Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Breaking Badi bırakıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
63
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1224 Mesaj
    Şu anda sezon 2 bölüm 8 deyim ama vallaha bırakıcam hadi açar hadi şimdi açıcak derken yok arkadaş hep sıkıcı hep sıkıcı. Bu kadar yavaş olay işleyen bir dizi görmedim. Hiçde zevkli bi tarafı yok nasıl bu kadar seviliyor anlamadım.O walterada skylereda ayrı bi gıcık oluyorum. Hele waltera kadının suratında maske var buzdolabına yapıştırıp şey etmeye çalışıyor yemin ediyorum sinirden kıpkırmızı oldum o sahnede o kadar daha fazla tahammül edemicem galiba. Ama yanlız değilim gibi geliyor
    DİZİYİ BIRAKIYORUM

|
    |

Puana odaklan.
    |
    |
    Sürü psikolojisini bırak beğenmediysen zorla izlemek zorunda değilsin.
    |
    |
    |
    |

Ömür biter, borç bitmez
  • Yarbay
    10226 Mesaj
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    Senin tarzın olmayabilir tabiki arkadaşların da dediği gibi, ilk sezonlar biraz yavaştı, ama merak uyandırıyordu diye devam ettim, sonradan hızına yetişemedim. Yavaş gibi gidiyor ama çok heyecanlı bölümler hep. Yayınlanan son bölüm ayrı bir fena zaten. Yenisi çıksa da izlesek.
    |
    |

bu liste günceli yansıtmamaktadır
  • Binbaşı
    1713 Mesaj
    olabilir dostum senin tarzına uygun olmayabilir başka diziden devam et
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

Şu anda sezon 2 bölüm 8 deyim ama vallaha bırakıcam hadi açar hadi şimdi açıcak derken yok arkadaş hep sıkıcı hep sıkıcı. Bu kadar yavaş olay işleyen bir dizi görmedim. Hiçde zevkli bi tarafı yok nasıl bu kadar seviliyor anlamadım.O walterada skylereda ayrı bi gıcık oluyorum. Hele waltera kadının suratında maske var buzdolabına yapıştırıp şey etmeye çalışıyor yemin ediyorum sinirden kıpkırmızı oldum o sahnede o kadar daha fazla tahammül edemicem galiba. Ama yanlız değilim gibi geliyor
    DİZİYİ BIRAKIYORUM

aynen bende 2.sezon 2. bölüme zar zor geldim. Yok arkadaş bu kadar imdb puanını nasıl almış hayret ediyorum. Dizi sıralamam hala güncel son sırasını aldı

1.Spartacus
    2.Prison Break
    3.Dexter
    4.Lost
    5.Walking Dead
    6.Sherlock
    7.Heroes
    8.Walking Dead
    9.Breaking Bad
    |
    |

• Binbaşı
    1049 Mesaj
    Arkadaşım bu bir dizi öyle herkesin beğenip seveceği bir şey olmak zorunda değil. Ben Mad Men, Breaking Bad gibi dizileri severim sen Supernatural, Lost gibi dizileri seversin. Tamamen zevk işi beğenmediysen bu kadar zorlama kendini izlemek zorunda değilsin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sucuklu Menemen

quote:

Orijinalden alıntı: forewerz

quote:

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

DİZİYİ BIRAKIYORUM

aynen bende 2.sezon 2. bölüme zar zor geldim. Yok arkadaş bu kadar imdb puanını nasıl almış hayret ediyorum. Dizi sıralamam hala güncel son sırasını aldı

1.Spartacus
    2.Prison Break
    3.Dexter
    4.Lost
    5.Walking Dead
    6.Sherlock
    7.Heroes
    8.Walking Dead
    9.Breaking Bad

Walking Dead'i iki kere yazmışsın.

evet bir hata olmus sanırım dogru sıralama

1.Spartacus
    2.Prison Break
    3.Dexter
    4.Lost
    5.Sherlock
    6.Walking Dead
    7.Heroes
    8.Breaking Bad
    |
    |

• Binbaşı
    1813 Mesaj
    kardeşim bunu dediğine göre dizi senin tarzın değil bu yüzden zorlamaya gerek yok ben bu diziyi daha ilk bölümden beğendim sen 2. sezonu bitirmişsin daha ne zorluyorsun ? bir diziyi ilk bölümden sana hitap edip etmediğini anlayabilirsin boşuna diziye çamur atmaya gerek yok yok yavaşmış aksiyon yokmuş kadını buzdolabına falan dayamış ne gerek var ? bana hitap etmiyor de bitsin ayrıca bunun için konu açmaya da gerek yok ne düşünerek açtın bu konuyu ? b.bad i kötülemek için bal gibi..
    |
    |

2. sezon da pembe ayıcık olayı cok meraklandırıyordu, o da tırt çıktı

Orijinalden alıntı: popeyex

tırt bi dizi. bırak iyi edersin. ben arkadaşın ısrarıyla 4 sezonu bitirdim bi halt yok dizide, bi de demezler mi "hiç bişey anlamamışsın"

2. sezon da pembe ayıcık olayı cok meraklandırıyordu, o da tırt çıktı

senin tarzın olmayabilir.. ama kötülemek belki de başlayacak birini engellemektir. sen beğenmedim de geç. senin izlediğin hayran olduğun bir diziye biri bu dizi izlenir mi. beğenenler şöyle böyle dese hoşuna gitmez. birazcık izleyenlere saygılı ol.
    |
    |

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

• Yarbay
    2766 Mesaj
    ruhunu kaybetmiş bunlar
    |
    |
    Böyle bi konu açmana gerek bile yoktu.Direk izlemeyi bıraksaydın da olurdu.Diziyi izlemeyi bıraktıgını burada ilan etmene gerek yoktu. Ayrıca farkettin mi bilmiyorum her bölümde ayrı bi konu işlenmiyor her bölüm bi önceki bölümün kaldıgı yerden devam ediyor.Yani diğer diziler gibi her bölüm sadece yen, bi konu anlatıp bitmiyor, bu yüzden konu yavaş gidiyormuş gibi ama gerçekci. Çünkü birden aylar, yıllar atlamıyor gün gün gidiyoruz sanki onların hayatlarının her anına tanıklık ediyormuş gibi.Böyle bir şeyi herkes anlayamaz, sevemez
    |
    |
    Bazıları demiş yok anlamamışsın falan diye gayetde güzel anladım. Tama biraaz ilgi çekici falan merak uyandırıyoda değmez izlediğine. Ben hiç beğenemedim. Sizin görüşlerinizede saygı duyuyorum. Konuyu açmamın sebebi acaba bi tek benmi beğenmiyorum yoksa benim gibilerde varmı bilmek için açtım
    |
    |
    |
    |
    Zorla kimse kimseye birşey izlettirmiyor. Beğenmediysen tabi ki izlemeyeceksin.
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,371
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.