Şimdi Ara

Brita akıllı sürahi su artıma sistemi ile 1 damacana suyu yaklaşık 4tl ye süzebilirsiniz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
32
Favori
133.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de Karfur'dan 6 tane sipariş verdim bugün. Çifti 34,93 tl. S.k.t.'ni göremiyorum tabi.
  • Benim ürünlerde de 01/17 sayıları var. Brita, kartuşların 4 yıl bekleme süresi var dedi. Karfur’a sordum, ürünleri firmadan yeni aldık, sıkıntı yok dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözünmüş katı maddeyi bu sıfır yapıyormuş,öyle yazmışlar,alan var mı bundan ?

https://www.hepsiburada.com/zerowater-su-aritmali-surahi-10-bardaklik-tds-olcum-cihazi-hediyeli-p-HBV0000030TYA?magaza=AKA
  • 3.5 senedir istanbulda brita kullaniyoruz, cok memnunuz

• Bu brita sürahi cam mı. Yoksa plastik mi? Hiç bir yerde yazmıyor.

• woop kullanıcısına yanıt
    Sert plastik mika gibi.

• Arkadaşlar merhaba
    araştırdım yorumlarınızı okudum bu sürahiden alacağım fakat hangi modelini almalıyım.
    hangisinin filtresi daha yaygın olarak bulabilirim.
    bu konuda araştırma yapan var mıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okimya

Arkadaşlar merhaba
    araştırdım yorumlarınızı okudum bu sürahiden alacağım fakat hangi modelini almalıyım.
    hangisinin filtresi daha yaygın olarak bulabilirim.
    bu konuda araştırma yapan var mıdır.
    Filtresi tek zaten. Bütün modelleri aynı filtreyi (Maxtra) kullanıyor.
  • Istanbuldayiz uzun suredir kullaniyoruz. Tavsiye ederim

• Şu 110 u 50 ye 60 a indiriyor diyen arkadaşları anlamıyorum gerçekten.Musluğunudan akan su ölçüldükten sonra 110 çıkıyorsa zaten arıtıcıya ihtiyacınız yok.gayet iyi bir su o.ben kırıkkaledeyim musluk suyunu ölçtüm ve tam 700 ölçtü.damacana suyunu ölçtüm 50.Yazıları okumadan önce alma düşüncesindeydim ama ölçümleri görünce vazgeçtim.Hangi sürahi 700 ü 50 ye indirecek.700 ü 500 e indirecekse ne anlamı var.Durum böyleyse 15 gün bile gitmez bir filtre.Üstelik damacana suyununda yanından geçemez arıtılmış haliyle bu durumda.Şahsen kararım Çaya yemeğe bile değmez bu maliyet ve ölçüm sonuçlarıyla.Hazır memleketimizin dağlarından su çıkıyorken,görüntü kirliliğine mutfağa taşıma su sipariş etme zahmetine rağmen damacanaya devam.
  • Ayrıca tek mesele tds değerleride değil.kaç yıl oldu hala mikrop arıtma ağır metal sülfat vb arıtmayla alakalı net birşey yok.herkafadan bir ses çıkıyor.
  • Uygun fiyata kartuş alan/gören olursa paylaşırsa sevinirim

• serkan1439 kullanıcısına yanıt
    aynı görüşleri yazmak için gelmiştim yorumunuzu gördüm bende Tokat da yaşıyorum sular kireç demlik içleri kaya gibi oluyor bunlardan alsam %20 fayda eder mi etmez mi hiç sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Uygun fiyata kartuş alan/gören olursa paylaşırsa sevinirim
    1 filtre 21,45 tlhttps://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/brita-maxtra-su-aritma-filtresi-tekli-359046040

Brita Maxtra Su Arıtma Filtresi 4 lü EN UYGUN FİYAT 79 tlhttps://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/brita-maxtra-su-aritma-filtresi-4-lu-en-uygun-fiyat-359038190

BRITA MAXTRA Su Arıtma Filtresi 10 lu EN UYGUN FİYAThttps://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/brita-maxtra-su-aritma-filtresi-10-lu-en-uygun-fiyat-359039428

gittigidiyor 80/20 100/20 + cepteteb ile iyi kombo olur arkadaşlar.

• damacana su 11 lira oldugu icin ve bim'deki 10 litrelik sular da 4 lirayi astigi icin (tasimasi cok zor oluyor en yakin bim 10 dakika civari uzaklikta) bugun hazir aklimdayken gidip alayim dedim.

evde tds olcen cihaz var cesme suyunu olctum 215 cikti brita kullandiktan sonra 160-165 civarina dustu,o les gibi koku ve tad gitti. damacana da 20 cikti onun yerini tutamaz ama yine de damacana alacak para olmadiginda, yemek ve cay/kahve icin gayet ideal duruyor. en azindan bimden su tasima derdinden kurtulduguma seviniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

damacana su 11 lira oldugu icin ve bim'deki 10 litrelik sular da 4 lirayi astigi icin (tasimasi cok zor oluyor en yakin bim 10 dakika civari uzaklikta) bugun hazir aklimdayken gidip alayim dedim.

evde tds olcen cihaz var cesme suyunu olctum 215 cikti brita kullandiktan sonra 160-165 civarina dustu,o les gibi koku ve tad gitti. damacana da 20 cikti onun yerini tutamaz ama yine de damacana alacak para olmadiginda, yemek ve cay/kahve icin gayet ideal duruyor. en azindan bimden su tasima derdinden kurtulduguma seviniyorum
    dogru tercih
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    ama aldigim yerde sadece aluna modeli vardi, diger modelinde kolay su doldurmak icin kapagin uzerinde bir kapakcik varmis galiba bilsem baska yerden onu alirdim ama neyse artik cok buyuk bir problem degil gibi.

bir de ben surahiyi agzina kadar doldurdum kullandikca yukaridan asagiya dogru suzer diye, dogru bir kullanim mi acaba?

• Dogru kullanim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    tamamdir cok tesekkur ederim bilgi icin

• Arkadaşlar toplamda 3 adet model var. Ve fiyatlar her yerde aşırı değişkenlik gösteriyor. Dün Carrefour’da baya pahalıya satılıyordu.

3 model arasında ki hangisini tavsiye edersiniz?

Brita akıllı sürahi su artıma sistemi ile 1 damacana suyu yaklaşık 4tl ye süzebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.