Şimdi Ara

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.236
Cevap
27
Favori
309.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de gönderdim Faruk Bey.
  • Ok teşekkürler
    Listeledim hepinizi
  • Faruk bey,

ben lpg taktıran bir tiguan kullanıcısı ile telefonla görüştüm.

yakıt baya düştü 250 kuruşa kadar dedi ancak 4 depo LPG alıyorum ve 100 TL benzinde alıyorum yüksek hızda benzin devreye giriyor dedi bana...

umarım bu sistemde (lpi) benzin karışması olmaz, tek dikkat edilecek konu bu, 40% yakıt tasarrufu olacağı şüphesiz, o konuda size güveniyoruz zaten.

lpi sistemi sizce TSI&FSI motorlara da mı tam randıman sağlar yoksa GDI motorlara mı? araç almamış biri olarak soruyorum....
    yani 1,4 TSI tiguan mı yoksa 1.6 GDI hyundai veya sportage mi? uyumluluk konusunda...!!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bistroman -- 30 Mayıs 2011; 11:22:29 >
  • Arkadaşlar LPI listesine giren ilk 10 ,Forum sever dostumuzun- Ad soyat, telefon numarası, araç marka ve modeli, il , Donanım haberdeki nickiniz? bu bilgileri alabilirmiyiz Faruk beyin verdiği mail adresine alabilirsek sevinirim bazı arkadaşlar eksik vermişler , xms ve kocaoglu nickli arkadaşlar haricinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: bistroman

Faruk bey,

yakıt baya düştü 250 kuruşa kadar dedi ancak 4 depo LPG alıyorum ve 100 TL benzinde alıyorum yüksek hızda benzin devreye giriyor dedi bana...

umarım bu sistemde (lpi) benzin karışması olmaz, tek dikkat edilecek konu bu, 40% yakıt tasarrufu olacağı şüphesiz, o konuda size güveniyoruz zaten.

lpi sistemi sizce TSI&FSI motorlara da mı tam randıman sağlar yoksa GDI motorlara mı? araç almamış biri olarak soruyorum....
    yani 1,4 TSI tiguan mı yoksa 1.6 GDI hyundai veya sportage mi? uyumluluk konusunda...!!?

Mevcut kullandığımız sistemler şehir içinde her rolantiye dönüşte benzin püskürtmesi yaptığı için büyük şehir trafiğinde fazla benzin tükettiği doğrudur.
    Ancak yüksek hızda falan benzin tüketmez.

LPI sistemimizde ya benzin, ya gaz kullanırsınız, benzin göndererek soğutma yapmaya ihtiyacı yoktur, çünki LPG yi sıvı gönderdiği için zaten soğutma yapılmış oluyor.

Bu tamamen size kalmış hangisini arzu ediyorsanız onu alabilirsiniz. Hepsine uyumlu

• quote:

Orijinalden alıntı: HaYTo

Arkadaşlar LPI listesine giren ilk 10 ,Forum sever dostumuzun- Ad soyat, telefon numarası, araç marka ve modeli, il , Donanım haberdeki nickiniz? bu bilgileri alabilirmiyiz Faruk beyin verdiği mail adresine alabilirsek sevinirim bazı arkadaşlar eksik vermişler , xms ve kocaoglu nickli arkadaşlar haricinde

Saydığınız bilgilerin hepsini yollamıştım ben ama?
  • RS sizin bilgileriniz gelmedi verirseniz sevinirim

Arkadaşlar LPI listesine giren ilk 10 ,Forum sever dostumuzun- Ad soyat, telefon numarası, araç marka ve modeli, il , Donanım haberdeki nickiniz? bu bilgileri alabilirmiyiz Faruk beyin verdiği mail adresine alabilirsek sevinirim bazı arkadaşlar eksik vermişler , xms ve kocaoglu nickli arkadaşlar haricinde
    @hayto
  • istediğiniz bilgiler gönderildi...iyi çalışmalar...
  • tekrar gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |RS|

tekrar gönderdim.

faruksevgili@gmail.com adresine attıgınıza emınmısınız yıne gelmedı cunku ? olmadı haytokoraz@gmail.com ada atabilirsin olmadı burdan pml'llede atabılırsınız
  • Ben de göndermiştim ve yanıtın bana geldigi
    email adresim forumda kullandığımdan farklı yani mail in size ulaşmış olması lazım.Ben yine de hem Faruk Beyin bana verdigi adrese hem de pm le tekrar gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

1 nci aracımız Bn Sultan Sevgili
    2 nci aracımız Sn Taner GODE
    3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS
    6 ncı erenkonu
    7 nci xms
    8 nci axiom2005
    9 ncu -fırat-
    10 ncu ve sonuncu kocaloğlu

Bu listede yer alan arkadaşlarında kişisel bilgilerini rica ediyorum,
    faruksevgili@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Saygılar

benide yaz benide :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYAROTOLPG

quote:

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS
    6 ncı erenkonu
    7 nci xms
    8 nci axiom2005
    9 ncu -fırat-

Saygılar

Şaka tabi,
    Tebrik etmek istedim daha gelmemiş bir sistemi burdan yani. ( netten )
    10 tane satabildin ya ( yani biraz daha ilerlesek sen kaporada alırsın ) :)
    tebrikler valla . Bu arada Genzi beyin ustamızın desteğinide unutmayalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bistroman

Faruk bey,

Mevcut kullandığımız sistemler şehir içinde her rolantiye dönüşte benzin püskürtmesi yaptığı için büyük şehir trafiğinde fazla benzin tükettiği doğrudur.
    Ancak yüksek hızda falan benzin tüketmez.

LPI sistemimizde ya benzin, ya gaz kullanırsınız, benzin göndererek soğutma yapmaya ihtiyacı yoktur, çünki LPG yi sıvı gönderdiği için zaten soğutma yapılmış oluyor.

Bu tamamen size kalmış hangisini arzu ediyorsanız onu alabilirsiniz. Hepsine uyumlu

faruk bey peki bu LPI sistemler hem 2000 motor hem de 1600 motorlara uyuyormu benzinli veya dizel??

TSI Tiguan alsam bu sisteminde siz tescilini aldınız mı yanınıza geleyim mi? bir aksilik olursa ya? TSI'lara zaten önceden yapıyorduk demiştiniz, hiç tiguanlara TAKMADINIZ MI LPI?

bir de abi ilk 10'a giren kullanıcıların araçları ekseri nedir? Sportage mi? tiguan mı? dağılım nasıl? ya bu iş kesin mi? herkes mutlu olacak mı gerçekten??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bistroman -- 31 Mayıs 2011; 8:21:36 >

• Volkswagen TOURAN fsi montajı Resimleri :http://goo.gl/T20nZ

Benzinli tüm araçlara uygulanabiliyor, dieseller de uygulanmıyor.
    Benzin yanmalı bir yakıttır, diesel patlamalı bir yakıt :))
    Tiguana taktık 1.4 122 hp TFSI kitimizden takıldı.
    LPI henüz Türkiyeye gelmedi (BRC olarak)

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ

Herkesin mutlu olacağından emin olabilirsiniz. Biz yapamayacağımız işe söz vermeyiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dr_koray

Faruk Bey merhaba,
    gelecek sisitem yeni bir sistem tabiki net rakamlar belli olmayabilir, fakat bende 1.6 gdi kia sportage aracıma taktırmak istiyorum,tahmini fiyat ve yakıt tasarrufu hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    ayrıca 11. sırayada beni yazabilirsiniz :)
    selamlar

Fiyat hakkında tahminim yok ancak yakıt tasarrufunuz illere göre ve sezona göre değişir, %40 ilâ %45 cıvarında olacaktır, ayrıca bu sistemler direk LPG de çalıştığı için benzin sarfiyatınız sıfır olacaktır.

İlk on kişiden sonraki ilk taliplimiz olarak bana kişisel bilgilerinizi mail atarsanız kitimiz geldiğinde sizi davet ederim.

Faruk Bey,

Yakıt tasarrufumuz yaz aylarına geldiğimizde düşerdi. LPG fiyatlarıda gerilerdi fakat şimdi bunlar çok uzak görünüyor. haftada bir zam geliyor. LPG ile benzinle göre tasarruf yapmamıza rağmen araçlarımızı istediğimiz gibi kullanamıyoruz.

• Seni benim listeye yazalım TANER Abi :) Biliyorsun ayarı en iyi ben veriyorum

quote:

quote:

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS
    6 ncı erenkonu
    7 nci xms
    8 nci axiom2005
    9 ncu -fırat-

Saygılar

• Bana gelen LPG dergilerinde
    LPG ithal eden firmaların gn.md leri LPG yi öyle havalara çıkarıyorlarki o yazıları okuyan birisi olarak ben olsam bende fiyatları düşürmezdim.
    quote:

Orijinalden alıntı: muratezcan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dr_koray

Faruk Bey merhaba,
    gelecek sisitem yeni bir sistem tabiki net rakamlar belli olmayabilir, fakat bende 1.6 gdi kia sportage aracıma taktırmak istiyorum,tahmini fiyat ve yakıt tasarrufu hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    ayrıca 11. sırayada beni yazabilirsiniz :)
    selamlar

Fiyat hakkında tahminim yok ancak yakıt tasarrufunuz illere göre ve sezona göre değişir, %40 ilâ %45 cıvarında olacaktır, ayrıca bu sistemler direk LPG de çalıştığı için benzin sarfiyatınız sıfır olacaktır.

İlk on kişiden sonraki ilk taliplimiz olarak bana kişisel bilgilerinizi mail atarsanız kitimiz geldiğinde sizi davet ederim.

Faruk Bey,

Yakıt tasarrufumuz yaz aylarına geldiğimizde düşerdi. LPG fiyatlarıda gerilerdi fakat şimdi bunlar çok uzak görünüyor. haftada bir zam geliyor. LPG ile benzinle göre tasarruf yapmamıza rağmen araçlarımızı istediğimiz gibi kullanamıyoruz.

• Ben ikinizide yazdım zaten

Ama kara listeye

Canlarım benim sizin neşeli ve esprili sohbetlerinizi özledim.
    Taner ciğim ben çoruma mehmeti izlemeye gideceğim sende gelde biraz dağıtalım kafaları
    quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

Seni benim listeye yazalım TANER Abi :) Biliyorsun ayarı en iyi ben veriyorum

quote:

quote:

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS
    6 ncı erenkonu
    7 nci xms
    8 nci axiom2005
    9 ncu -fırat-

Saygılar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.