Şimdi Ara

Braun IS 5022 6 Bar Buhar Kazanlı Ütü - 399TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada'da diğer siteler göre gayet uygun. Ürün hakkında bilgim yok.
    http://www.hepsiburada.com/braun-is-5022-6-bar-buhar-kazanli-utu-p-EVBRAIS5022

Hazırladığım sistemde denk geldi. --> https://forum.donanimhaber.com/sicak-firsat-takip-sitesi-guncelleme-13-08-2017--128153328#128153328

Braun IS 5022 6 Bar Buhar Kazanlı Ütü - 399TL

• Fiyat cok iyi sistem iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FİAYT AYNLIŞ SEPETE EKLEYİNCE DENİ TİCARET OLUYOR 580 TL OLUYOR FİYAT
  • Hazırladığınız sistem ile ilgili ufak bir bilgi verebilir misiniz?
    Konunun içine girdim ama anlamadım. Sanırım tüm indirimleri bir çatı altında toplamaya çalışıyor yazılımsal bir şeyler yapıyorsunuz.
    Biz istifade edebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Hazırladığınız sistem ile ilgili ufak bir bilgi verebilir misiniz?
    Konunun içine girdim ama anlamadım. Sanırım tüm indirimleri bir çatı altında toplamaya çalışıyor yazılımsal bir şeyler yapıyorsunuz.
    Biz istifade edebilir miyiz?

Beta'yı yayınladım konuda linki var. İnceleyebilirsiniz.
  • Fiyat 580 TL olmuş, başlık güncellenirse iyi olur
  • Şöyle bir sıkıntı var siz kullanıcı adı ve şifre verince hb ve diğer site çalışanlatıda girebiliyorlar haliyle ve biz daha indirimi göremeden hop sistem düzeltilmiş oluuor üyelik açılsada böyle olacal bu site çalışanları üye olup kendi açıklarını görüp biz farketmeden düzeltecekler onların işine yarıycak buna bi çözüm bulmamız lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: kamukaci

Şöyle bir sıkıntı var siz kullanıcı adı ve şifre verince hb ve diğer site çalışanlatıda girebiliyorlar haliyle ve biz daha indirimi göremeden hop sistem düzeltilmiş oluuor üyelik açılsada böyle olacal bu site çalışanları üye olup kendi açıklarını görüp biz farketmeden düzeltecekler onların işine yarıycak buna bi çözüm bulmamız lazım

HB'de çalışmadığına dair muhtarlıktan onaylı belge isteyelim :) Burada sıcak fırsatların üye dışındakilere açılmaması konusu vardı sürekli silinip duran. Üyelik için sen gel veya sen gelme gibi birşey yapmak çok zor.
  • alip kullanan var mi suan migrosta 470 tl tavsiye ediyormusunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrebey19 kullanıcısına yanıt
    eşim bugün aldı migros tan. bu fiyata kaçırmayın, alma gerek yok falan demiştim ama eve gelince ben ütü yaptım o derece :) çok süper saniyesinde açıyor kırışıklığı.

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    bi gun sonra aldim bende aksamdan diger gun oglene kadar 2 tane satmisti bizimkilerde begendi 489.93 tl ye aldim bugun akbank market kampanyasi cikti kacirdim neyse gule gule kullanin

• Ankara'da Hangi migrosta var acaba?

• bulut4003 B kullanıcısına yanıt
    eryaman da goksu park karsisindaki avm de

• ben ordan aldim yani son 2 kalmisti dun saat 15te

• quote:

Orijinalden alıntı: bulut4003

Ankara'da Hangi migrosta var acaba?
    merhaba,
    ürün ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyim? çalışma sesi nasıldır (kazanlıda ses probleminden bahsediliyor genelde) kullanışlı mıdır, sentetik karışım giyme alışkanlığım yok dolayısı ile tam pamuklu giysilerde ütü sorunum var. kırışık açma ve klasik kazansız ütüye nazaran karşılaştırabilir misiniz?@emrebey19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katzumoto -- 1 Ağustos 2018; 11:43:41 >
  • katzumoto K kullanıcısına yanıt
    urunu evlilige hazirlik icin aldim annem deneme amacli 1 kez kullandi bi sorun vs belirtmedi forumda baska alanlar ve kullananlarda vardi onlarla iletisim kurarsaniz daha saglikli olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.