Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14.917
Cevap
117
Favori
429.205
Tıklama
Giriş
    2016 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Son 5 bölüm . İşe gitmesem sabaha kadar izlerim yemin ediyorum .
    quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Son 5 bölüm . İşe gitmesem sabaha kadar izlerim yemin ediyorum .

o son 5 bölümü bene üst üste izlemiştim...

su ana kadar gelmiş geçmiş en iyi dizidir bence, ilk izlerken biraz yavas sıkıcı gelebiliyor ancak dönüp tekrar izledigimde her bölümde bir olay, birdetay vs vs birsey var...olan hiçbirsey bosa değil dizide...
    |
    |

• Binbaşı
    1166 Mesaj
    1 haftada bütün bölümleri izledim çok iyiydi tam yerinde bitirdiler diziyi
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

fps sorunu olabilir. Başka bi altyazı indirmeyi dene. Ya da kmplayer ile düzeltebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ron Swanson -- 26 Ekim 2014; 14:58:19 >
    |
    |
    Bahsedilenler: UçamayanZüperGahraman

• Aynen hocam fps den kaynaklıymış.En başta 23 küsür fps indirmiştim geriden geliyordu.
    25 fps indirdim yağ gibi kayıyor altyazı

|
    |
    Tolga K. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Orijinalden alıntı: freshmind

4. Sezon 2. Bölümde bıraktım... Yeter artık. Bir karakterin nefes almasını 10 dakika izletiyorlar. İlk sezonu beğenmediğimi söylediğimde "bilmem kaç bölümlük dizinin 7-8 bölümlük giriş sezonunda ne olmasını bekliyordun" gibisinden yorumlarla karşılaştım. Şimdi sanki inatlaşmışım gibi "aaaa bak bir halt değişmedi" demek istemiyorum o yüzden bu konuyu es geçiyorum.

Ancak dizinin senaryosu acayip derecede basit. Sahneler çok yavaş ve yavan. 4 sezondur başlarını bir belaya sokup -bu sefer nasıl kurtulacaklar- mottosu ile izletiyor kendisini başkada bir şey yok. Gerçekçilikten dem vurulmuştu o da "tıırt" . Hayatta asla yapmayacağınız seçimleri senaristin kelepçesi ile izlemek zorunda kalmak ve mantık çerçevesine oturtmak zorunda kalıyorsunuz.

Bu diziyi beğenenin ciddi anlamda film falan izlememiş olması gerekiyor. Yani o eserlerin filmlerin-dizilerin isimlerini saysam burada bir ton tantana oluşacak her birisi için kalıplaşmış sözler sarf edilmek zorunda kalınacak o yüzden uzatmıyorum... Piyasada nasıl yapımlar olduğunu (dizi-film-kitap) bilen biliyor.

77 Terabyte veri silip yazmışım geçen baktığımda. İzlediğim tonlarca şey arasında Breaking Bad'in "owwwwwwwwww" tadına bir yere sahip olması çok zor.

Beni hiç bir açıdan etkilemedi. Şaka bir yana bizzat kendi hayatımda yaşadıklarım şu dizinin atmosferi ile yarışır Bu kadar sığ bir kurgudan ne beklenmişte ne karşılamış nasıl bu kadar beğenilmiş hala anlamadım. Çok net söylüyorum bu diziyi beğenenler bizim Türk dizilerini de beğenip izliyorlardır. Kahya'nın Atı, Kadriye'nin Derdini, Polatın Alemdar'ını falan Sağlık olsun.

Herkese iyi seyirler.

(dizinin ilk sezonundan ne bekliyorsunuz diyenler, 3. sezondan sonra açılıyor diyenler, şimdi çıkıp "birde son sezonu gör" derler )
    quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

4. Sezon 2. Bölümde bıraktım... Yeter artık. Bir karakterin nefes almasını 10 dakika izletiyorlar. İlk sezonu beğenmediğimi söylediğimde "bilmem kaç bölümlük dizinin 7-8 bölümlük giriş sezonunda ne olmasını bekliyordun" gibisinden yorumlarla karşılaştım. Şimdi sanki inatlaşmışım gibi "aaaa bak bir halt değişmedi" demek istemiyorum o yüzden bu konuyu es geçiyorum.

Ancak dizinin senaryosu acayip derecede basit. Sahneler çok yavaş ve yavan. 4 sezondur başlarını bir belaya sokup -bu sefer nasıl kurtulacaklar- mottosu ile izletiyor kendisini başkada bir şey yok. Gerçekçilikten dem vurulmuştu o da "tıırt" . Hayatta asla yapmayacağınız seçimleri senaristin kelepçesi ile izlemek zorunda kalmak ve mantık çerçevesine oturtmak zorunda kalıyorsunuz.

Bu diziyi beğenenin ciddi anlamda film falan izlememiş olması gerekiyor. Yani o eserlerin filmlerin-dizilerin isimlerini saysam burada bir ton tantana oluşacak her birisi için kalıplaşmış sözler sarf edilmek zorunda kalınacak o yüzden uzatmıyorum... Piyasada nasıl yapımlar olduğunu (dizi-film-kitap) bilen biliyor.

77 Terabyte veri silip yazmışım geçen baktığımda. İzlediğim tonlarca şey arasında Breaking Bad'in "owwwwwwwwww" tadına bir yere sahip olması çok zor.

Beni hiç bir açıdan etkilemedi. Şaka bir yana bizzat kendi hayatımda yaşadıklarım şu dizinin atmosferi ile yarışır Bu kadar sığ bir kurgudan ne beklenmişte ne karşılamış nasıl bu kadar beğenilmiş hala anlamadım. Çok net söylüyorum bu diziyi beğenenler bizim Türk dizilerini de beğenip izliyorlardır. Kahya'nın Atı, Kadriye'nin Derdini, Polatın Alemdar'ını falan Sağlık olsun.

Herkese iyi seyirler.

(dizinin ilk sezonundan ne bekliyorsunuz diyenler, 3. sezondan sonra açılıyor diyenler, şimdi çıkıp "birde son sezonu gör" derler )

kendi hayatımda yaşadıklarım bu dizinin atmosferiyle kapışır demişsin ama
    sen hayatında hergün yere birşeyler vurup salon mu patlatıyorsun, çöle gidip karavanda meth mi yapıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1792 Mesaj

bu diziye böyle bir yorum yaptırtmam!Ya trollsün yada breaking badin bollywood versiyonunu falan izledin.Beğenmemezlik olabilir fakat bu dizi bu kadar aşağılanamaz.
    |
    |
    freshmind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    736 Mesaj
    birinci sezonu yeni bitirdim
    twd'den sonra iyi geldi gercekten

fakat tüm sezonun acısını son 2 bölüm cıkardı
    |
    |

Sondaki çocuğa yazık oldu.

En çok zevk alarak izlediğim dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 29 Ekim 2014; 11:42:25 >
    |
    |
    |
    |

Leyla ile Mecnun

• Altyazı ile ilgili sorunum var,indirdiğim bölümler bir tv kanalından alınmış,kısa bir özet var ve bütün altyazı kayıyor nasıl düzeltebilirim acaba?
    @tolga k.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 31 Ekim 2014; 1:26:36 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Tolga K.
    Prison break türklerin aksiyon hazzini giderdigi icin iyi diyorlar.yoksa prison break bb nin yanindan bile gecemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mars. -- 31 Ekim 2014; 16:06:20 >
    |
    |

''Red Planet''
  • Yarbay
    4056 Mesaj

hangi player ı kullanıyorsun? KMP kullanıyorsan eğer ğ-ü tuşları ile ayarlayabiliyorsun.
    |
    |
    UçamayanZüperGahraman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Gom player kullanıyorum. 40 saniye kadar bir özet oluyor.

|
    |

Hocam ya başka bi altyazı indireceksin ya da dediğim gibi kmplayer ile halledeceksin. Gom'un öyle bi olayı var mı bilmiyorum ama bi kurcala istersen.
    |
    |

• Altyazının ne zaman başlayacağını ayarlayabiliyor muyuz?

|
    |

Evet. Ne kadar fark varsa altyazıyı o kadar ileri veya geri alabiliyoruz.
    |
    |
    4.sezon 10.bölümdeyim ilk 3 sezon çok sıkıcıydı 4.sezon biraz hareketli gibi ama yine de sıkıcı, öyle aksiyon delisi birisi değilim ama bu dizide Türk dizilerinde olduğu gibi çok boş sahne çok gereksiz anlar var.Üstte bir arkadaş da yazmış karakterin nefes alışını 10 saniye gösteriyorlar bunun gibi çok gereksiz uzatıyorlar.Daha önce himym, friends,game of Thrones, Spartacus, prison break izledim bu dizilerde sıkılmıyordum senaryo insanı sarıyordu. Umarım dizinin geri kalanı güzeldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-saka-malzemeleri-facebook-adresimiz-silikon-maskeler-turkiye-videolari-izleyinz-185425416/detay/

Bu da Video görüntüsü ;

https://www.youtube.com/watch?v=GfGKSpX8TM4&list=UU_SlGw28sWpwyJ_TS0n35Sg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superman9 -- 1 Kasım 2014; 1:40:43 >

Reklamlar
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,572
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.