Şimdi Ara

Bright Memory - Türkçe Çeviri Tamamlandı (YAYINLANDI) - www.kaan.works

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
4.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bright Memory - Türkçe Çeviri Tamamlandı (YAYINLANDI) - www.kaan.works

STEAM SAYFASI

https://store.steampowered.com/app/955050/Bright_Memory

Çevirmen

Kaan Akyıldız

Test

Ezgi Güner

Dosya teknik işlemleri

ISKA

Notlar:

- Yama oyunun en son steam sürümü ile çalışmaktadır.
    - Dosya yapısından dolayı çevrilemeyen yerler olabilir.

İndirme Linkleri

kaan.works/turkceoyunceviriyama

Kurulum

- Setup dosyası şeklindedir. Oyunun kuruluğu olduğu dizini/klasörü seçmeniz yeterli olacaktır.

Oyundan görüntüler

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Elinize sağlık Kaan hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elininze sağlık
  • Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.Elinize sağlık
  • Ellerinize, emeğinize sağlık. Oynanası bir oyun, keşke biraz daha uzun olsaydı.
  • Eline sağlık teşekkürler.
  • Elinize sağlık, teşekkürler.
  • Oyunu önerir misiniz? Açıkçası çok bir şeye benzetemedim birkaç videosunu izledim.
  • Çeviri yayınlandı. Herkese iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STENSTEN

Oyunu önerir misiniz? Açıkçası çok bir şeye benzetemedim birkaç videosunu izledim.
    Bu oyun Bright Memory : Infinite'in öncesinde insanları biraz da yeni oyuna çekmek için, yine aynı kişi tarafından geliştirilmiş bir oyun. Yanlış hatırlamıyorsam 1 saatin altında bir oynanış süresi vardı. Çok ciddiye alınmadan, 40 45 dakika boyunca eğlenmek için alınıp oynanabilir. Tek kişinin geliştirdiğini de bir kez daha belirteyim. Ağır aksiyon sevmiyorsanız beğenmemeniz olağan tabii.

@BlogKaan

Elinize sağlık öncelikle. FYQD Studio ile iletişime geçebildiniz mi, belki oyuna direkt olarak eklerler dosyayı. Zamanında uğraşmıştık ama dönüp de bakmamıştı bize.
  • Elinize sağlık. Bu arada bu oyunu yapan arkadaş (arkadaş dememin sebebi tek kişi yapıyor ondan) yeni çıkacak olan genişletilmiş sürüme bu oyunu almış olanlar ücretsiz sahip olabilecek diye açıklama yapmış. Haberiniz olsun dedim.

• eline sağlık teşekkürler
  • elinize sağlık
  • Bu oyun aslında hem teknoloji demosu hem de prolog gibi bir şey bir saatlik bir oynanış sürüyor asıl oyun 2021 de gelecek sanırım
  • Vay be helal olsun, çok gelişti Türkçe yamalar.
  • Oyunların Türkçe olması konusunda en fazla (edit: ve tek) emeği gösteren forum donanımhaber. Gerçekten buradaki insanlar fazla iyiler ve verdikleri de sadece kendi zamanlarından, gönüllerinden ve emeklerinden. İstekleri topluluk canlı kalsın ve anlayarak oynasın. Çeviriden daha kıymetli bu düşünce. Ne kadar Teşekkürler etsek az. Çok Çok Çok Teşekkür Ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İhsanblack02 -- 12 Mayıs 2020; 22:34:3 >
  • Elinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Videosunu Enis youtube kanalında görmüştüm yamada iyi oldu ilk genel indirimlerde fiyat düşerse alacağım. 1 saat olsada çok güzel mekanikleri var bir kişi için bence muazzam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scotfold

Bu oyun Bright Memory : Infinite'in öncesinde insanları biraz da yeni oyuna çekmek için, yine aynı kişi tarafından geliştirilmiş bir oyun. Yanlış hatırlamıyorsam 1 saatin altında bir oynanış süresi vardı. Çok ciddiye alınmadan, 40 45 dakika boyunca eğlenmek için alınıp oynanabilir. Tek kişinin geliştirdiğini de bir kez daha belirteyim. Ağır aksiyon sevmiyorsanız beğenmemeniz olağan tabii.

@BlogKaan

Elinize sağlık öncelikle. FYQD Studio ile iletişime geçebildiniz mi, belki oyuna direkt olarak eklerler dosyayı. Zamanında uğraşmıştık ama dönüp de bakmamıştı bize.

Alıntıları Göster
    Bir mail attım fakat dönüş olmadı, çok irdelemedim.
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık. İlk çıktığı gün almıştım ama arka arkaya gelen buglar yüzünden iade etmiştim. Şimdi yeniden aldım yamayı görünce. Bugün yarın ilk fırsatta indirip oynayacağım. Bir sorum var; Bu yama başarımları vs. engelliyor mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.