Şimdi Ara

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.236
Cevap
27
Favori
309.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla dostum bıktım beklemekten.. Artık şu ldi sistemi gelsin de görelim nasıl bişeymiş.. Adamlar topic açıyor içi boş.. İnsan güncel bişeyler yazar değil mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: salaysa

burası iyice uyudu. bir şey yazayım da açtığımda kendi mesajımı göreyim bari.

ara ara ben de yazıyıorum.
    19 şubat gecesi hareket başlayacak gibi.
    bilemedin 20 şubat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akif Turhan

quote:

bilemedin 20 şubat

Hayırdır haber mi var??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybestfriendim

quote:

quote:

bilemedin 20 şubat

Hayırdır haber mi var??

Bir kaç gün önce Mehmet Bey (Özençler); haftasonu bayii toplantısı var dedi.
    toplantı dönüşü muhakkak paylaşımda bulunur diye tahmin ettim.
    hepsi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akif Hoca -- 16 Şubat 2012; 20:34:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bilemedin 20 şubat

Hayırdır haber mi var??

hepsi bu

Faruk Sevgili Bey de sadece bölge bayi toplantısı dedi ldi ile alakalı değilmiş..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilemedin 20 şubat

Hayırdır haber mi var??

hepsi bu

Faruk Sevgili Bey de sadece bölge bayi toplantısı dedi ldi ile alakalı değilmiş..

Distribütör (2A) toplantıda bayilerin LDİ ile ilgili sorularına
    muhakkak olumlu-olumsuz cevap verecektir diye tahmin ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akif Hoca -- 16 Şubat 2012; 20:51:48 >

• kia sportage alacağım eğer lpg kiti gelirse ama 1 yıldır gelememiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedefbyo

kia sportage alacağım eğer lpg kiti gelirse ama 1 yıldır gelememiş.

bence ix35 al.. ix e uygun kit 1 ay içerisinde uygulanabilir hale gelecek..
  • Sevgili dostlar,
    Konuyu yakından takip eden kişiler olarak daha önce yaptığım açıklamayı hatırlarsınız.
    1- LDI kiti 2010 yılından beri italyada test ediliyor,
    2- Kitle ilgili sorun yok,
    3- Sadece Yasal prosedürler aşılmaya çalışılıyor.
    4- Başlığı açıp sonrada unutmadım, Hep takipteyim ama sizlere verdiğim sözün yanlış çıkması sebebiyle mahcubum. Olumlu çıkan en ufak bir bilgiyi ilk önce bu sayfada paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Sizleri seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

Sevgili dostlar,
    Konuyu yakından takip eden kişiler olarak daha önce yaptığım açıklamayı hatırlarsınız.
    4- Başlığı açıp sonrada unutmadım, Hep takipteyim ama sizlere verdiğim sözün yanlış çıkması sebebiyle mahcubum. Olumlu çıkan en ufak bir bilgiyi ilk önce bu sayfada paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Sizleri seviyorum

Faruk Bey, 8 aydır bekliyorum, biraz da yasal prosedürleri beklerim
    Gerçi bu akşam müjdeli haber bekliyordum ama siz ne diyorsanız öyle olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

Sevgili dostlar,

Sizleri seviyorum

Faruk Ustam Biz de seni seviyoruz...Artık bitsin şu prosedür.. Koskoca BRC basit bir prosedürleri 2 yıldır halledemiyorsa bişey demiyorum..Bu kitler sanırım ilk Türkiye de piyasaya çıkacak... Ben 1*2 ay içerisinde bekliyorum montajlararı..

Faruk Bey izmirdeyim ... bu kiti alırsanız ilk benim araca montaj yapın gerçi kızınıza aldığınız araba da bekliyor :)

• Arkadaşlar Merhaba ;

BRC 2012 - 1. Bölge Bayisi Toplantısı 16-19 Şubat 2012 tarihlerinde Kıbrıs Crystal Cove Hotel'de yapıldı.Toplantıya BRC 2A Mühendislik Yön. Kur.Bşk. Kadir Örücü , 2A yöneticilerinden Genci Prevazi ve BRC Satış Müdürü Marco Semandi katıldı.Açılış konuşmasının ardından Marco Semandi BRC LDİ Sistemi hakkında sunum yaptı ve bizlerin sorularını yanıtladı.

Şimdi herkesin merak ettiği konuları özetleyeyim. :)

1) BRC LDI Sistemi hazır
    2) BRC LDI Sisteminin fiyatı rakiplerine göre oldukça uygun.
    Kimse LDI Sisteminin fiyatının abartılı olacağını düşünmesin arkadaşlar . Direkt enjeksiyonlu araç sahiplerinin çok zorlanmadan montaj yaptırabileceği bir fiyata dönüşüm yapacağız.
    3)BRC LDI Sistemi diğer sıvı enjeksiyona sahip sistemlerden farklı ve ayırt edici özellilere sahip.
    4)BRC LDI Sisteminin montajını mart ayında yapacağız. ,Türkiye geneli montajlar ise yasal prosedürün onaylanmasının ardından başlayacaktır

Edit : Fotograf Yüklendi

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozenclerotogaz -- 20 Şubat 2012; 12:47:33 >

• şimdi bu sistem 1996 model otomatik bmw 3.16 ya sorusuz bir şekilde takılabilecekmi bu konuda bilgi verebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

şimdi bu sistem 1996 model otomatik bmw 3.16 ya sorusuz bir şekilde takılabilecekmi bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

Merhaba ;

Sizin aracınıza uygun ürünümüz BRC MY11 dir. BRC LDI Sistemi ilk etapta direkt enjeksiyonlu motorlara takılacaktır. Sizin aracınız atmosferik mpi motora sahip , bu sistemi beklemenize gerek yok diye düşünüyorum.Selamlar...
  • sürekli erteleniyor ya.yedi ay oldu.
    yasal prosedürlerin demekki daha tamamlanmadığı anlaşılıyor
    bayii araçlarına montaj yapacaklar demekki.
    müşteriye montaj eminim haziranı bulacak ben ümidimi kesmeye başladım.
    mart 15 e yetişmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

quote:

şimdi bu sistem 1996 model otomatik bmw 3.16 ya sorusuz bir şekilde takılabilecekmi bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

Merhaba ;

Sizin aracınıza uygun ürünümüz BRC MY11 dir. BRC LDI Sistemi ilk etapta direkt enjeksiyonlu motorlara takılacaktır. Sizin aracınız atmosferik mpi motora sahip , bu sistemi beklemenize gerek yok diye düşünüyorum.Selamlar...

atmosferik motora sahip araçlara uygun değilmidir.
    2009 mitsib. lancer 1.5 hangisini taktırmalıyım.MY-11 mi yoksa lpi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: D666

sürekli erteleniyor ya.yedi ay oldu.
    yasal prosedürlerin demekki daha tamamlanmadığı anlaşılıyor
    bayii araçlarına montaj yapacaklar demekki.
    müşteriye montaj eminim haziranı bulacak ben ümidimi kesmeye başladım.
    mart 15 e yetişmeyecek.

Ertelenmesinin nedeni ürün ya da firma kaynaklı değil , prosedürler yasal mercilerden dolayı gecikiyor ,anlayış gösterin ki bu yasal prosedürler kolay gerçekleşmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D666

quote:

quote:

Merhaba ;

atmosferik motora sahip araçlara uygun değilmidir.
    2009 mitsib. lancer 1.5 hangisini taktırmalıyım.MY-11 mi yoksa lpi mi

BRC LDI Sisteminin Atmosferik motorlara da uygulanacağını defalarca belirtmiştik.Fakat bu sistem direkt enj motorlar için elzem niteliği taşıyor.Hali hazırda sizin aracınıza BRC MY11 montajı yapılabilir.Selamlar...

• quote:

Arkadaşlar Merhaba ;

BRC 2012 - 1. Bölge Bayisi Toplantısı 16-19 Şubat 2012 tarihlerinde Kıbrıs Crystal Cove Hotel'de yapıldı.Toplantıya BRC 2A Mühendislik Yön. Kur.Bşk. Kadir Örücü , 2A yöneticilerinden Genci Prevazi ve BRC Satış Müdürü Marco Semandi katıldı.Açılış konuşmasının ardından Marco Semandi BRC LDİ Sistemi hakkında sunum yaptı ve bizlerin sorularını yanıtladı.

Şimdi herkesin merak ettiği konuları özetleyeyim. :)

1) BRC LDI Sistemi hazır
    2) BRC LDI Sisteminin fiyatı rakiplerine göre oldukça uygun.
    Kimse LDI Sisteminin fiyatının abartılı olacağını düşünmesin arkadaşlar . Direkt enjeksiyonlu araç sahiplerinin çok zorlanmadan montaj yaptırabileceği bir fiyata dönüşüm yapacağız.
    3)BRC LDI Sistemi diğer sıvı enjeksiyona sahip sistemlerden farklı ve ayırt edici özellilere sahip.
    4)BRC LDI Sisteminin montajını mart ayında yapacağız. ,Türkiye geneli montajlar ise yasal prosedürün onaylanmasının ardından başlayacaktır

Edit : Fotograf Yüklendi

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ

Teşekkürler

• bu demek oluyoruki brc de mpi motorlu araçları için bu sistemi uygulayamıyacak biz yine avcumuzu yaladık yani
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.