Şimdi Ara

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.236
Cevap
27
Favori
309.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erenkonu
    lpi sadece direkt enjeksiyonlu araçlar için mi dizayn edildi yoksa tüm çok noktadan enjeksiyonlu araçlarda kullanılabilecek mi?

Merhaba ,
    BRC sıvı enjeksıyon sıstemı ;atmosferık , asırı beslemelı cok nokta enjeksıyonlu ve dırekt enjeksıyonlu tum araclara uygulanabılecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider75

Bi promosyon kodu da ben alabilir miyim Faruk Bey:)?
    Galiba ben de yeni sistemi bekleyeceğim.

Ok

1 nci aracımız Bn Sultan Sevgili
    2 nci aracımız Sn Taner GODE
    3 ncü aracımız lider75

Liste umuma açıktır Randevu alabilirsiniz
  • Zaten benim İstanbul'a gidip gelmem eksik olmuyo Faruk Bey.1 keresinde uçakla gidip geliceğime arabayla gidip gelirim artık.Hem de sayenizde gönlüm rahat Lpg li araca sahip olurum böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Faruk Bey,

BIÇAK KEMİĞE DAYANDI... VIALLE, PRINS, GFI Teleflex ve BRC artık FSI/TSI ve GDI gibi DI motorlara sahip araç sahiplerini 4,31 TL'lik benzin fiyatından kurtarın. VIALLE'yi arıyorum, siparişle gelecek diyorlar, güvenemiyorum. PRINS'e zaten hiç ulaşamıyorum, İPRAGAZ sağolsun, GFI Teleflex de 1 yıl daha bekle dedi. Sadece BRC kaldı, en güvendiğim markaların başında gelen BRC!

ÜMİDİMİZ SİZSİNİZ.

Eşimin 2006 model FIAT Grande Punto'sunu sattık gibi, üzerinde LANDIRENZO marka sıralı LPG sistemi var, kusursuz çalışıyor. Alacağımız araç da 2011 KIA SPORTAGE 1.6 GDI (!) ve GDI demek DI motor demek, yani sıralı LPG sistemine bildiğim kadarı ile uygun değil. Ama yukarıdaki fotoğraflarda bir KIA SPORTAGE var ve umarım o da LPG'ye uygun olur.

Sizin İŞARETİNİZİ bekliyorum ve 3-4 gündür 1.4 TSI 122 HP motorlu 2008 model PASSAT'ımı satmak ve yerine 1.6 115 HP veya 1.6 180 HP motorlu sunrooflu ve navigasyonlu beyaz bir OPEL INSIGNIA almak gibi bir düşünce yeşerdi aklımda, 4,31 TL'lik benzin fiyatı hiçbir AKIL ve MANTIK ile açıklanamaz, bu bizim makus talihimiz ve bunu yenmek istiyoruz.

Bir ama bir işaretinizle aracımla yanınızdayım... Hangisi daha uygun ise, KIA SPORTAGE 1.6 GDI veya VW PASSAT 1.4 TSI ... ALLAH AŞKINA BİZİ KURTARIN FARUK BEY.... CİDDİYİM TEK ÜMİDİM ARTIM SİZ VE BRC MARKASI. Ne otomobilden, ne mesaj yazmaktan, ne arabaya binmekten, ne hiçbirşeyden bu 4,31 TL'lik benzin fiyatı yüzünden keyif alamıyorum, soğudum, dondum ve kaldım. Günde 16 km işe git/gel için 7 hatta 8 TL benzin parası vermek, LPG dururken, maddi intihar demek. 2011 model 1.6 TDI PASSAT'la değiştireyim dedim, aracımın üzerine 20.000 TL koymam gerek, bir de 6-12 ay beklemem lazım, sonra istediğim donanımlar da olmayacak...!

Geriye eldekini başka birşeyle değiştirmek veya şu DI sistemin artık geldiğini görmek kaldı.

Gelsin artık Faruk bey... Takat kalmadı.

Saygılarımla,

Taner Göde

Aman abi opelden uzak dur.Çorumlu bi vatandaş arabasının üzerine tabelalar asarak haykırmış.2 aylık araba 8 kere servise girdi çalışmıyo diye.Hatta o kadar kızmış ki çalışır vaziyette toros doğan şahinle takas olur yazmış:).Yani başına bela alma bence.

• Faruk abi benide yaz listeye.Bende çıkar çıkmaz sizin sistemden taktıracam. Nedense şu anki ikili yakıt sistemine çok ısınamadım.ama sizin bu yeni sistemi kaçırmayacam .Tabi o zamana kadar kızıp arabayı satmassam :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfl666

Faruk abi benide yaz listeye.Bende çıkar çıkmaz sizin sistemden taktıracam. Nedense şu anki ikili yakıt sistemine çok ısınamadım.ama sizin bu yeni sistemi kaçırmayacam .Tabi o zamana kadar kızıp arabayı satmassam :))

Afki randevu yok dostum :)
    Bu aracı satsanızda yeni aracınıza takarız,
    Yazayımmı yazmayımmı,
    Bu özel randevuya yazılmakla siz kazanırsınız
  • Yaz abi öyleyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfl666

Yaz abi öyleyse :)

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666

Yokmu başka sıraya giren (Özel avantajlar bunlar)
  • Ben de girebilirim sıraya lpi için, Yalnız montaj tarihi iş durumuma göre ayarlanmak şartıyla

Takribi kaç ay daha bekleriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: |RS|

Ben de girebilirim sıraya lpi için, Yalnız montaj tarihi iş durumuma göre ayarlanmak şartıyla

Takribi kaç ay daha bekleriz?

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS

Şuan lisans tescil işleriyle uğraşılıyor, biter bitmez bu ürün Türkiyede inşallah :)
  • faruk bey
    2000cc araçla şubattan beri sizin lpiyi bekliyorum.
    beni de unutmayın.
  • nihayet beklediğim lpg sistemi piyasaya çıkacak

güzel bir haber....
  • quote:

faruk bey
    beni de unutmayın.

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS
    6 ncı erenkonu

Arkadaşlar bana olan güveniniz için teşekkür ediyorum, sizler aynı zamanda yeni kitimizin ilk denekleri olarak gerçekten BRC nin tarihine geçeceksiniz.
    BRC nin garantörlüğü altında ve Özel avantajlarla bu kite sahip olacak ilk insanlar sizlersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili
    quote:

faruk bey
    beni de unutmayın.

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS
    6 ncı erenkonu
    Arkadaşlar bana olan güveniniz için teşekkür ediyorum, sizler aynı zamanda yeni kitimizin ilk denekleri olarak gerçekten BRC nin tarihine geçeceksiniz.
    BRC nin garantörlüğü altında ve Özel avantajlarla bu kite sahip olacak ilk insanlar sizlersiniz

faruk bey bizi sıralamaya aldığınız için biz teşekkür ederiz.
    umut ediyorum temmuzdan önce montaj yaparız ne dersiniz?

• quote:

quote:

quote:

faruk bey
    beni de unutmayın.

3 ncü aracımız lider75
    4 ncü aracımız kfl666
    5 nci aracımız RS
    6 ncı erenkonu

faruk bey bizi sıralamaya aldığınız için biz teşekkür ederiz.
    umut ediyorum temmuzdan önce montaj yaparız ne dersiniz?

Umutluyum ;)
    İnşallah demekten başka seçeneğimiz yok.
    Saygılar

• Bugün 1.4 TSI 160 HP WOLKSVAGEN SCİROCCO marka araç spariş ettim. yaklaşık 5 ay sonra aracımızı teslim alacağız ve geldiği gün 0 km de BRC Sıvı enjkesiyon dönüşümü yapıp TEST ARACI olarak müşterilerimize sunacağız. Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

Bugün 1.4 TSI 160 HP WOLKSVAGEN SCİROCCO marka araç spariş ettim. yaklaşık 5 ay sonra aracımızı teslim alacağız ve geldiği gün 0 km de BRC Sıvı enjkesiyon dönüşümü yapıp TEST ARACI olarak müşterilerimize sunacağız. Selamlar...

Memet ciğim kolleksiyon mu yapıyorsun, Bu kaçıncı araba
  • quote:

Bugün 1.4 TSI 160 HP WOLKSVAGEN SCİROCCO marka araç spariş ettim. yaklaşık 5 ay sonra aracımızı teslim alacağız ve geldiği gün 0 km de BRC Sıvı enjkesiyon dönüşümü yapıp TEST ARACI olarak müşterilerimize sunacağız. Selamlar...

scirocco 5 ay sonra gelecek anlaşılan umarım lpi'nin gelmesi 5 ay sürmez.
    zaten lpi olarak icom da başlamış trde montaja prins ve teleflexde pazara girmeye hazırlanırken bu kadar beklemek brc için talihsizlik olabilir.
  • Hızlı arabalara olan zaafımı bliyorsun abii :)
    Buarada geç olsun güç olmasın

quote:

quote:

• İtalyadaki LPI li yarış arabaları ile yarışa girecekmisin, genci beye okey verdinmi :)
    quote:

Hızlı arabalara olan zaafımı bliyorsun abii :)
    Buarada geç olsun güç olmasın

quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.