Şimdi Ara

BRC çözümü bulunamayan sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2001 model 1.4 k7j 8v motoru bulan Renoult Clio aracımda BRC sıralı LPG sitemi mevcut.
    Aracım 4-5 ay önce LPG de çalışırken stop etmeye, yolda giderken silkeleme ve tekleme yapmaya başladı. Sanayi de LPG işi ile uğraşan tüm ustalara gittim ancak benim sistemin eski olduğunu ve ellerinde yazılımı olmadığını söylediler. Aracım benzinde sorunsuz çalışıyor. Gaza geçtiği zaman bazen 100 km sıkıntı olmadan gidiyor bazen ise tekliyor ve stop ediyor. Ustalar enjektörlere falan baktı bir sorun tespit edemedi ellerinde yazılım olmadığı için de net birşey söylemediler. Önerdikleri çözüm ise LPG sistemi eski olduğu için komple sistemi değiştirmek. Kış geldiği için aracı pek kullanıyorum. Kullandığım zamanlarda da sıkıntı çıkar ise benzin ile devam ediyorum.
    Aracı değiştirme düşüncem de var bu yüzden sistemi komple değiştirmeden daha az miktarda para ödeyerek çözüm bulmak istiyorum. Soruna çözüm bulamaz isem yaza doğru sistemi baştan yaptırıp aracı kullanmaya devam edeceğim.
    Daha önce başına böyle bir olay gelen veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni de bilgilendirir ise memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servise sordunuz mu? Mesele bulunmayan yazılım ise Reno servisi veya varsa Brc servisinde vardır.

• Düzgün lpg ciye git çözerler

• Hocam brc'ye mail atın ya da müşteri hizmetlerine sıkıntınızı söyleyin uygun yazılımı ilgili bayiye gönderirler bence.
  • Calbor C kullanıcısına yanıt
    Hocam Tokat ta yaşıyorum 4a mühendislik var oraya gittim sanayi de BRC etiketi olan tüm servislere gittim 4a mühendislik BRC nın burada bulunan yetkili servisi gittiğimde sadece kaputu açtı ve sistem eski yeni sistem yapmak lazım, bunun yazılımı da burada bulamazsın nereden baksan 10 yıllık sistem dedi. BRC nın müşteri hizmetlerini arasam bayi ile iletişime geçer mi.

• çorum özençler otogaz ,mehmet övünç bey ile irtibata geçin sorununuza çare bulur.
  • Forum aracılığı ile ulaşabilirmiyiz yoksa internette bulunan iletişim numaralarını mı kullanmalıyız.

• Aracınızı satacaksanız, LPg yi söktürün benzinli şekilde satın alan kişi yeni kit taktırsın. En düşük maliyetli bu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58daging

Forum aracılığı ile ulaşabilirmiyiz yoksa internette bulunan iletişim numaralarını mı kullanmalıyız.
    internette bulunan telefon numaralarından ulaşın.burada çok aktif değil bu aralar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.