Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Breaking Bad Çok Abartılmıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
36
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Breaking Bad Çok Abartılmıyor mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    857 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Evet seneeyo tahmin edilemiyor olması önemli birşey tâbi ama bence izleyici kitlesi artsın diye bu kadar fazla cinsellik içermesi güzel değil ama seneeyo başarılı

Not: ben kendim bitirdiğim bir dizi olmadığı için yorumu fazla dikkate almayın sağdan soldan duyduklarım ve başkalarıyla izlediğim bölümlerden yola çıkarak yazdim

Bak bu kadar ortak noktamız varken gel Game of Thrones'a da şans ver

Cinsellik ilk sezonlarda biraz fazla.Sonra durgunlaşıyo.Bu sezon 1 sahne dışında hiç hatırlamıyorum cinsellik sahnesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    O bakimdan bakinca ve konu olarak gayet iyi buldugum bir dizi.

Daha aksiyonlulari icin yikilmaz 3 klasik; Sopranos, Oz, Wire.
    Yatırmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    14005 Mesaj
    Breaking Bad popüler bir dizi diye hemen izlemeye kalkarsan normaldir böyle olması. Breaking Bad drama dizisidir aksiyon sahnesi çok azdır genelde psikolojik durumlar işlenir. İlk 2-3 sezonu çok hızlı izleyememiştim ama son 2 sezonu gaza gelip 1 günde izlemiştim. Dediğim gibi aksiyon dizisi değil drama diye geçiyor ona göre izleyin sonra yok dizi kötü berbat diye ağlamayın burada.
    |
    |
    Şu diziye abartılıyor diyen net çarpılır. Sevmedim de, bana göre değil de.

|
    |

"Başka zeki uygarlıklar Breaking Bad den daha iyi dizi yapabilir mi?"
  • Teğmen
    136 Mesaj
    insan o sinekli bölümü bile özlüyor be
    |
    |
    +30 dan fazla dizi izledim izliyorum da ama hiç bi breaking bad kadar efsane değil maalesef.

İyi sabahlar. Bi sigara yakılır bunun üstüne.

|
    |

1. Kuruguya önem verip hikayeyi ağır ağır ve etraflıca işleyen, görsellikten çok gerçekliğe önem veren drama tarzındaki diziler.

2. Hikayeye bodoslama giren, bir sonraki bölümde ne olacağı tahmin edilebilen, aslında aynı temanın her bölüm için tekrarlandığı, çoğunlukla aksiyon ve komedi türündeki diziler.

Herkesin popisi farklı. Breaking bad beğenmiyorsan Akasya Durağı izle demek fașoluktur.

|
    |
    Prison Break aksiyondur.
    Breaking bad dram ağırlıklıdır.

İki dizi de kendi kulvarında başı çekiyor.
    Breakin badi beğenmemişsen dram izleme bir daha.

|
    |
    1878 Mesaj

abartılıyor. abi oz gibi wire gibi bir gerçeklik varken kimse gelip got ya da breaking bad demesin şimdi. breaking bad iyi güzel ama şu ilk ikisi her zaman bir adım daha öndedir hikaye anlatımı olarak benim için. anlamadım falan da değil. anladım sevdim bölüm üstüne inceleme yazmışlığım bile vardır ama karakter dinamikleri olarak oz ve wire'da birden fazla karakterin çok başarılı tahlilleri ve gelişimleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nope93 -- 4 Temmuz 2016; 6:08:03 >
    |
    |
    Kara_Mamba_24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Her dizinin izleyiciye verdiği haz farklıdır. Game of Thrones efsanedir, Prison Break ayrı bir efsane. Breakin Bad ise başka bir efsane. Bunun dışında Lost, O.Z, Vikings ve henüz izlemediğim daha başka kaliteli diziler olduğuna eminim.

Akasya Durağı'na sallayan olmuş. TV de denk geldikçe izlerim oldukça keyifli bir diziydi. Hepsinin yeri farklıdır. BB beğenmeyen Akasya Durağı izlesin demek saçmalıktır. Yabancı dizi izliyorum ben çok cool'um havasına girip bütün yerli dizileri hor görmek özentilikten başka bir şey değil. Eski Kurtlar Vadisi ayarında bir yabancı dizi getirsenize bana.

|
    |

|
    |
    Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you
  • Binbaşı
    1375 Mesaj
    Üstüne koyup finaliyle efsane olabilen nadir dizilerden ama ilk 3 sezon bana kalırsa çok çok da abartılacak bir durumu yok. 5 sezonun 3ü standart ama son 2 sezonda üstüne koya koya gidip efsaneleşmiş bir dizi. Çok kaliteli bir dizi. belki kendi türünün en iyisi kimine göre tarihin en iyisi ama benim en iyim değil.
    |
    |
    Belli bi egitim ve yas sevyesinin ustunde olmak lazim , yanlis anlama cok gencsen ve hayat tecruben yoksa bazi olaylari cok anlamsiz bulabilrisin, ama mesela amerikada yasadiysan cok gercekci ve ilgi cekici gercekten , cok iyi dizi bence
    |
    |

In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman.

In God We Trust & God Bless America
  • Yarbay
    2434 Mesaj
    Hayır

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: zirve011

Breaking Bad 1. bölüm 1. saniyeden itibaren güzelleşiyor. her dizi herkese göre değildir sizin gibiler için akasya durağı falan var bam güm diziler falan var. vıcık vıcık aşk arıyorsan tr dizileri var medcezir falan.

Al işte tipik fanboy
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.