Şimdi Ara

Bright Memory - Türkçe Çeviri Tamamlandı (YAYINLANDI) - www.kaan.camera

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
28
Cevap
1
Favori
1.206
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Bright Memory - Türkçe Çeviri Tamamlandı (YAYINLANDI) - www.kaan.camera
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1681 Mesaj

STEAM SAYFASI

https://store.steampowered.com/app/955050/Bright_Memory

Çevirmen

Kaan Akyıldız

Test

Ezgi Güner

Dosya teknik işlemleri

ISKA

Notlar:

- Yama oyunun en son steam sürümü ile çalışmaktadır.
    - Dosya yapısından dolayı çevrilemeyen yerler olabilir.

İndirme Linkleri

İndirme Linki - 1

Kurulum

- Setup dosyası şeklindedir. Oyunun kuruluğu olduğu dizini/klasörü seçmeniz yeterli olacaktır.

Oyundan görüntüler

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Elinize sağlık Kaan hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.Elinize sağlık
    |
    |
    Bahsedilenler: kafkef12
    |
    |
    |
    |
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro
  • Teğmen
    247 Mesaj
    Elinize sağlık, teşekkürler.
    |
    |

"Lekenin çağrısında bizlere katılın kardeşlerim. Bizlere uyumadan nöbet tuttuğumuz gölgelerde katılın. Tahammül edilemez acılarla yerine getirdiğimiz asla bitmeyecek görevimizde bize katılın. Şayet bu şanlı yolumuzda bizlere eşlik ederken düşerseniz, fedakarlığınızın asla unutulmayacağına ve bir gün Yaratıcı'nın yanındaki sizlerin arasına katılacağımızı emin olun. Daha büyük bir iyilik adına kendinizi karanlık lekenin kollarına bırakmaya hazır olun."

• DH Yönetici
    1681 Mesaj
    Çeviri yayınlandı. Herkese iyi oyunlar.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: STENSTEN

Oyunu önerir misiniz? Açıkçası çok bir şeye benzetemedim birkaç videosunu izledim.
    Bu oyun Bright Memory : Infinite'in öncesinde insanları biraz da yeni oyuna çekmek için, yine aynı kişi tarafından geliştirilmiş bir oyun. Yanlış hatırlamıyorsam 1 saatin altında bir oynanış süresi vardı. Çok ciddiye alınmadan, 40 45 dakika boyunca eğlenmek için alınıp oynanabilir. Tek kişinin geliştirdiğini de bir kez daha belirteyim. Ağır aksiyon sevmiyorsanız beğenmemeniz olağan tabii.

@BlogKaan

Elinize sağlık öncelikle. FYQD Studio ile iletişime geçebildiniz mi, belki oyuna direkt olarak eklerler dosyayı. Zamanında uğraşmıştık ama dönüp de bakmamıştı bize.
    |
    |
    Bahsedilenler: BlogKaan

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 22 saat 2 dakika kadarı kaldı.
    Elinize sağlık. Bu arada bu oyunu yapan arkadaş (arkadaş dememin sebebi tek kişi yapıyor ondan) yeni çıkacak olan genişletilmiş sürüme bu oyunu almış olanlar ücretsiz sahip olabilecek diye açıklama yapmış. Haberiniz olsun dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    fleeeee

elinize sağlık
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Oyunların Türkçe olması konusunda en fazla (edit: ve tek) emeği gösteren forum donanımhaber. Gerçekten buradaki insanlar fazla iyiler ve verdikleri de sadece kendi zamanlarından, gönüllerinden ve emeklerinden. İstekleri topluluk canlı kalsın ve anlayarak oynasın. Çeviriden daha kıymetli bu düşünce. Ne kadar Teşekkürler etsek az. Çok Çok Çok Teşekkür Ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akınyahya -- 12 Mayıs 2020; 22:34:3 >
    |
    |
    Elinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5299 Mesaj
    Videosunu Enis youtube kanalında görmüştüm yamada iyi oldu ilk genel indirimlerde fiyat düşerse alacağım. 1 saat olsada çok güzel mekanikleri var bir kişi için bence muazzam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Necip Fazıl Kısakürek
  • DH Yönetici
    1681 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scotfold

Bu oyun Bright Memory : Infinite'in öncesinde insanları biraz da yeni oyuna çekmek için, yine aynı kişi tarafından geliştirilmiş bir oyun. Yanlış hatırlamıyorsam 1 saatin altında bir oynanış süresi vardı. Çok ciddiye alınmadan, 40 45 dakika boyunca eğlenmek için alınıp oynanabilir. Tek kişinin geliştirdiğini de bir kez daha belirteyim. Ağır aksiyon sevmiyorsanız beğenmemeniz olağan tabii.

@BlogKaan

Elinize sağlık öncelikle. FYQD Studio ile iletişime geçebildiniz mi, belki oyuna direkt olarak eklerler dosyayı. Zamanında uğraşmıştık ama dönüp de bakmamıştı bize.
    Bir mail attım fakat dönüş olmadı, çok irdelemedim.

• Yarbay
    3421 Mesaj

Elinize sağlık. İlk çıktığı gün almıştım ama arka arkaya gelen buglar yüzünden iade etmiştim. Şimdi yeniden aldım yamayı görünce. Bugün yarın ilk fırsatta indirip oynayacağım. Bir sorum var; Bu yama başarımları vs. engelliyor mu?
    |
    |
    BlogKaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.