Şimdi Ara

Braun anketine katıl, ödülünü kap!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Braun, müşterilerin kullanım deneyimini iyileştirmek adına anket düzenliyor. Braun, ankete katılan 3 şanslı kişiye hediye ürün veriyor.

Ankete bu linkten katılabilirsiniz: Braun Ödüllü Anket

Sakal tıraşı hakkında cevaplayacağınız 12 adet kısa soru sonucunda Braun’un hediye çekilişine katılabilirsiniz. Çekiliş sonucunda 3 adet ürün verilecek.

Ödüller

Braun, ankete katılanlar arasından 3 farklı kişiye Braun 5 Serisi Tıraş Makinesi, Braun 9 Serisi Tıraş Makinesi ve Braun MGK3080 çoklu bakım seti verecek.

Katılımlar 31 Ekim 2018’e kadar sürecek. Anketi tamamlayan kullanıcılar arasından yapılacak çekilişle 3 adet asil ve 3 adet yedek talihli belirlenecek. Kazananlar 1 Kasım 2018’de yayınlanacak haber ile duyurulacak. Kazanan talihlilerin mail bilgileri Braun’a iletilecek ve Braun tarafından ürün gönderimi yapılacak.

Ankete bu linkten katılabilirsiniz
    Braun Ödüllü Anket

• boşuna doldurmayın hata veriyor "daha önce ankete katıldınız"

• Kullanıcı adımla denedim "Daha önce ankete katılımda bulunmuşsunuz!" diye hata verdi. Ad soyad yazarak gönderdim.

• "daha önce ankete katıldınız"

• Katıldım sıkıntı çıkmadı..

• çekiliş
  • Hiç gerek yok.
  • branun 7 yi 4 yıl kullandım bıçak başlığı keskinliğini az kaybetti kardeşime verdim. braun 9 aldım 1 yıldır kullanıyorum. hemen hemen her gün sakal tıraşı oluyorum. yine de ankete katıldım.

• Boşuna katılmayın çıkacak kişiler en baştan belli.DH'nin daha önce yaptığı çekilişlere bakın.Hepsi hilelidir.Foruma senelerce girmeyen üyeler,foruma adminine çıkan hediyeler...gibi.

Örnek

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/118510632

Zaten en sonda bizden forum şifremizi istiyor.Vazgeçtim bu yüzden.
  • Formu cevaplatarak bana boşuna zaman kaybettiren teknik personelin...

• Anketi doldurduk fakat gönderince daha önce katıldınız uyarısı veriyor. Gör bunları Braun.

• Bune ya daha önce katıldınız gibi saçma bir uyarı geldi. Yıllar önce yaptığınız ankete katılmıştım ama kazamamıştım açıklamada yazsaydınız ankete daha önce katılanlar tekrar katılamayacaktır diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 21 Ekim 2018; 11:50:33 >
  • Braun ve dh komedi ikilisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh paralel yapı iş başında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi ve Mesut reislerden açıklama bekliyorum bu rezalete... Bundan öncede bu çekilişi yaptınız yılllardır foruma girmeyeninden tut adminine kadar ödül çıkmıştı ! Ayrıca altı üstü bir tıraş makinesi arkadaş bunda bile haram yediniz insanların umutlarıyla oynadınız.Yazıklar olsun çekilişinizi başınıza çalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 21 Ekim 2018; 13:22:04 >
  • Yemın ederım bu hileli çekilişleriniz yuzunden braundan nefret ettim.

• Uyur gezer gibi "uyur PC kullanır" olmuşum. "Daha önce katıldınız" uyarısı veriyor. Yahu şimdi bir şey söyleyeceğim ama ...

• DH Yönetimi ölücü timi iş başında yine....

• Hata verdiği halde anket gönderildiyse benim cevaplarım sistemden silinsin.
    Artık beleşe ekmek yok DH.

• başlık "harryi öldür ödülünü al" gibi olmuş :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.