunu bu kadar net olarak ben yazıyorum. YAZIK...

Senin adına üzüldüm :(
    Boşa giden parayı geçtim insan binbir hevesle alıyor o kadar gün gelecek diye bekliyor böyle absurt bişey çıkınca sinirden parçalayası geliyor ürünü

Bende gearbestten 27 dolara sırf Kombiyi ortam sıcaklığına göre açsın kapasın diye aldım bende 1 derece fark ediyor ses algılamasını çok denemedim ama broadlink e yakışan bir ürün değil.
  • Bende sesle çalıştırmak için alacaktım a1 ama sizin yazdıklarınızı okuyunca vazgeçtim.

Otomatik sallanan bir beşik var uzaktan kumandalı ancak kumandası kayıp olduğu için rm pro'ya tanıtamıyorum bunun bir yolu varmı?

• firstemperor kullanıcısına yanıt
    Yorumum üzerine almadığınıza sevindim ki kimse almasın..

Kumanda için Sallanan beşiği aldığınız yere yada merkezine ulaşabilirseniz belki size yardımcı olabilirler. Yanlız rm pro ya kumanda edebilmeniz için frekansı 433 veya 315 mhz olması lazım.. çoğu oyuncak kumandaların frekansı 25 mhz gibi..

• Arkadaslar s1c kullanan mutlaka vardır aranızda.bana bu cihazı kullanmasını öğretecek varsa rica ediyorum özelden gerekirse telefonla görüşelim...kendimi becereksiz hissettim resmen 😀

amacım bebeğim gece ağlayınca a1 sayesinde beşiği çalıştırmaktı ama sizin yorumunuzdan sonra vazgeçtim. beşiğin kumandası IR olduğu için mhz sıkıntım olmayacak :)
  • firstemperor kullanıcısına yanıt
    Daha önceki mesajımda belirttiğim gibi ses sensörü konusunda çok deneme yapmadım.
    A1 de ses için 4 kademe var.(sessiz,normal,sesli ve çok sesli)
    Senaryo yaparken sesli ve çok sesli olduğu durumlarda, beşiği salla gibi bişeyler yapılabilir.
    Ama ne kadar verimli olur, hiç bilmiyorum..
    Yalnız şu var eğer verimli olursa bebek sahiplerinin çok büyük bir sorunu ortadan kalkar :)
    Fırsat bulursam akşam denemeye çalışayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 2 Mayıs 2017; 10:17:49 >

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.