Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.982
Cevap
115
Favori
445.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

Uzun süre yabancı dizi izlemiyordum.Lost ve Prison Break izlemiş biri olarak önerir misiniz.

Beklemen hata.

Diğer bölümleri Lost ta olduğu gibi bir anda bitirmek isteyecek tarzda mı peki.

Hocam BREAKING BAD'e başlarsan bırakamazsın o derece

Efsane dizidir, mutlaka izlenmesi gereken diziler listesinin en başında olması gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

Beyler soru çok saçma olabilir fakat anlamadığım bi şey var

4.sezondayım, dizide daha bi tane bile yeni telefonlardan göremedim, kameralı telefon bile görmedim desem yeridir, hatta onu da görmedim galiba :D dizide kullanılmamasının özel bir sebebi var mı yoksa benim mi dikkatimden kaçtı bilmiyorum, uzun zamandır dikkatimi çekiyordu.

batı'da akıllı telefonlar sanıldığı kadar yaygın değil, hele 35 yaşın üstündeki insanlar hiç kullanmıyor diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

4.sezondayım, dizide daha bi tane bile yeni telefonlardan göremedim, kameralı telefon bile görmedim desem yeridir, hatta onu da görmedim galiba :D dizide kullanılmamasının özel bir sebebi var mı yoksa benim mi dikkatimden kaçtı bilmiyorum, uzun zamandır dikkatimi çekiyordu.

batı'da akıllı telefonlar sanıldığı kadar yaygın değil, hele 35 yaşın üstündeki insanlar hiç kullanmıyor diyebilirim.

Hocam cevabın için teşekkür ederim fakat sen şu an nasıl bir fitili ateşlediğinin farkında mısın

birazdan samsung'cular, sony'ciler ve apple'cılar seni istatistik yağmuruna tutacaklar, sonra oradan bi tane general mobile'cı gelip '' hepsi çinde üretiliyor, etikete para veriyosunuz'' diyecek, sonra hepsi ona saldıracak

Yo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

Hocam cevabın için teşekkür ederim fakat sen şu an nasıl bir fitili ateşlediğinin farkında mısın

birazdan samsung'cular, sony'ciler ve apple'cılar seni istatistik yağmuruna tutacaklar, sonra oradan bi tane general mobile'cı gelip '' hepsi çinde üretiliyor, etikete para veriyosunuz'' diyecek, sonra hepsi ona saldıracak

Yo

onlara tek bir cevabım olur, bring it on bitch. konu-mesaj uyumu oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

Mesleğimi daha da sevmeme neden olan dizi. Yeri bende her zaman ayrı olacak.(:

hocam meth mi pişiriyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

quote:

Düşünüyorum aslında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

quote:

Düşünüyorum aslında.

her türlü satarim

• quote:

Bende aynı şeyi düşünmüştüm zamanında ve sorunun cevabı dizinin zaman dilimi yani dizi 2008de başlamış 2013 de bitti ama dizi içinde öyle yıllar atlanılmadı Walterın kanseri zaten iki yıllık
    Dizi de ise maksimum 1 yıl falan geçiyor 4.sezona kadar.
    bu benim fikrim ve böyle olduğunu düşünüyorum açıkcası derseniz peki diğer dizilerde niye öyle olmuyor o da BB farkı

• izlemeye başladık bakalım.
  • finali az önce bir daha izledim ulan böyle bi dizi yok ya
  • +Say my name
    + Say my name
    - HEISENBERG !

Bütüm bölümleri ve her ayrıntıyı unutana dek diziye tekrardan başlamayacağım.Bu da çok çok zor gözüküyor.Unutmak ne mümkün..
  •  Breaking Bad - (2008–2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokalp.

Breaking Bad - (2008–2013)

Ayrıca adamın kendisi de kel hocam
  • özledim ulan mafia filan tutup yeniden mi cektirsek napsak abi
  • İlk bölümden başladık bakalım.
  • 3 sezonun ortasındayım ve gerçekten güzel bir dizi.Amerikalılar işi tadında bırakalım olayını gerçekten beğeniyorum.Bizim arka sokaklar gibi bilmem kaç yüz bölüm dizi çekmiyorlar.Bu arada Kimyaya fena merak saldım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Jesse hakkinda cok soru isareti biraktilar. Bari son bolumde ailesinin yanina gitseydi 1 yil sonra diye gosterselerdi mutlu bitseydi diyecegim ama o zamanda pek drami kalmazdi. Ah walter ahh bu dizi ben dahil cok kiside derin etkiler birakti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain obvious

+Say my name
    + Say my name
    - HEISENBERG !

Bütüm bölümleri ve her ayrıntıyı unutana dek diziye tekrardan başlamayacağım.Bu da çok çok zor gözüküyor.Unutmak ne mümkün..

+say my name
    -my name

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

Jesse hakkinda cok soru isareti biraktilar. Bari son bolumde ailesinin yanina gitseydi 1 yil sonra diye gosterselerdi mutlu bitseydi diyecegim ama o zamanda pek drami kalmazdi. Ah walter ahh bu dizi ben dahil cok kiside derin etkiler birakti.

Better Call Saul dizisinde Jesse de olacak sanırım.

• 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.