Şimdi Ara

Bravo Şenol Güneş..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre Belözoğlu'nu güzelce elimizden aldı ve koskoca Fenerbahçe, yönetim ve teknik ekibiyle 39 yaşındaki en temel oyuncusunun milli takımdan emekli olmasını isteyemedi, olacakları kestiremedi..Emre Belözoğlu da kendisi bu olacakları kestiremeyerek en büyük suçludur tabiki..Yani sen kendin bu takımın şampiyon olma yolundaki en temel adamsın, 39 yaşındasın, senin ne işin var kardeşim milli takımda ya, kaç gündür sinirimden içime atıyorum, en son konu açayım dedim..Koskoca Zlatan İbrahimovic 2 sene önce 36 yaşında milli takımı bırakmış ki fiziği 45'e kadar götürür, senin sağlam yerin yok her bokun içindesin..1 ayda anca döner, 1 ayda inşallah puan kaybetmeyiz, çok fena sövecem yoksa her maç..

• Resmi milli maclarda klupler oyunculari gondermeme sansina sahip degil. Emre nin milli takimi birakmasi gerekiyor cagrilmamasi icin. Sakatlik vs disinda cagrilip gitmeyen oyuncuya cok buyuk yaptirimlar olur hicbir Turk evladi boyle bisey yapmayacak kadar sereflidir. Emre 100 ler klubine girmek istedi muhtemelen bu maclardan sonra birakacakti belkide son bi euro 2020 yapip birakmak ister.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Milli takımları bırakmadan da affınızı isteyebilirsiniz ve bir yaptırımı olmaz ama açıklama yapıp kesinlikle bırakmalıydı, diyorum ya en büyük suçlu kendisi, Şenol'a bu fırsatı biz verdik..2 defa gitti, 1.de sakatlandı 1 maç kaçırdı Alanya'da darmadağın olduk uyanamadık, bu da 2. darbesi oldu..Başka klüpleri de biliyoruz şimdi örnek vermeyeyim, adamlar grip oldum, kıçım başım ağrıyor deyip maça gelmeyip 3 gün sonra kendi takımıyla maça çıkıyor..Bu özveri biraz da bizde olsun, alemin enayisi biz miyiz..Koskoca milli takım, yüzlerce oyuncu seçme şansın var, 39 yaşındaki adamdan başka alternatif yok mu??
  • Koskoca Fenerbahçesin. Dünya kadar oyuncu var ortalıkta. 39 yaşındaki bir adamın alternatifini bulamadın mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FB için büyük kayıp. 39 yaşında olmasına rağmen orta sahayı toparlıyordu. Onsuz FB'yi Alanya maçında gördük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Koskoca Fenerbahçesin. Dünya kadar oyuncu var ortalıkta. 39 yaşındaki bir adamın alternatifini bulamadın mı?
    Bravo Şenol Güneş..
  • Tiyatrocu çakma filozof

Bravo Şenol Güneş..
  • Milli takım tüm takımlarımızın toplamından daha önemlidir.
    Ne günlere kaldık. Ay yıldız uğruna mehmetçik şehit oluyor, bunlar futbol takımlarının çıkarının derdinde.
  • Emre zaten sakattı. İğneyle oynattılar, şanslıymış sakatlığı nüksetmedi ama gitti kaburgasını kırdı. Oynatılması skandaldır, futbolcu sağlığını düşünmemektir.

• Emre zaten kronik sakattı milli Maçta olmaSa siz de olacaktı
    28 yaşındaki Emre bile 30 maç oynayamıyordu ki

• İşinize gelince "Türkiye'dir Fenerbahçe" "Fenerbahçe halkın takımı" yazmayı biliyorsunuz. Şenol'un işi gücü yok Emre'yi sakatlamaya mı uğraşacak? Madem bu kadar taktı bize her maça ilk 11 çıkan Tolga Ciğerci'yi de çağırsaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Koskoca Fenerbahçesin. Dünya kadar oyuncu var ortalıkta. 39 yaşındaki bir adamın alternatifini bulamadın mı?
    Fenerbahçe'nin mi alternatif bulması daha kolay, milli takımın mı? Emre niçin milli takıma döndü, senelerdir çağıran yoktu, iğneyle oynamış, rakip de Arnavutluk..Kravatın bordo mavi olması vs..Millet milli takımı 31-32 yaşında bırakıyor, vatan haini mi oluyor..Bu kadar iyi niyet yeter bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rising_Sun

Fenerbahçe'nin mi alternatif bulması daha kolay, milli takımın mı? Emre niçin milli takıma döndü, senelerdir çağıran yoktu, iğneyle oynamış, rakip de Arnavutluk..Kravatın bordo mavi olması vs..Millet milli takımı 31-32 yaşında bırakıyor, vatan haini mi oluyor..Bu kadar iyi niyet yeter bence..

Alıntıları Göster
    Yahu oynayan da oynatan da razı
    Neyi savunuyorsun
    Emre nin kendisi oynamak için sakat olsa bile söylemez
    Şenola değil Emre’ye laf söyleyeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dwimmerlaik -- 14 Ekim 2019; 18:4:58 >
  • Rising_Sun kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe'nin bulması daha kolay tabii ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Abi hadi ya. Adam ne giyeceğini de başkalarına mı soracaktı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 14 Ekim 2019; 18:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Abi hadi ya. Adam ne giyeceğini de başkalarına mı soracaktı ?
    valla bizim sahada o kravatla gördüğümde aldırmadım. mesele ne giydiği değil neyi nerde giydiği. yoksa 2002de de giydikleri eleştirilmişti ama katılmamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Yahu oynayan da oynatan da razı
    Neyi savunuyorsun
    Emre nin kendisi oynamak için sakat olsa bile söylemez
    Şenola değil Emre’ye laf söyleyeceksin

Alıntıları Göster
    Yav Emre'ye oyna dersen çıkar oynar zaten. Bu adam takım kaptanı, lazımsam oynayayım diyecek ne diyecek zaten? Emre hatalı bu konuda kimsenin lafı yok. Emre'nin de suçu var.

Peki 39 yaşında HALİHAZIRDA SAKAT olan oyuncuyu İĞNE İLE oynatmanın ne anlamı vardı? Fransa maçında oynatsa ihtiyaç var diyeceğim, Arnavutluk maçında bunu yapmaya gerek var mıydı gerçekten? Oyuncu sağlığı umrunda değil MT hocasının.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Yav Emre'ye oyna dersen çıkar oynar zaten. Bu adam takım kaptanı, lazımsam oynayayım diyecek ne diyecek zaten? Emre hatalı bu konuda kimsenin lafı yok. Emre'nin de suçu var.

Peki 39 yaşında HALİHAZIRDA SAKAT olan oyuncuyu İĞNE İLE oynatmanın ne anlamı vardı? Fransa maçında oynatsa ihtiyaç var diyeceğim, Arnavutluk maçında bunu yapmaya gerek var mıydı gerçekten? Oyuncu sağlığı umrunda değil MT hocasının.

Alıntıları Göster
    Kimseyi Emre’yi zorla oynatmıyor ben iğneyle oynarım diyen adamı oynatan adama ben laf söylemem
    Oyuncu sağlığıyla en başta oyuncu kendi sağlığına bakacak.
    Aynı Sigara gibi kaç yaşına gelmiş bilinçli adamsın kimse sana zorla sigara içirmiyor içersen riski var diyorlar ama adam bunu bile bile içiyor ama hiç içmeyen tercih etmeyen de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Kimseyi Emre’yi zorla oynatmıyor ben iğneyle oynarım diyen adamı oynatan adama ben laf söylemem
    Oyuncu sağlığıyla en başta oyuncu kendi sağlığına bakacak.
    Aynı Sigara gibi kaç yaşına gelmiş bilinçli adamsın kimse sana zorla sigara içirmiyor içersen riski var diyorlar ama adam bunu bile bile içiyor ama hiç içmeyen tercih etmeyen de var

Alıntıları Göster
    Yav bu doktorlar boşuna mı iş yapıyor? O zaman oynarım diyen her topçuyu oynatalım. Basalım iğneyi Emre Akbaba oynasın? Olmaz mı?

• Bıraksaydı o zaman milli takimi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.