Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Breaking Badi bırakıyorum

63
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Giriş
    1342 Mesaj
    şaşırmış la bunlar
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    9869 Mesaj
    Sana saygı duyarım ama benim şuana kadar izlediğim en iyi dizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dizinin felsefesini anlamamışsın zaten böyle bir diziden aksiyon beklemek çocukca.
    |
    |

Nothing is true,Everything is permitted..

.:Altaïr ibn La-Ahad:.
  • Yarbay
    2402 Mesaj
    Millet diziyi anlamamışsın falan demiş de sanki Matrix izliyor Gayette anlaşılması kolay bir dizi.. başlarda çok yavaş bir dizi doğru, ben ilk 2 sezonda 3 kere bırakıp 3 kere baştan başlamıştım. Yavaşlığına dayanamıyordum dizinin. arkadaşında tarzına uymamış herkesin dediği gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo12 -- 17 Aralık 2012; 19:35:25 >
    |
    |
    Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    Bende bi dizide vampir zombi yada kurt adam görünce bırakıyorum bu onların sıkıcı olduğunu göstermez herkezin bi tarzı var sonuçta bana göre en iyi iki diziden biridir breaking bad ve tek rakibi prison break :)
    |
    |
    Ben ilk bölümü izledim biraz sardı gibi oldu 2-3 bölümden sonra sarmadı bıraktım. Bana hitab etmeyen bir konusu var. Bana göre oldukça saçma bir düşünce tarzı ile ilerliyo dizi. Biyo Kimya dan olsa gerek hehehe :D
    |
    |

Çok fazla sıkıcı iğrenç bölümlere sahip dizi ara ara kalitesini arttırıyor. 3. sezon 10. bölümdü sanırım bölümün adı "fly" bu bölümü direkt geçin. Hiçbir şey yok, üretim yerinde bir sinek var ve bizim elemanları rahatsız ediyor, bütün bölüm onu indirmek için uğraşıyorlar geri kalanı da bizim iki elemanın sıkıcı boş boş konuşmalar yok böyle malca bir senaryo.
    |
    |
    Spartacus aksiyon olarak yardırdığı ama senaryo olarak sıfır olduğu bölümler ağırlıkta.2.sezonda bir kaç bölüm sadece slow motion sahne izledik bölüm boyunca.
    Prison Break hapisten kaçtıktan sonra izlemeyi bıraktım öyle saçmaydı birilierini aramaları falan.Dexter sadece 1 sezon izlediğim için yorum yapmıyorum.

Sonuç olarak her dizinin inişli çıkışlı bir grafiği oldu.Breaking Bad 1 bölüm kötüyse diğer bölüm çok güzel oluyor genelde.Asıl önemli olan sürekli devam eden senaryo ve başrol karakterin değişimi.

+ olarak böyle inişli çıkış grafiği olmadan sürekli kendini izleten,merak ettiren tek dizi Lost'tu sanırım.Çoğumuz içinde böyledir.Belki son sezonu biraz kötü diyebiliriz.
    Ama bence asıl sebep şu herkes popüler olduktan sonra 4-5 sezon tek oturuşta izledi.Son bölümleri her hafta bekleyince,beklenti çok yükseliyor.
    Mesala ben Game Of thrones'a da dizi 2.sezondayken başladım. 1.sezonu 2 günde bitirdim okula falan gitmedim,öyle merak ettiriyordu ki.Sonra her hafta bekleyince konu biraz dağılıyor...
    |
    |

• Yüzbaşı
    404 Mesaj
    beni de sarmadı dizi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1908 Mesaj
    sadece ilk sezon iki bölüm izledim eşimle. yani revolution bile daha fazla sarmıştı.
    breaking bad o kadar sarmadı. bilmiyorum devam eder miyiz. diğer bölümler daha heyecanlı olmayacaksa bizim için pek bir şey ifade etmiyor. Şöyle bir sonraki bölümü heyecanla aratacak bir dizi olursa ancak izleyebiliriz.
    |
    |
    Diziyi anlamamışsın diyen arkadaşlara söyliyorum. Dizinin en ince ayrıntısına kadar anladım. Hatta fanatiklerinden daha iyi açıklarım herşeyi. Ama her bölüm çok yavaş ve direk 10 bölüm atlayp diğer bölümede baksan birşey değişmiyor. İmdb puanı banada abartı geldi olsa olsa 6-7 puan hakediyor.
    Yukarda @biarkadaşabakıpcıkcam arkadaş demişi inişli çıkışlı olur diye ama saydığın bütün dizileri izledim ve bitirdim. İnişli çıkışlı olsa bile hep sevdirdiler kendilerini hiç bir zaman sıkıldığımı hatıralmıyorum. Belki prison breakin son sezonunda biraz sıkılmışımdır ama yinede izleyesim geliyordu. Umarım ne dediğimi anlamışsınızdır. Breaking bad bana göre çok antipatik. İzleyecek olan arkadaşlara söyliyorum dizi aşırı antipatik ve sevimsiz

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

Diziyi anlamamışsın diyen arkadaşlara söyliyorum. Dizinin en ince ayrıntısına kadar anladım. Hatta fanatiklerinden daha iyi açıklarım herşeyi. Ama her bölüm çok yavaş ve direk 10 bölüm atlayp diğer bölümede baksan birşey değişmiyor. İmdb puanı banada abartı geldi olsa olsa 6-7 puan hakediyor.
    Yukarda @biarkadaşabakıpcıkcam arkadaş demişi inişli çıkışlı olur diye ama saydığın bütün dizileri izledim ve bitirdim. İnişli çıkışlı olsa bile hep sevdirdiler kendilerini hiç bir zaman sıkıldığımı hatıralmıyorum. Belki prison breakin son sezonunda biraz sıkılmışımdır ama yinede izleyesim geliyordu. Umarım ne dediğimi anlamışsınızdır. Breaking bad bana göre çok antipatik. İzleyecek olan arkadaşlara söyliyorum dizi aşırı antipatik ve sevimsiz

Bukadar tantana çıkaracagıan direk izlemeyi bıraksaydın daha iyi olurdu.

Not: her bölüm, bi önceki bölümün kaldıgı yerden devam ediyor, sanki onların hayatlarını gün be gün izliyor gibiyiz. Bi ailenin hayatında hergün ne tür bi action, ne tür maceralar olursa bu dizide de o oluyor. Bu sizi sıktıysa direk bırakırsın. İnsanlara bi şey kanıtlamaya çalışmana gerek yok.
    |
    |

• Yarbay
    4511 Mesaj
    Yalnız değilsin
    |
    |
    BMW 3.20i ED 2016 Sports Plus
  • Binbaşı
    1659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Puana odaklan.

Hocam zevkler ve renkler meselesi, puan iyi olduğu için herkes izleyecek diye bir kaide yok.
    |
    |
    |
    |

BenQ XL2420Z - 24 Inch - 144 Hz - 1 ms | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    herkes sevecek diye bişey yok ama dizi zevkin 0 güzel kardeşim
    |
    |
    breaking bad
    fringe
    homeland
    |
    |
    Gerçekten enteresan, yalnız film o sıralardan sonra coşuyor adeta. Ben nefes almadan izlemiştim. Bakış açısı meselesi tabii.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Teğmen
    160 Mesaj
    şaşkınlıkla karşıladım bu olayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.