Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (518. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.111
Cevap
50
Favori
1.636.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yasin yeni bir topik açtın ilgilen bari arkadaşlar isimlerini yazdırmak için mesaj atıyorlar bayağı birikmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Is degisikligi sebebiyle forumdan uzun bir sure uzaktaydim. Gec calisma saatlerimiz yuzunden aksamlari eve gidince gozum forumuda pek gormuyordu. Ama artk dayanamadm. Forumda donen muhabbetleri tartismalari hatta atismalari bile ozledim.
    Bende madem netten uzagim bari cepten gireyim dedim ve internet paketi aldim :D
    Artik bende yine aranizdaym

Heey bornovali, ruhumun, calcutta, yasin, ozince, dxm ve adini yazamadgm dier bravo/adaslarim. Ben geldim :D

ne nagiriyorsuuuuun neizureeeeee?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravas

arabamda lpgli bu arada. :)

3-5 sayfa önce yazışmıştık lpg bujisi albari ngk yada bosch..
  • quote:

Is degisikligi sebebiyle forumdan uzun bir sure uzaktaydim. Gec calisma saatlerimiz yuzunden aksamlari eve gidince gozum forumuda pek gormuyordu. Ama artk dayanamadm. Forumda donen muhabbetleri tartismalari hatta atismalari bile ozledim.
    Bende madem netten uzagim bari cepten gireyim dedim ve internet paketi aldim :D
    Artik bende yine aranizdaym

Heey bornovali, ruhumun, calcutta, yasin, ozince, dxm ve adini yazamadgm dier bravo/adaslarim. Ben geldim :D

hoşgeldin...
  • Arkadaşlar bizim arabanın orj.lastik leri 185/65/R 14 ben buna 195/65/R 14 taksam avantaj ve dezavantajları ne olur ???
    Yakıt artar ama yol tutuşuda artar fren mesafesi kısalır diyorlar ama sizlerin yorumları nelerdir.
  • Onur, hosbulduk yoklugumda hala bi ehliyet alamadinmi :D

Ruhumun, bgun vakit buldukca gecmis sayfalari okudum. Anladgm kadariyla hizin hala devam ediyo :D

Calcutta, nagirirm ben nalcutta. nalcuttami yok bu sakat oldu :D en iyisi sana bravasor demeye devam edeym. Gerci son sayfalarda pek teknik aciklamalarini goremedim. Sana zor sorular sorayimmi :D

Ozince, bornovaliyida alip bi gun bulusalm ya. Ne dersn
  • quote:

Ruhumun, bgun vakit buldukca gecmis sayfalari okudum. Anladgm kadariyla hizin hala devam ediyo :D

Hızımı kesmek istiyorlar seizure adamın biri bir haftadır sat diye tutturdu bugün yine geldi satmıyorum dedim küstü gitti.Hıza devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun
    quote:

Hızımı kesmek istiyorlar seizure adamın biri bir haftadır sat diye tutturdu bugün yine geldi satmıyorum dedim küstü gitti.Hıza devam.

Satip satmamakla ilgili yazdiklarini okudum. Gonlum tabiki satmamandan yana. Ama birde grande puntoyu dusununce insan arada kaliyo ya.
  • Kesinlikle katılıyorum seizure hiç aklımda satmak yokken adam aklımı çeliyordu neredeyse.Şu şekilde düşünüp vazgeçtim.Eğer Puntoyu sıfır alabilecek kadar param olsaydı kesinlikle satarım ama ancak ikinci el alabileceğim için bana denk gelecek arabanın amansız problemleri olabilir,huyunu özelliklede suyunu bildiğim bir arabayı bırakıp arızalı bir araba alma korkusu yaşadım.Birde baktım ki evet aslında Brava herşeyim olmuş kıyamadım ya.
  • quote:

Onur, hosbulduk yoklugumda hala bi ehliyet alamadinmi :D

Calcutta, nagirirm ben nalcutta. nalcuttami yok bu sakat oldu :D en iyisi sana bravasor demeye devam edeym. Gerci son sayfalarda pek teknik aciklamalarini goremedim. Sana zor sorular sorayimmi :D

haha abim alıcam kasım ayını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurermis

quote:

Onur benim ki E sınıfı hepimize yeter yarısını vereyim Kasım a kadar idare et
  • ABİLERİM BUGUN O ABİMDEN (MOD) FİAT BRAVA SİS FARLARI İÇİN FAKAT DOBLO SİS FARI ALDIM BANA BUNLAR BRAVA MAREA BRAVOYA FELAN UYUYOR DİYE
    BUNU TAMPONLARI DELDİRDİKTEN SONRA NEREDE TAKTIRABİLİRİM OTO ELEKTRİKÇİLER YAPARLARMI?

bİRDE GERÇEKTEN UYAR DİMİ BU DOBLO SİS FARLARI!
  • quote:

quote:

quote:

Onur benim ki E sınıfı hepimize yeter yarısını vereyim Kasım a kadar idare et

VALLA GÜZEL OLUR ABİM.......ÇEYREĞİ BİLE YETER!
  • quote:

Sayılı gün çabuk gelir onurum ne kalmış şurada.
  • quote:

quote:

Sayılı gün çabuk gelir onurum ne kalmış şurada.

doğru tabi.....
    bi ehliyeti alam off görün siz beni......
    İLK kimin yanına gelem
    ALLAHIM SANA GELİYORUM
    çok sabırsızım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurermis -- 19 Mart 2010; 19:11:44 >
  • quote:

ABİLERİM BUGUN O ABİMDEN (MOD) FİAT BRAVA SİS FARLARI İÇİN FAKAT DOBLO SİS FARI ALDIM BANA BUNLAR BRAVA MAREA BRAVOYA FELAN UYUYOR DİYE
    BUNU TAMPONLARI DELDİRDİKTEN SONRA NEREDE TAKTIRABİLİRİM OTO ELEKTRİKÇİLER YAPARLARMI?

bİRDE GERÇEKTEN UYAR DİMİ BU DOBLO SİS FARLARI!

varmı bileeen
    arkadaş türkçeyi burdada katletmişim ama neyse heyecandan.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurermis -- 19 Mart 2010; 19:15:41 >
  • quote:

İLK kimin yanına gelem

Yasin i de alıp bana gelin bayılana kadar içelim.
  • quote:

Kız arkadaşım forumu takip ediyor ben burada olduğum için sık sık bu topiğe bakınıyor ve kendisi Türkçe öğretmeni olduğu için seni bir Türkçe katili olarak görüyor.Hoş bende bir Edebiyatçı olarak yol yakınken dön derim emo türkçesinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 19 Mart 2010; 19:19:31 >
  • quote:

quote:

İLK kimin yanına gelem

Yasin i de alıp bana gelin bayılana kadar içelim.

haha tabi abim ne demek yasin abiii gelicen dimi bak bayılana kadar
  • quote:

quote:

Kız arkadaşım forumu takip ediyor ben burada olduğum için sık sık bu topiğe bakınıyor ve kendisi Türkçe öğretmeni olduğu için seni bir Türkçe katili olarak görüyor.Hoş bende bir Edebiyatçı olarak yol yakınken dön derim emo türkçesinden

abi yok ya ben emo türkçesi kullanmam zaten o tiplere gıcık oluyorum...Türk Türkçesi varken....
    ne biçimm yazıyolar emolar:yha phen işthe şhöyle phpeem---> bebeğim oluyo
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.