Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.982
Cevap
115
Favori
445.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Arkadaş şu konuyu uplayıp durmayın ya. Kilitlensin bu konu. Hatta konu kilit üye ban forum silinebilir filan olsun. Gecede serverları ateşe verin olsun bitsin.

Ben bir de favorilere aldım.

Mesaj geldikçe bildiriim gelsin zımbırtısını da açtım.

Mesaj geldikçe hüzünleniyorum
  • SayisalMan kullanıcısına yanıt
    Sizinkide tam psikopatlıkmış hocam.
  • 5. sezon 8. Bölümdeyim hiç izleyesim yok az kaldı bitecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ve Efsane Bitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norman Reedus. -- 26 Mart 2014; 22:22:28 >

• Keşke Lisedeyken başlasaymışım Kimya'ya feci merak saldım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

Keşke Lisedeyken başlasaymışım Kimya'ya feci merak saldım şimdi

Bir günde mi bitirdiniz son sezonu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

Keşke Lisedeyken başlasaymışım Kimya'ya feci merak saldım şimdi

Bir günde mi bitirdiniz son sezonu ?

öyle oldu sanırım Walking Dead'i 2 günde bitirmiştim 4 sezon i10 a yakın bölümünü

• quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Beyler bugün bi arkadaşımla finaldeki bir sahne ile ilgili tartışır olduk daha doğrusu
    finalde Jesse'nin o sandık yaptığını gösterdikleri sahnenin Jesse'nin geleceğinin olduğunu söyledi , ben de öyle olmadığını o sahnenin terapide ödevi için kutu yaptığı sahne olduğunu söyledim
    ancak bi türlü anlaşamadık , siz ne diyorsunuz acaba

Senin dediğin gibi geçmişte yaptığı kutu. Jane'a anlatmıştı galiba kutu yaptım sonra ot için sattım diye. Ben de izlerken durdurup 2-3 dk düşünmüştüm bu ne diye sonra aklıma gelmişti.

@:Fatih:

O sahne bana kalırsa BB'nin en iyi sahnesiydi. Bombanın patlaması, Walter'ın laboratuvara inip adamları öldürmesi, Jesse ile orayı patlatması müthişti. Arkadaki gitar parçasıda harikaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 26 Mart 2014; 23:53:06 >

• Diziye bugün başladım ve daha önce başlamadığım için kendime kızıyorum. Bir bakalım nasıl bir şeymiş diye oturdum 8 bölüm izlemişim 2. sezon 2. bölüme geldim gözler s.o.s vermeye başladı artık. Şuan sabahki İnsan Kaynakları Yönetimi dersi mi, sabaha kadar Breaking Bad mi? Karar aşamasındayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

Diziye bugün başladım ve daha önce başlamadığım için kendime kızıyorum. Bir bakalım nasıl bir şeymiş diye oturdum 8 bölüm izlemişim 2. sezon 2. bölüme geldim gözler s.o.s vermeye başladı artık. Şuan sabahki İnsan Kaynakları Yönetimi dersi mi, sabaha kadar Breaking Bad mi? Karar aşamasındayım...

Sabaha kadar BB bende zamanında çok uykusuz kalmıştım ama değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feci şekilde özledim diziyi ya.. Yakın zamanda tekrar başlicam inşallah.

• Yine,yeniden

Özledim ulan

• O değilde birisi demiş ki son sahnede WW'ın eline aldığı maske eski okuldaki maske diyenler var ne alakası var ki o maske Jesse'nin çalıştığı maske değil mi çetenin aldığı.Kafam karıştı.
  • Dün akşam final yaptım. Bugün fark ettim ki dizi bende yoğun bir etki bırakmış. Son bölüm bitmeye yakın kendimi White ailesinin bir bireyi gibi hissettim. Sanki dizi boyunca onların evindeymişim, herşeyi birlikte yaşamışız gibi geldi. 5 dk önce izlediğim final sahnesi ile birlikte dünden beri 10. kez izleyişim oldu. Final sahnesi şahane olmuş. Keşke bitmeseydi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

O değilde birisi demiş ki son sahnede WW'ın eline aldığı maske eski okuldaki maske diyenler var ne alakası var ki o maske Jesse'nin çalıştığı maske değil mi çetenin aldığı.Kafam karıştı.

WW'nin elindeki maske okuldan aldığı maske mi değil mi bilmiyorum ama dizi WW'nin dönüşümünü konu olarak aldığı için buradan bir tahmin yürüterek bu bilgi doğru olabilir.Dizi mümkün olduğunca bu tür işaretler bırakarak,daha fazla anlam katmaya çalıştılar.Örneğin;dizinin ilk bölmünde WW'nin polisten kaçarken dışarı attığı/bıraktığı pantolonun 5.sezonda tekrar aynı bölgeye geldiğinde durması gibi.Kısacası dizi WW'nin nereden nereye geldiğini bu tür örnekler çok iyi özetliyor.

• Keşke zamanında izleseydim diyorum. Gerçi zamanında da 1 sene ara veriyormuş yuhhh Mükemmel bir dizi mükemmel.
  • Şimdiye kadar ne kadar başyapıt denilen dizi varsa hepsini izledim ama Bryan Cranston kadar iyi oynayanını görmedim. Diziye yeni başlayacak olanlar buna dikkat ederek de izlesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irerten

Keşke zamanında izleseydim diyorum. Gerçi zamanında da 1 sene ara veriyormuş yuhhh Mükemmel bir dizi mükemmel.

6 veya 8 bölüm için 1 sene beklemiştim çok iyi hatırlıyorum. Ama bir yandan iyi oldu erken bitmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Yine,yeniden

Özledim ulan

Diziyi özetliyor sanki...

/>

• Niye bu kadar erken bitti
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.