Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

BRC’nin Yeni Ürünü “ BRC COMFORT “ Montajları Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
51
Cevap
2
Favori
5.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> BRC’nin Yeni Ürünü “ BRC COMFORT “ Montajları Başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      667 Mesaj
      02 Nisan 2019 18:13:04
      quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63 Tek bişey merak ediyorum ve sorucam cvp bekliyorum 35 litrelik gazla uzun yolda kaç km yapiyor acaba.??hiz 120-130 arasi..?tasarruf demişsiniz de mrk ettim şimdi.?
      ben cevap veriyim.aracım clio3 1200 motor kitim atiker gold.geçen yaz istanbul konya antalya seyahati yaptım.34 litre aldı depo fullediğimde 110-120 km hızlarda kullandım gölbaşı civarlarında 465 kilometrede gaz bitti uyarı verdi.450-460 km gidiyor yani.

• Yarbay
      4834 Mesaj
      02 Nisan 2019 18:59:54

Bnm hemen hemen 340-350 km yapiyor belkide daha az arac era accent ..problem var aracimda eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 2 Nisan 2019; 19:1:32 >
      |
      |
      alpikom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      02 Nisan 2019 21:00:02
      quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63 Bnm hemen hemen 340-350 km yapiyor belkide daha az arac era accent ..problem var aracimda eyvallah Alıntıları Göster
      10 litre yakıyor aracın gaz ile bir problem olduğu kesin.
      |
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      07 Nisan 2019 19:12:26
      Merhaba,
      Ford fiesta 1.4 otomatik arabam için 2700 lik confot modeliniz ile 3500 lik diğer modelinizden birini taktırmayı düşünüyorum.
      Fark tam olarak nedir? Bilgi verirseniz sevinirim.
      İlginize teşekkürler.
      İyi Çalışmalar dilerim.

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      07 Nisan 2019 22:04:07
      quote:

Orijinalden alıntı: ads79 Merhaba,
      Ford fiesta 1.4 otomatik arabam için 2700 lik confot modeliniz ile 3500 lik diğer modelinizden birini taktırmayı düşünüyorum.
      Fark tam olarak nedir? Bilgi verirseniz sevinirim.
      İlginize teşekkürler.
      İyi Çalışmalar dilerim.
      2700 tl lik comfort modeli gayet yeterlidir aracınıza.farkları sadece enjektöe ve regülatördür.comfort da enjektörler italyan gemini marka dır.açma kapama hızları gayet iyidir.yazılımı yani ecu su 3500 tl lik kitle aynıdır.boşuna fark vermeyin o kadar.neticede kalibrasyon ve ayarları aynı olacak yazlımdan dolayı.
      |
      |

• Teğmen
      234 Mesaj
      09 Nisan 2019 01:02:24
      Ford Fiesta 2013 1.25 aracıma manifoltu deldirmeden BRC Comfort montajı yaptırdım. 115 liraya 33 litre gaz aldım. 145 km de gösterge 4 ışıktan 3 ışığa geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      09 Nisan 2019 02:06:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ugurkrgl Ford Fiesta 2013 1.25 aracıma manifoltu deldirmeden BRC Comfort montajı yaptırdım. 115 liraya 33 litre gaz aldım. 145 km de gösterge 4 ışıktan 3 ışığa geçti.
      ışıklara takılma derim.33 litre ile şehir içi 400 km şehir dışı 110-120 km hızlarda 450 km civarı gidersen mesele yok.bende atiker gold var 1200 motor clio3 kullanıyorum, hep bu şekilde değerlerim.bende çok çabuk kırmızıya düşüyor gösterge ,kırmızıda en az 150 km gidiyor.
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      15 Nisan 2019 12:51:33
      Merhaba kolay gelsin astra j 1.6 115hp atmosferik araca brc comfort mu yoksa platinum mu hangisi daha uyumlu olur

• Yarbay
      5090 Mesaj
      18 Nisan 2019 08:47:01 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Emrtur Merhaba kolay gelsin astra j 1.6 115hp atmosferik araca brc comfort mu yoksa platinum mu hangisi daha uyumlu olur
      Merhaba ;
      Opel Astra J ile BRC Comfort tam uyumludur. Fazlasıyla yeterli olacaktır. Lakin BRC Platinum da bu sektörün en üst sınıf ürünüdür.
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      18 Nisan 2019 12:27:17
      Çok teşekkür ederim Mehmet bey. İstanbul dayim montaj yapilacak ama haziran ayinda Çorum a geldiğimde mutlaka sizi ziyaret edecegim sizinde bir kontrol etmenizi isterim aracı.

• Yarbay
      5090 Mesaj
      20 Nisan 2019 09:16:49 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Emrtur Çok teşekkür ederim Mehmet bey. İstanbul dayim montaj yapilacak ama haziran ayinda Çorum a geldiğimde mutlaka sizi ziyaret edecegim sizinde bir kontrol etmenizi isterim aracı.
      Şimdiden hayırlı olsun. BRC'li aracınızı güzel günlerde kullanmanız ve Çorum'da görüşmek dileğiyle...
      |
      |

• Binbaşı
      1133 Mesaj
      2016 model manuel vites

Corsa e kasa 1.2 atmosferik motor aracım için bu kiti önerir misiniz?

Yılda 15 bin km yapıyorum taktırmam mantıklı mı? Birde subap eritne sıkıntısı yaşar mıyım?

Ankara dayım şu an araştırma evresindeyim.

|
      |

Firma taraftarı olup kazıklanmaya gerek yok. Hepsi birbirini tokatlasın. Onların ağlayacağınımı sanıyorsunuz. 1 milyar değilde 500 milyon dolar kazansınlar. Üreteci kahkaha atacağına gülümsesin tüketici ağlayacağına gülsün be kardeşim...
Reklamlar
Ankara Web Tasarım
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.