Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.982
Cevap
115
Favori
445.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi gerçekten kaliteli fakat ikinci kere izlenilecek bir durumda değil kesinlikle.Çünkü bir PB,LOST,Dexter gibi farklı olaylar gerçekleşen bir senaryosu-yapısı yok.Tek bir konuda ilerliyor ve bitiyor.Popüler kültürün etkisi-baskısı altında kalıp bazı dizileri "overrated" hale getirmeyin.
    Son not: Herkesin zevki farklıdır fakat antipatik duruma düşüyorsunuz bu tarz yorumrınızla.
    İyi günler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler, zevkler ve renkler klişesi burada da mevcut. BB bu kadar beğeniliyor diye siz de seveceksiniz gibi bir kaide yok. Ya da siz sevmiyorsunuz diye ''nesine ayılıp bayılıyor millet'' demeye de hakkınız yok. Kendi beğeni çıtanızı genele yaymayın, bu en nefret ettiğim şeylerden bir tanesi.

BB bana göre ayrıntılarıyla, kurgusuyla değil 2 kez 5. kez bile izlenir. Başladığında çok ufak kitleye hitap eden bir diziyi yavaş yavaş büyüterek böyle bir efsane haline getirdiler. Şöyle bir gerçek var ki çoğu BB hayranı en mükemmel dizi buymuş gibi davranıyor ve bu görüş diziyi izleyenlerde, izleyeceklerde bir soğumaya sebep oluyor. Bende dizinin hayranıyım fakat bu, diziyi eleştirilmez yapmıyor. Size göre en iyisidir, başkasına göre en kötüsü. Bu kadar basit bir şeyi çok uzatıyorsunuz.
  • Babam para vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çiroz Pete -- 4 Mayıs 2015; 15:22:30 >
  • 3. sezonu yeni bitirdim .Final de Gerim gerim gerildim müthiş... walter ne zeka ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 7 Ekim 2014; 1:38:05 >
  • Yeni bölüm ne zaman düşüyor beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle bitirdim, muhteşem bir diziydi.

Bir insanın hayattaki seçimlerinin onu ne hale getireceğini nasıl bambaşka bir insana dönüştürebileceğini gördük
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    2015 better call saul.orada bir iki gorebilir miyiz acaba walter reyizi?

• Tahminim göreceğimiz yönünde hocam.

• Prison Break diyip duranlara soruyorum kaç tane amerikalı arkadaşınızla oturup bu diziyi tartıştınız? 10 amerikalıya sorsan 8'i PB yi bilmez.Overrated olan bir dizzi varsa oda bizim türk milletinin PB yi büyütüp ilah etmesidir amerikada bir lost etkisi yaratmayan dizi türkiyede popüler oldu. Breaking Bad ile kıyaslanamaz bile.
  • İki bölüm kaldı bitimine.Çok heyecanlıyım, üzgünüm, şaşkınım.
    Başlarda sıkıcı buldum ben de.Bu aksiyon dizisi değil dram dizisi.Ona göre izleyiniz her bölüm heyecan aksiyon beklemek yanlış olur.
  • 4x11
    Olaylar, olaylar Heyecandan dilim tutuldu valla.İyiki okul zamanına denk getirmişim diziyi.Tatilde olsa 1 haftada bitirirdim.

• Şimdi bitirdim diziyi. Sadece aksiyon sevenlerin diziyi beğenmemesi son derece normaldir çünkü dizide aksiyondan ziyade asıl olan şey, inanılmaz gerçekçilik ve ayrıntı, dram ama en önemlisi psikolojidir. Giderek artan bir tempoya sahiptir. Dizi kendisini çoktan altın harflerle tarihe yazdırdı bile. Bu arada oyunculuklar bir şaheserdir. Kadehimi Walter White'a nam-ı diğer Heisenberg ve onun ortağı Jesse Pinkman'a kaldırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Prison Break diyip duranlara soruyorum kaç tane amerikalı arkadaşınızla oturup bu diziyi tartıştınız? 10 amerikalıya sorsan 8'i PB yi bilmez.Overrated olan bir dizzi varsa oda bizim türk milletinin PB yi büyütüp ilah etmesidir amerikada bir lost etkisi yaratmayan dizi türkiyede popüler oldu. Breaking Bad ile kıyaslanamaz bile.

yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Wire da bayağı ağır bir dizi ama ondan daha çok zevk almıştım...

Wire, Oz gibi dizilerden sonra bu dizi niyeyse bana hiç yavaş ilerleyen bir dizi gibi gelmemişti.Geçen sene çok kısa bir zaman aralığında başlayıp bitirmiştim.Gayet zevkli bir diziydi.Ama kesinlikle overrated bir dizi.Oz filan varken buna en iyi denmesi garip geliyor bana.
  • Buna onlara nazaran daha yavaş demedim hatta onlar daha yavaş :) Ama onların yanında çok boş kalıyor...
  • Oz'u Prison Break ile karşılaştırıyor insanlar
    Hayatımda izlediğim en realist ve içi dolu dizidir Oz.

BB'yi de çok severim, ancak Oz ile karşılaştırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Buna onlara nazaran daha yavaş demedim hatta onlar daha yavaş :) Ama onların yanında çok boş kalıyor...

Bana da tam tersi bb daha hızlı gelmişti.Ama şimdiye kadar izlediğim ve ağır bulduğum dizilerin hepsi en sevdiğim dizilerdi.Bb de kötü değil ama en üstlere oynayacak bir dizi gibi gelmiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Oz'u Prison Break ile karşılaştırıyor insanlar
    Hayatımda izlediğim en realist ve içi dolu dizidir Oz.

BB'yi de çok severim, ancak Oz ile karşılaştırmam.

Pb daha heyecanlıdır belki ama ozdaki psikoloji çok iyi.Ayrıca karakterler müthiş işlenmişti.Pb kötü değil ama ozla karşılaştırılamaz bile.Zaten hapishane dizisi de değil tam olarak.Oz 6 sezon aynı yerde geçiyor.Kaçış olayı da pek yok öyle.Bir keresinde alvarez kaçtı bir dönem sonra geri yakalanmıştı.

• PB son derece akıcı bir dizi onu kabul ediyorum, 4 sezonunu 2-3 hafta gibi bir sürede bitirmiştim ben. Ancak Oz çok farklı bir dizi, her bir karakter o kadar özenle işleniyor ki, bunu başka bir dizide görmek mümkün değil.
  • Ve 4. Sezonu bitirdim.3.sezon finali gibi bu da süperdi,muhteşemdi.Akıl oyunları çoktu.Prestij izliyor gibi hissettim kendimi

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.