Şimdi Ara

BREZİLYA Bu Dünya Kupasında da ÇÖP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerede Rivaldo'lu, Ronaldo'lu, Ronaldinho'lu, R.Carlos'lu, Cafu'lu kadrolar, nerede bu çerçöp sürüsü takım.

Neymar katılınca yine tek başına balına çeyrek finale belki çıkarlar. Bu kadro leş maalesef.

Ayrıca bu seneki kupa Brezilya'da olmadığı için hakem ittirmesi de olmayacak. Almanya bunlarla karşılaşsa bu sefer 8-9 atar büyük ihitmalle.

BREZİLYA Bu Dünya Kupasında da ÇÖP

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• efsane kadro da kimhangi takımda oynar bilirdik. bu leş kadro da tanıdık 1 2 isim çıkıyor.

E tabi mecbur böyle adamlar her dönem efsane olacak diye birşey yok. neyse ki biz bu efsaneleri izleyebilldik
  • Talisca oynarsa patlama yapacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sene cidden çöptü ama bu sefer kadroyu beğendim.

Hücumda Neymar Coutinho Firmino Jesus tartışılmayacak oyuncular. Arkalarında Malcom Talisca Willian Douglas Costa gibi adamlar da var.

Orta saha yine zayıf. Casemiro Fernandinho ikilisi ön liberoda sorun yaratmaz ama merkez sorunlu. Coutinho geriye çekilir belki.

Sol bek sorunsuz sağ bek çok sorunlu. Dani Alves çok yaşlı götüremez tek başına. Danilo da yeterli değil. O kanattan çok sorun yaşarlar.

Stoperler de ideal bence. Son turnuvaya göre çağ atladı neredeyse. David Luis Dante ikilisinden Silva Marquinhos(Miranda)'a geçildi.

Kaleciyi zaten söylemeye gerek yok. Julio Cesar'dan Alisson'a geçişin tarifi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

efsane kadro da kimhangi takımda oynar bilirdik. bu leş kadro da tanıdık 1 2 isim çıkıyor.

E tabi mecbur böyle adamlar her dönem efsane olacak diye birşey yok. neyse ki biz bu efsaneleri izleyebilldik

Bu kadroda 1-2 isim taniman senin cop turk liginden baska digerlerini izlememenle bagli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDV -- 22 Mart 2018; 20:41:51 >
  • Kadro gayet yeterli Jesus un performansına bağlı olarak epey yol alır bu takım
  • bu sene almanya'nın kadro çöp en fazla yarı final görür almanya
  • Daha burada olmayan alex sandro, fabinho, danilo, allan, david luiz, malcom var. Alternatif olarak getirilebilecek. Yari final gorurler yani. Her mevkide bu kadar cok kaliteli alternatife sahip kac ulke var ki brezilyaya çöp diyebiliyorsunuz ? Şu kadrodaki ismaily, fagner bile balon belcikanin beklerinden 10 kere daha iyi.

• Brezilya Tafferel'den sonra ilk defa kalesini güvenli ellere bıraktı. Savunma ortası dışında her mevkide top class oyunuclara sahipler. Ki bu milli takıma çağırılmayan oyunculardan takım kursak Avrupa şampiyonu bile olabilir.
  • Daha iyisi hala yok şu an için.Bu dönemin gene en iyisi bu.
  • Talisca var, yaz oraya 500 gol 3000 asist
  • Yahu senin ne haddine Birezilyaya kötü demek, Allah bilir tuttuğun takım almanya yada ispanyadır

• Talisca, Giuliano yerine milli takıma girince, Brezilya milli takımı kötü olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

efsane kadro da kimhangi takımda oynar bilirdik. bu leş kadro da tanıdık 1 2 isim çıkıyor.

Bu kadroda 1-2 isim taniman senin cop turk liginden baska digerlerini izlememenle bagli

tamam 1 2 diyerek abarttım belki ama taison, jose ederson fagner firmino geromel fernandinho neto fred augusto ismaily caio miranda ve allisonun kaç maçını izledin?
  • 98 ve 2002 DK zirveydi.Sonrasi coptur benim gozumde.

• sçsb kullanıcısına yanıt
    firmino - Liverpool
    Neto - 3.kaleci Valencia
    Allison- Roma
    Fernandinho - Manchester city

Diğer yazdığın isimlerin hepsi o kadroda yedeğin yedeği konumunda. Hatta birkaç tanesi kadrodan çıkartılacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

tamam 1 2 diyerek abarttım belki ama taison, jose ederson fagner firmino geromel fernandinho neto fred augusto ismaily caio miranda ve allisonun kaç maçını izledin?

bir iki isim haric hepsinin en az 15 macini izledim. Adam Ederson, Firmino, Fernandinho, Alisson, Fred filan yazmis ya

• Kupada ispanya ve almanya ağır favori ama benim arjantin

Messi bu sefer bırakmayacak

• BJK kullanıcısına yanıt
    Konuyu açan galatasarayı tutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Talisca oynarsa patlama yapacak

Okadar golu ben atayım diyen bencillede mücadele edecek tek rakip karşı takım değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.