Şimdi Ara

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.236
Cevap
27
Favori
309.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni kasa sportage a ldi montajı başladımı brc de? Bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet hocam merhaba. Erzurum dan astra j lpg montajı yapmıştınız çok memnundum aracımı sattım alan arkadaş duacı. İnsignia 1.6sidi almak istiyorum. Buna sıvı lpg oluyor sanırım yapıyorsanız fiyatı pm atarsanız sevinirim arkadaşlara selamlar..

• Konuyla biraz ilgisiz olacak ama aracimda egzozdan yogun sekilde buhar atma durumu var . regulatörde bir ariza mi vardir acaba . daha once boyle bir sorun yasayip beyni degistirerek düzelten arkadaslar deneyimlerini paylasti . fikirlerinizi alabilir miyim .
    Bu arada conta yanma ihtimalinide dusunuyoruz fakat , yağda suda karisma yok . yağ yakma , azaltma yok . arac sorunsuz calisiyor . su haznesinin icinde gaz kokusu var . egzozdan da ciğ gaz atiyor ayni koku ordada var . videoyu paylasiyorm. Ilgilenirseniz sevinirim .tesekkurler

https://youtu.be/yT4-GWUMnCw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ldi kiti VTT-I ve V-TEC (Toyota-Honda) Motorlara takilabiliyormu lpg kiti icin Hyundai alacak değiliz ya capondan vazgecemeyenlerde var bu ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SiVRiSiNeK_ -- 24 Haziran 2016; 2:15:58 >
  • Tucson lpg ne kadar yakıyor?
    Performansta oynama azalma var mı?
  • Kimse ölene kadar garanti verin demiyor diyemezde! şimdi araçta ki sorun lpg denmi kaynaklandı yoksa başka bir sorun mu var benim aracimda 90bin kmde bunu yapar mı yapmaz mı bu iş şans işimi Kia yetkili servis sorun lpg den demiş lpg montajı yapan ne demiş :)) en azından lpg montajı yapan firma kontrol etmeli etmeliki başka araçlarda benzer sorunlar çıkmasın lpg kitini 90bin km için mi yaptırıyoruz ya sonrası

• beceremediler görüyorsunuz, 5 senede fiyasko.
  • Yaklaşık 1 yıldır DH ye girmiyordum, dolayısı ile takip ettiğim bu başlığada.
    Başlık ölmüş, başka isimle başka yerde devam eden LPDİ var mı? (başka markalarda olabilir)
  • Fiyasko falan yok arkadaşlar forumlara eskisi kadar girmiyoruz hepsi bu Montajlarımız devam ediyor,www.brcnerede.com adresinden size en yakın servisimizden bilgi alabilirsiniz.
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

Fiyasko falan yok arkadaşlar forumlara eskisi kadar girmiyoruz hepsi bu Montajlarımız devam ediyor,www.brcnerede.com adresinden size en yakın servisimizden bilgi alabilirsiniz.
    Saygılar

Faruk Bey, ölmedi diyorsunuzda neden yeni nesil motorlarda brc nin uygun kitleri yok var ise neden montajı tercih edilmiyor?

Örneğin atikerin bile karma sistemi montajlaniyor.

Veya prins vsi2 peynir ekmek gibi satılıyor. Brc bu işin neresinde? Yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

quote:

Fiyasko falan yok arkadaşlar forumlara eskisi kadar girmiyoruz hepsi bu Montajlarımız devam ediyor,www.brcnerede.com adresinden size en yakın servisimizden bilgi alabilirsiniz.
    Saygılar

Faruk Bey, ölmedi diyorsunuzda neden yeni nesil motorlarda brc nin uygun kitleri yok var ise neden montajı tercih edilmiyor?

Mesela !
    Hangi araçlardan bahsediyoruz.

• quote:

quote:

quote:

Saygılar

Mesela !

Mesela GDI-TSI-FSI-TFSI-ECOBOSST euro 6 formlarında direkt enjeksiyonlu, yüksek sıkıştırma oranlı motorlardan bahsediyorum Faruk Bey!!!

Bana şimdi bir iki tane örnek verirsiniz, belliki mesajım size dokunmuş!

Bende atmosferik motorlu aracımda 7 yıldır brc my10 lpg kitini kullanıyorum.

Brc maalesef yeni nesilde rekabette çok geride!

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar

Mesela !

Mesela GDI-TSI-FSI-TFSI-ECOBOSST euro 6 formlarında direkt enjeksiyonlu, yüksek sıkıştırma oranlı motorlardan bahsediyorum Faruk Bey!!!

Bana şimdi bir iki tane örnek verirsiniz, belliki mesajım size dokunmuş!

Bende atmosferik motorlu aracımda 7 yıldır brc my10 lpg kitini kullanıyorum.

Brc maalesef yeni nesilde rekabette çok geride!

Ldi montajı yaptığımız araçlar, IX35, TUCSON, KIA SPORTAGE.
    Yakında ECOBOOST ben CHR kerede montajımız başlayacak.
    Mesajınız asla bana dokunmadı, ustabaşımızın torunu olduğu için 15 günlüğüne servisimizi desteklemek için nöbet yazıldı bana :) gelmişken mesajlarımı ve forumlarımı kontrol edeyim dedim ve yazdım uzun zamandır emekli modunda olduğum için forumlardan da teknolojiden de uzak kalmayı ve balık yakalamayı tercih ediyorum.
    Rekabet konusuna gelince :
    BRC daha iyisini çıkartana kadar BRC Den daha iyisi yok bunu unutmayın.
    Şuan HONDA,TOYOTA,CITROEN,FORT gibi devlerin araçlarına garantı kapsamında orjinal Lpg ile montajlar yapıyoruz. Vaktinde HYUNDAİ HF KANUNİ,CHEVROLET,DAIHATSU SKODA,PROTON ARAÇLARINADA DÖNÜŞÜM YAPTIK, SONUNDA FİYAT POLİTİKASI VE PLAZALARIN DAHA ÇOK KAZANABİLME HIRSI YÜZÜNDEN BUNLARLA ÇALIŞMAYI BIRAKTIK. BANA BUKADAR BAŞARILI VR YAYGIN BİR MARKA DAHA SÖYLEYİN ve bana ozaman dokunsun yazdıklarınız :)
    Saygı ve sevgilerimle

• lpg hem performans, hemde motor ömrü düşmanıdır.

Kişisel aracınıza taktırmayın. Ticarileri bilmem. Buradan kazanacağınız yakıt tasarrufu size totalde motor arıza masrafı olarak geri döner.
  • Kia sportage brc ldi sahibiyim sadece lpg filtre degisimine 600 tl fiyat çektiler yuhh!!!

Brc ldi taktirdigima pişmanım!!!!
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.