Şimdi Ara

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.116
Cevap
118
Favori
167.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yektahamit

Broadlink cn sitesine E-control yerine İHC yi Türkiye apple store da nezaman yayınlanacak diye mail attım geri dönüş olmadı bu konu hakkında bilgisi olan varmı
    galiba yeni ürünlerde çıkıyor

http://www.broadlink.com.cn/en/downloads/e-catalog-broadlink.pdf

http://www.broadlink.com.cn/en/downloads/ppt-corp-intro.pdf

http://www.broadlink.com.cn/intelligent.html

Broadlink yazılım konusunda deve kuşu gibi kafasını toprağa sokup oralı olmuyor.
    Kaç kere apple siri olayını sordum net bir cevap gelmedi.
    IHC uygulamasını çin storeden yükledim çok verimli olmadığı için aktif kullanamıyorum.
    Bu sitede broadlink kullanan arkadaşlar skype adresinden broadlink kanalına yazsın.
    Belki çok seslilik fayda getirir..
    Varsa diğer iletişim kanallarından da yazabiliriz..

Skype live:intl_28

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    Broadlink cn sitesi İHC ile ilgili sorularım için beni broadlink tr ye yönlendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yektahamit -- 10 Nisan 2017; 22:4:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yektahamit

Broadlink cn sitesi İHC ile ilgili sorularım için beni broadlink tr ye yönlendiriyor

Broadlink Tr ne yapsın, üzerinden atmaya çalışıyorlar ?

Bu arada paylaştığın ürünleri inceledim.
    SP3S ile enerji tüketimi de görünüyor artık.
    S2Kit diye bişey çıkartıyorlar ama sensörler hala aynı.

SC1 en faydalısı olacak gibi sonoff benzeri bir wifi röle..
    Gearbestte satışa çıkmış 17.07usdhttp://www.gearbest.com/other-home-improvement/pp_622304.html
    Eğer kombiniz 220v uyumlu ise bu cihaz tam onun için,sp miniyi sökmeye gerek kalmayacak gibi.
    Biraz fiyat düşsün alırız bir kaç tane...

Apple çin storede IHC için güncelleme gelmiş, bazı kısımlar düzelmiş yalnız daha çok yol var gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 12 Nisan 2017; 6:26:4 >

• S1 ve A1 bugün teslim edildi, akşam fırsat bulursam kurmaya çalışacağım. Yeni sorular için hazır olun Arkadaşlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 sorum olacak,

S1 sensörü beni gördüğünde tc2 üzerinden isiklarin yanmasini istiyorum bunu nasıl yaparım, kısacası senaryo nasıl yapacağım 1 örnek verebilirmisiniz.

Bir diğeri ise s1 seri algılama yapmıyor gibi, yani bir algılama yaptıktan sonra ikinci algılama için bir süre var sanırım, o süre emin en kısa olarak nasıl tutulabilir?

• yyusa Y kullanıcısına yanıt
    Resimler aşağıda hocam.

S1 hateket sensörü için diyorsan içinde jumper var onu full yap.
    Ayarlardan da delay time 6 sn yaparsan ;)

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 14 Nisan 2017; 1:17:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Resimler aşağıda hocam.

S1 hateket sensörü için diyorsan içinde jumper var onu full yap.
    Ayarlardan da delay time 6 sn yaparsan ;)

Bugün bu saate kadar birşeyler yaptım hatta yapabildim de ama sonra kafa gel git oldu farkında olmadan bozmuşum ayarları :) yarın tekrar yapacağım.

Jumber neyin içinde ve nasıl full yapılıyor? Birde hareketleri saat ve dakika ile görüyordum şimdi oda gitti göremiyorum :)

Son olarak s1 tc2 ye hükmedemiyormu? Işıkları aç mayı başaramadım ama tv yi açtım,

Şu s1 i çözeyim sonra A1 e geçeceğim.

Böyle yaptım ama sensor yine de çok geç algılıyor hatta 3-4 dk aktif olmuyor daha sonra aktif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 14 Nisan 2017; 2:12:39 >

Jumper i full yaptım, onun altındaki jumper i de plus 2 ile 3 e taktım. 1 ile 2 yemi taksaydım yoksa?

Birde alarm her zaman çalmıyor, çaldıktan sonra 3-4 dakika sonra filan bir daha gördüğünde çalıyor, arada yine görüyor ama çalmıyor, ve giriş çıkışları gösterdiği yerde göstermiyor, bir yerde bir ayar var ve ben onu kaçırıyorum sanırım, mümkünatı var ise tüm ayarların ekran görüntüsünü buraya ekleyebilirmisin? Ben kendiminkini ekleyecektim ama fotoğraf ekleyemedim, belki mesajım okuyana kadar siz eklemiş olurum.

Edit; alarmın nasıl aktif olduğunu anladım, alarm çaldıktan sonra person detected de kalıyor, no person aktif olduktan sonra sensör algılarsa çalıyor ama no person a 5-6 dk sonra otomatik geçiyor, bu süre nerden kısalıyor yada ben nasıl anlık aktif edebilirim?

Edit; sanırım buldum, sensör setting e girdim ordan delay time i 3S yaptım ve yaklaşık 30 sn sonra sensör aktif oldu :)
    Soruları ve bulduğum cevapları silmiyorum, aynı şekilde birileri bu yollardan geçerse okusun diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 14 Nisan 2017; 23:39:51 >

• Broadlink programına güncelleme gelmiş arkadaşlar.

• Sc1 wireless aparat almayı düşünenler için;
    FutureLife Store deki satıcı cihazın 3 tanesini fiyatını 20 usd olarak ayarlayabiliyor.
    5 tane almak isteyenler için 32 usd..
    Ayrıca şu an yeni üye olanlara aliexpress 5 dolara 2 dolar indirim yapan kupon veriyor..
    https://m.aliexpress.com/s/item/32805402532.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32805402532&productSubject=32805402532&shortkey=bUraeiaE&addresstype=600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 17 Nisan 2017; 19:2:3 >

hocam 5 tanesi 32 dolar çok çok iyi bir fiyat
    keşke 10 ..15 gün önce bu haberi alsaydım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur1971 kullanıcısına yanıt
    Keşke benim de daha önce bu üründen haberim olsaydı, sağılsun buradan bir arkadaşın sayesinde bu ürünü farkettim..
    Ya normalde daha pahalı ama bu satıcıdan tc2 ve a1 alınca pazarlık yaptım.32 usd ye 5 tane göndermeye ikna ettim.
    Ayrıca aliexpress de her saat başı 300 jeton karşılığında 25 dolar üzeri alışverişe sayılı 3 dolar indirm kuponu da alabilirsineniz daha da uyguna gelir.
    Yoğun uğraşlar sonucu banggood isimli mağazaya da ön sipariş olarak sc1 ürünü geldi.5,99 usd fiyatı ile..
    Almak isteyenler kaçırmasın..

Not: Banggood da ürünleri her gün facebooktan paylaşırsanız 20 puan veriyor, puanlarınız 1080 olunca, indirimsiz ürünler de kullanılmak üzere 10 usd üstü 5 usd indirim kuponu kazanabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 17 Nisan 2017; 23:52:15 >
    Acaba almak istesek 3 tanesini 20 dolara bize de verirmi?

Şansını dene hocam
    Büyük ihtimal yardımcı olur.
    Zaten sende bir sürü ürün aldın bu satıcıdan..
    Hatta bence 5 taneyi 30 dolara zorla..

Bu satıcı tüm ürünleri türkiye uyumlu kargo takip numarası ile gönderiyor. O yüzden çok hızlı geliyor..

Evet bayağa birşeyler aldım kendisinden, bu ürün yalnızca ışık açma kapamaya yarıyor değilmi?

Bir ara sizin kapı otomatiğini uzaktan açma düşünceniz vardı ama sonucu ne oldu bilmiyorum. Bu ürün işe kapı otomatiğini kontrol edemeyiz sanırım. Ayrıca A1 almanıza sevindim :) A1 senaryo vb birşeyler için kapınızı çalacağım herzamanki gibi.

Bu ürünü ben klima için almayı düşünüyorum.eğer amperi kurtarırsa belki kombiye de düşünülebilir.

Sp mini tarzı bir cihaz olduğu için 220v elektrik ile çalışıyor.

Kapı otomatiği için bu ürün uygun olmamakla beraber aşağıda linkte bilgi bulunmaktadır.
    http://akemals.com/projedetay.aspx?projeID=10

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Sc1 wireless aparat almayı düşünenler için;
    FutureLife Store deki satıcı cihazın 3 tanesini fiyatını 20 usd olarak ayarlayabiliyor.
    5 tane almak isteyenler için 32 usd..
    Ayrıca şu an yeni üye olanlara aliexpress 5 dolara 2 dolar indirim yapan kupon veriyor..
    https://m.aliexpress.com/s/item/32805402532.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32805402532&productSubject=32805402532&shortkey=bUraeiaE&addresstype=600

Merhaba ,

satıcıya mesaj attığım da 10 taneden sonra 7,9 yaparım dedi.

Daha sonra (izniniz olmadan ekran görüntüsünü kullandığım için umarım beni affedersiniz.) sizin ekran görüntünüz ile arkadaşım sizden 18 dolara almış dediğimde o siparişi iptal etti ama aynı fiyata veririm dedi.
    stokta şuan olmadığını 1 hafta 10 gün içinde geleceğini aktardı.

• nightcrawler N kullanıcısına yanıt
    Hiç sorun değil kardeş
    Ben zaten söyledim ona Türkiyeden arkadaşlara tavsiye ettim diye..
    Başka almak isteyenler varsa benim pazarlık fiyatlarımdan alsınlar.
    Yalnız şu an ön siparişte, ona göre sipriş verin..

link çalışmıyor :(
  • * RM3-Mini ye ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Kutusu açılmamıştır. (forumdan almak isteyen olursa aldığım fiyata satabilirim (50 tl)

* 4 adet Sonoff WIFI switch ide kullanmayacağım için satıyorum. Kullanılmamıştır.
    tanesini 6 dolardan almıştım aynı fiyat üzerinden satabilirim. (işbankası kuru 3,75 ten yansıttığı için 90 tl ye satabilirim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightcrawler -- 19 Nisan 2017; 8:26:26 >
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.