Şimdi Ara

BRAWL STARS SEVENLER NANi HAKKINDA HERŞEY BURADA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
22
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 3 gün
 • Cevaplayan Üyeler 1
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • dibonX (1 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (1 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Supercell Oyunları >> Brawl Stars >> BRAWL STARS SEVENLER NANi HAKKINDA HERŞEY BURADA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Onbaşı
  31 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  BRAWL STARS - TiCK ( Türkçesi : KENE )
  "Kene, zorlukla kontrol edilen heyecan ve enerjiden oluşan metal bir toptur - patlayıcı enerji! Mayın fırlatır ve Süper'i başını koparır, bir hedef bulup patlar."

   

   

  Tick, 4000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Ortak Kavgacıdır . Sağlığı düşük ancak hasar potansiyeli yüksektir ve bir gecikmeden sonra veya bir hedef patlama yarıçapında olduğunda patlayan üç saatli bomba fırlatarak saldırır. Süper, en yakın hedefi kovalayan ve sıçrama hasarı veren ve çarpma anında siperi yok eden kafasını fırlatır. Gadget'ı Yedek Madeni, onun öne geçmesine ve geride tek bir mayın bırakmasına izin veriyor. İlk Yıldız Gücü Well Oiled, doğal olarak normalden daha hızlı iyileşmesine izin veriyor. İkinci Yıldız Gücü, Otomatik Kene Yeniden Yükleme, ana saldırısının yeniden doldurma hızını artırır.

  Saldırı: Minimines

  "İnişten önce ayrılan bir mayın kümesini işaretleyin. Madenler bir hedefle temas ettiğinde veya birkaç saniye sonra patlar."

  Tick ​​saldırdığında, duvarların üzerinden büyük bir mermi fırlatır ve geniş bir alana yayılan 1 kiremit patlama yarıçaplı üç mayına bölünür. Bir hedef mayına çok yakınsa patlayarak orta düzeyde hasar verir. Aksi takdirde 2 saniye sonra patlayacaktır. Madenler inmeden önce biraz zaman alıyor ve yeniden doldurma hızı inanılmaz derecede yavaş; ancak, her üç madenin birlikte verdiği hasar çok büyük.

  Süper: Headfirst

  "Kene kopar ve başını fırlatır. İnişten sonra kafa en yakın hedefe zıplar ve temas halinde patlar!"

  Tick ​​Süper'ini kullandığında, kafasını kopararak duvarların üzerinden fırlatır. Küçük bir gecikmeden sonra kafa, en yakın düşman Brawler'ı bir güdümlü füze gibi bulup kovalar. Hedefine ulaştığında patlayarak yakındaki duvarları ve çalıları kırarken yıkıcı hasar verir. Bununla birlikte, hedefe ulaşmadan yok edilirse, erken patlar ancak yine de duvarları ve çalıları tahrip edebilir.

  Gadget: Yedek Madeni

  "Kene hızla atılır, yerde tek bir mayın kalır."

  Kene, ana saldırısıyla aynı şekilde hareket eden tek bir mayının arkasına düşerken, baktığı yönde 3 kare atar. Suyun üzerinden atlayamaz ve duvara çarparsa kesintiye uğrayacaktır. Maden 700 hasar verir ve Tick's Super'i şarj etmez.

  Yıldız Güçleri

  Kuyu Yağlı

  "Tick hiçbir hasar almadığında ve saldırmadığında, normalden 2,0 saniye daha hızlı iyileşmeye başlar."

  Normalde, Brawlers, vurulduktan 3 saniye sonra can yenilemeye başlar. Ancak, Tick, hasar aldıktan veya saldırılarını kullandıktan 1 saniye sonra sağlığı yenilemeye başlayacaktır.

  Otomatik Onay Yeniden Yükleme

  "Tick'in yeniden yükleme süresi% 9 daha kısadır."

  Tick, ana saldırısını normalden biraz daha hızlı yeniden yükleyerek daha fazla mayın atmasına ve düşmanları alandan uzak tutmasına izin verir.

  İpuçları

  ·        Tick, oyundaki herhangi bir Brawler'ın en düşük sağlığına sahiptir. Bu nedenle, düşman Savaşçılarından uzak durun. Saldırıları duvarların üzerinden atılabileceği için duvarların arkasına saklanması önerilir.

  ·        Tick, kontrol Brawler'ı olarak çok iyidir. Onlara zarar vermeye çalışmak yerine mayınlarını düşmanın gideceği yere atın. Bu onları geri zorlar, çünkü eğer 3 mayınına da basarlarsa büyük miktarda hasar alırlar.

  ·        Doğrudan haritanın sınırına doğru atılan kene mayınları, mayınların haritanın kenarına çarpmasına neden olacak ve mayınlar düz bir sırada olacak. Haritanın sınırına yakın bir düşmana liderlik etmek ve duvara mayın atmak, rakibin mayınlara düz bir çizgide yürümesini sağlayabilir.

  ·        Bo'nun mayınlarının aksine düşmanların onun mayınlarını görebildiğini unutmayın. Tick'in mayınları, Bo'nun Süper'ini tekrar kullanana veya yola çıkana kadar orada kalan Bo'ların aksine iki saniye sonra patlar.

  ·        Kenenin kafası, çalıları ve duvarları da yok edebilecek sıçrama hasarı verebilir. Kafası kolayca yok edilebilir, bu yüzden onu sağlıksız düşmanlara karşı saldırıya zorlamak ve iyileşmelerini engellemek için veya tüm cephanesini kullanan bir düşmana veya ona çok yakın bir Kavgacıya karşı kullanın.

  ·        Kene, Snake Prairie ve Cavern Churn gibi maçlarda bulunabilen geniş çalılık alanlara karşı savunmasızdır . Bull ve El Primo gibi dövüşçüler çalıların arasından çıkıp, yaklaştığında Tick'i kolayca yenebilir. Ancak, Tick'in çalılık alanlarda bir avantajı vardır. Süper yeteneğini çalılıklarda kullanabilir ve kafası hedef fark etmeden en yakın düşmanı tespit edip hasar verebilir.

  ·        Bir Kavgacı ( El Primo , Karga veya Piper gibi ) üzerinden atlarsa , Kene'nin kafası herhangi bir hasar vermeden patlar , bu nedenle bu Kavgacılar Süperlerini bitirdikten sonra kafasını serbest bırakın.

  ·        Eşyaları ortaya çıkaran oyun modlarında (örneğin, Gem Grab ve Siege ), Tick, düşmanların Mücevherlere veya Cıvatalara ulaşmasını önlemek için Arpa'ya benzer şekilde kullanılabilir .

  ·        Kene, ayrıca mayınlarını etraflarına fırlatarak düşmanların başka öğeler almasını da engelleyebilir. Örneğin, düşmanların Showdown'da Güç Küplerini , Brawl Ball'da topu ve Bounty'de mavi yıldızı almasını engelleyebilir .

  ·        Tick ​​tüm oyunda en düşük cana sahip olduğundan, Solo Showdown yerine Duo Showdown'da kullanılması daha faydalı olacaktır . Her tarafına mayın yerleştirerek düşmanları cezbedebilir veya kızdırabilir ve ardından diğer takım arkadaşı (tercihen daha fazla sağlığı ve / veya hasarı olan biri) bu düşmanı bitirebilir.

  ·        Frank veya Tara , Tick ile eşleştirildiğinde çok etkilidir (Duo Showdown hariç), çünkü Süperleri birden fazla düşman Kavgacısını sersemletir / çeker, Tick'in saldırıları ve Süper ile maksimum hasar vermesine izin verir.

  ·        Kene, diğer atıcılardan daha uzun bir menzile sahiptir, bu nedenle kene kullanarak alanı kontrol etmek daha kolaydır.

  ·        In Showdown , mümkünse, gaz içinde tuzak rakiplerine Tick kullanmak için etkili bir stratejidir. Gaz için ölünceye kadar olası çıkış noktalarına mayınları konuşlandırmaya devam edin. Kaçarlarsa, Süper'iyle işlerini bitirebilir.

  ·        Darbe noktasında veya yüksek trafik alanında (Gem Spawner, Ball, vb.) 3 şutunu da spam yapmamaya çalışın. Saldırılarını akıllıca kullanarak düşmanları belirli bir konuma hareket ettirin veya mayınlarını geniş bir alana yayarak ilerlemek için fırsatlar yaratın.

  ·        Eğer kovalanıyorsa, otomatik saldırı işe yaramayacağından mayınlarını arkasına atmaya çalışın. Diğer durumlarda, mayınlarını düşmanların adım atacağı yerlere konuşlandırmalıdır.

  ·        Tanklarla karşı karşıya kaldığında, Süper'ini esas olarak acele saldırılara karşı savunmak için saklayın. Kene oldukça zayıf olduğu için duvarların arkasına saklanın ve mesafesini koruyun.

  ·        In Gem Grab ve Siege , Kene o an gönderilmeye hazırdır onun düşük sağlık aracı olarak, manyetikler tutun ve manyetikler kaybetmek tavsiye edilmez.

  ·        Mortis sayaçları Etrafta koşup saldırılarından kaçınması nedeniyle kolayca kene (ve diğer atıcılar). Bir Mortis tarafından baskı altındaysa, kaçmak ve küçük bir miktar hasar vermek veya onları geri atmak ve büyük hasar vermek için Yedek Madeni Gadget'ını veya Süper'i kullanabilir.

  ·        In Duo Showdown , müttefik Gale veya Gen büyük hasar uğraşan bőlümünü madenleri içine / çekme düşmanları, itebilir.

  ·        Çoğu fırlatıcıdan farklı olarak, Tick'in mayınlarının onları nereye fırlattığına bağlı olarak daha hızlı veya yavaş inmediğini unutmayın, bu nedenle kovalarken, ileriye atılmak için Gadget'ını kullanarak mayınları onun daha ilerisine atın, umarım onları sallayın.
  |
  |
  _____________________________
  Sen yadeller dünyasında ne arıyorsun yabancı, Hangi hasta gönüllüyü kasdediyorsun etme !
  Çalma bizi bizden bizi gitme o ellere doğru, Çalınmış başkalarına nazar ediyorsun etme !
  Ey ay felek harab olmuş alt üst olmuş senin için, Bizi öyle harab öyle alt üst ediyorsun etme !
  Şekerliğinin içinde zehir zarar vermez bize, O zehiri o şekerle sen bir ediyorsun etme !
  İsyan et ey arkadaşım söz söyleyecek an değil, Aşkın baygınlığıyla ne meşk ediyorsun etme !
  Mevlana Celaleddin Rumi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Radyo Dinle
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
  Tümünü Gör
  Reklamlar
  - x
  Bildirim
  mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.