Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (1201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
24.112
Cevap
50
Favori
1.636.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim. Brava da soğuk marşta hiç sorun yoktu, motor sıcakken ara da bir 8-10 marşa kadar çalışmadığı oluyordu. Sonra sorunsuz çalışıyordu. Pc ye bi bağlatın hata kodu. Var mı? Krank sensöründen olur genelde.
  • Anladım, sorunumuz aynı muhtemelen. Uşakta arabaya pc' ye bağlatacak yer yok. Saolun, eyvallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tamirciye gittim, sorunu benzin motorununa buldu 70-80 lira dedi. Bana inandırıcı gelmedi. Eğer benzin motoru ile ilgili bir sorun olsa soğukkende çalışmaz. Siz(brava 34) krank mili sensörünü değiştirdikten sonra sorun çözüldü mü?

• bizim stop ve sinyaller tek duylu ampül mü çift duylu ampül mü?
  • justin carter kullanıcısına yanıt
    Ateşlem,pompa, derken sorun sensörden çıkmıştı, pompanında basıncını ölçtürün 3 bar civarı bi derğer olması lazım diye hatırlıyorum, boşuna değiştirmiş olmayın pompayı. Bide bu pompanın ömrü için depoda çeyrekten fazla yakıt olmsı iyi olur. Çeyrek diyorlar ama fazlası garanti olur. Pompayı tak çıkar yapsak elimizde kalır iade almazlar. Sesnsörü söktürüp bi silin düzelebilir de, olmadı değişim. Pc olsaydı hata kodu varmı iyi olurdu. Kısa yoldan hallorur inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2000 model brava sx arabama çıkma km saati arıyorum. Çevrenizde sağınızda solunuzda varsa bana ulaşır mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamin aleykum dostlar. Maream sogukken gayet iyi lakin isininca gaz yemesi gaza tepkisi 1 saniyeye kadar geciyor bide rolantide az gaz verip gazdan ayagimi cekince boyle cigeri dolu bir insan nasil nefes alir oyle ses cikariyor sanki boguluyor gibi. Bilgisayara bagliyorum ariza yok aklima birseyde gelmiyor. Ya bloktaki sicak hava kacak birsekilde bogaz kelebeginden motora giriyor ya zengin karisim calisiyor ama cozemedim basina gelen varmi

• Merhaba arkadaşlar 2001 brava elx aracım.Akü dolu hatta yeni akü taktım belki arızalıdır diye akü dolu olmasına rağmen ışıklar cansız ve marş basmıyor.0 akü taktım marş motoru arızalı desem lambalar neden zayıf yani kutup başalarını falan iyice sıktım bi şekilde aküden çıkan enerji araca zayıf geliyor tecrübe eden arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum
  • magicboy_35 kullanıcısına yanıt
    Elektrik tesisatinda şase yapan bir yer olabilir. Bir oto elektrikcisine göstersen iyi olur .

• kolay gelsin arkadaşlar bravam var 2001 model 16. 16v araç soğukken gaz yiyiyor ama ısınınca stop edip çalıştırınca gaz yememeye başlıyor benzinin az dediler oysaki daha ışık yanmıyordu yarım depo benzin var şuan arabada gene aynı sorunu yapıyor gaz yemiyor motortan tıkırtılar geliyo sanki ama bazende çok iyi bi şekilde çalısıyor gidiyor usta benzin pompasından dedi ama güvenemedim size sorayım dedim ilk önce ?? şimdiden teşekkürler

• http://www.sahibinden.c...luslpg-235184781/detay/

bu arabaya niyetlendim arkadaşlar
    11bin dedi ama araç başında bişeyler yaparız diye konuştuk
    sizce alınırmı
  • Merhabalar, 2000 model brava sx ile aranızdayım bende, bir sorum olacaktı
    Aracımın teybine elektrik geliyor, açma kapama tuşu hariç diğer hiçbir tuş çalışmıyor, kanal bile değiştiremiyorum, daha önce başına gelen varmı böyle bişey
  • Merhaba arkadaşlar. Bende Brava (Tercihen Elx) ya da Marea ( Liberty-Exclusive ) almayı düşünüyorum.
    Konuştuğum Fiat servisleri Araçta 2 kronik sorun olduğundan bahsetti. Boğaz kelebeği ve Benzin pompası-hortumu ....
    Bu arızaların tekrar etme oranı nasıl ?
  • Merhaba arkadaşlar.
    1997 Bravo 1.6 sx kullanıyorum.
    Sol kapı kuşağı, sol aynanın aracın içine gelen kısmında bulunan kapak ve taban halısı lazım.
    Nasıl temin edebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turanyurt

Merhaba arkadaşlar.
    1997 Bravo 1.6 sx kullanıyorum.
    Sol kapı kuşağı, sol aynanın aracın içine gelen kısmında bulunan kapak ve taban halısı lazım.
    Nasıl temin edebiliriz.

İnternette fiat yedek parçaları vs satan siteler mevcut, belki oralarda bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: seschosey

kolay gelsin arkadaşlar bravam var 2001 model 16. 16v araç soğukken gaz yiyiyor ama ısınınca stop edip çalıştırınca gaz yememeye başlıyor benzinin az dediler oysaki daha ışık yanmıyordu yarım depo benzin var şuan arabada gene aynı sorunu yapıyor gaz yemiyor motortan tıkırtılar geliyo sanki ama bazende çok iyi bi şekilde çalısıyor gidiyor usta benzin pompasından dedi ama güvenemedim size sorayım dedim ilk önce ?? şimdiden teşekkürler

Krank sensoru olma ihtimali var bi arastiriniz

• Selam arkadaslar 2000 model 168000 km de brava sx le araniza katildim. Araci alali 5 gun oldu. Soyle ozetlersem lpg yakisi cok guzel ortalama 0.20 tl gaz pedali cok hassas konforu giďisii harika ister sakin kullan ister hizli kullan serioigi on numara motor senin istedigini yapiyor. Tek kusuru benim aracin bazen 2. Vitese takarken ufak bir ses geliyor onuda debraja tam basamadigima yorumluyorum. Kisacasi verdiginbparayi hak eden bir arac saygi ve sevgilerimle...

• Arkadaşlar konu dışı olabilir fakat bir sorunum var bravamda cam otomatiklerim calışmıyor ve sigortalar saglam kontrol ettim bunda role vs. Birsey varsa nerdedir acaba yardim bekliyrum acil cam açık kaldi

• bi kızıl elma da benden
  • araç ihtiyaçtan satılıktır. İlgilenenler olursa telefonda görüşelim

http://www.arabam.com/ilanOnizle/5928210/1541319
  • 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.