Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
24.112
Cevap
50
Favori
1.636.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taktırın arkadaşlar valla lpg de sorun yok malum benzin oldu 3,50 ytl bu fiyatlarla arabaya binilmez benimki tüplü gayet memnunum şehir içinde km de 0,165 ykr yakıyor. lpg taktıralı 10000 km yol yaptım daha en ufak sorunla karşılaşmadım. işi bilen bir ustaya hiç düşünmeden taktırılabilir. şimdi güzel bir ses sistemi yapıorum arabaya onuda yaptıktan sonra camla filim yapıcam bakalım son resimleri eklerim buraya.
    2000 fildişi brava sx.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brava 34

quote:

Orjinalden alıntı: huseyinaygun

liste geride kaldı:

Bornovali89 = İZMİR
    İlker9728 = MANİSA
    Asi Şehirli = BURSA
    K_Strom = GİRESUN
    Sonkarizma = ESKİŞEHİR
    hüseyinaygun= ANKARA
    ozkan65 = İSTANBUL
    daxir = TRABZON
    sufim ==Kocaeli
    brava 34=İSTANBUL
    rüzgar55= GİRESUN

yeni arkadaşlardan da listeye katılım bekliyoruuuuzz.

selam arkadaşlar bende giresundan.
  • buda benim brava bilgisayarda bi tek bu fotosu vardı sadece onu koyuverdim

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...
  • arkadaşlar lpgde marka önemli mi?ii bir ustaya mı güvenelim...birde fiyatlar ne durumda acaba araştıran var mı?
  • Arkadaşlar fotoğrafları şimdi çektim.söz verdim diye.normalde hava yağmurlu.havanın iyi olduğu gün daha çok foto koymaya çalışcam.fotoğraf makinesinin tarihi ayarlı olmadığı için 2006 yazıyor fakat fotoğraflar taze.fırından yeni çıktı

• arabalarınız super masallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34HRN60 -- 11 Haziran 2008; 20:01:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: recboy

arkadaşlar lpgde marka önemli mi?ii bir ustaya mı güvenelim...birde fiyatlar ne durumda acaba araştıran var mı?

her markayı kullanıpda menun olanda var memnun olmayanda,demekki markadan çok lpg yi takan usta önemli zaten usta çok profosyonel birisi ise kötü devamlı şikayet aldığı bir lpg markasının montajını yapmaz
  • buda benimki arkdşlr eğer ekleyebildi isem.

• arkadaşlar birkaç günlüğüne giremedim siteye. lpg yi hszirsn 20 si gibi taktıracam. marka atiker olucak.bulunduğum yerdeki bir ustadan çoğu arkadaş memnun bende onu tercih edicem. taktırdıktan sonrakiizlenimlerimi yazarım. ayrıca recboy arkadaş siteye hoş geldin. bende en kısa zamanda koyayım aracın resmini
  • Merhaba arkadaşlar 1999 model fildişi rengindeki bravam, bravam diyorum şimdiye kadar hiç bir aracımı benimsemedim bravayı benimsediğim kadar süpper atak bir araç. Aracımda LPG mevcut biraz bilgi vereyim taktıracaklar için fikir olur belki. Benim aracımda Tartarini marka sıralı sistem takılı benzindemi lpg demi belli değil şunu unutmayınki sakın düz taktırmayın yoksa motoru 2 yılda rektefeye sokarsınız buda cebiniz için hiçte hoş olmaz mutlaka sıralı olmalı tankınızı simit alırsanız belki erken biter ama bagajda yer kaplamasından iyidir şimdi diceksiniz yedek lastiği napıcaz onu bilemem ama bagaj temiz ve geniş görünüyor en azından. Eğer imkanınız varsa iyi bir usta olmak şartıyla Tartarini yi şiddetle öneririm ben fevkalade memnunum sizlerde memnun olacaksınızdır kesin. Saygılarımla sorusu olan varsa seve seve elimden geldiğince cevaplarım.
  • ilk ben atayım demiştim ama olmadı, bilgisayarı formatladık, foruma giremedim, neyse biraderin laptoptan atayım,
    bravaların içinde bizimki kaybolacak galiba

• ben yaklaşık 2 yıl önce taktırdım lpg, voltran marka hiçbir sorun yaşamadım hala da sorunsuz kullanıyorum bendeki simit depo ve gaz doldurma yeri de gizli tamponun altında ilk bakışta anlaşılması imkansız yani lpg li olduğu.
    ben stepneyi çıkardım kullanmıyorum stepne kadar gereksiz bişey var mı arabada (şaka şaka, stepne tabiki lazım olur ama benim lastiklerim yeni ve bir çivi vs girdiği zaman lastikçiye kadar gider anca lastiğin gümlemesi lazım ki bu da çok düşük bir ihtimal bence. araç 2003 model ve henüz stepne hiç kullanılmadı zaten şu anda da arabada değil.)
    yakışı gayet iyi şehir içi 180 - 190 bin tl yakıyor + tabi bir de benzin sarfiyatı ilk yakışta ve motor ısınana kadar.
    başka bir soru olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım.
  • bende 2 yıl oldu lpg atalı tatarini marka herkese şişdetle tavsiye ederim sıralı sistemde hiç bir sorun yaşanmıyor iyi bir ustaya taktırdığın zaman...
  • herkes tatile gitti herhalde foruma uğrayan yok yada girip bakıp cıkıyolar...........
  • quote:

Orjinalden alıntı: daxir

herkes tatile gitti herhalde foruma uğrayan yok yada girip bakıp cıkıyolar...........

şu bravama yapmak istediğim krom yan cam çıtaları ama bir türlü brava için olanını bulamadım eskişehirde,büyükşehirde oturan arkadaşlardan sanayide felan görürseniz bi zahmet haber verin bana
  • bende cok metal kapı kolu aradım ama bir türlü bulamadım en kötü arabaya bile var bravaya yok... hem dış kapı kolu hemde iç kapı olarak bir türlü bulamadım malum bravanın kapı kolları cok dayanıksız.
    bu işe çözüm bulan varmı acaba..........
  • Benim dış kapı kolları boyalı olduğundan yıpranmadı
  • brava 1.6 2000 / aldım....bugüne kadar neredelermişim yawww...süper walla.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: tokyotokyo

brava 1.6 2000 / aldım....bugüne kadar neredelermişim yawww...süper walla.....

hayırlı olsun,hoşgeldiniz
  • arkadaşlar bugün lpg ile ilgili bir soru kafama takıldı.Benim aracımda lpg yok taktırmayı düşünüyorum ama bravası olan bir arkadaşıma motorun üst kısmı plastik bunlara lpg takılmaz demiş çok şaşırdım.motorun üstü nasıl plastik olur nasıl takılmaz anlamadım.Bu konuda beni bilgilendirmenizi rica ediyorum....Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.