Şimdi Ara

Braun 790cc Tıraş Makinesi İnceleme (Resimli) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
39
Favori
89.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %70 izopropil alkol alan varsa özellikle internet ve ist. avrupa yakası adres ve fiyat verebilirmi hep %90 - 96 civarı buluyorum seyreltmek ile uğraşmak istemiyorum.
  • Amazonda braun 9 serisini gördüm lakin Türkiye'de henüz yok.
    Bu 2015 yılının teknolojisi 7 serisi ile aralarında bariz fark varmıdır acaba?
    Bankacı olduğum için hergün ve sinek kaydı traş olmam gerekiyor ve pahalı makinalar olduğu için alıp sinekkaydı yapmaz ise ( jilet ile yapılan tıraşa kıtasla) o kadar para çöpe gitsin istemiyorum
    Benim şartlarımda sinek kaydı deneyimini sağlar mı bu makinalar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veradrake V kullanıcısına yanıt
    9 serisini bende gordum Amazonda ama Turkiye ye geldi mi ve gelirse kac paradan gelir kestirmek zor.
    Ben 1 seneye yakin oldu makinayi kullaniyorum. Bankaciyim :)
    Haftanin minimum 4 gunu tras oluyorum. Ve kesinlikle sinek kaydi kivaminda bir tras. 1 ayda makinaya tam olarak alisirsiniz.
    Aldigim gunden beri benim icin buyuk nefret kaynagi olan tras meselesi kafamdan silindi.
    9 serisi yeni seridir. Alinabilir. Ama buyuk bir fiyat farki olucaksa bilemiyorum. Bu seri de sinek kaydi tras yapiyor sonucta..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almak niyetimdeyim ama hala sinek kaydı yapamaz algısını silemedim kafamdan.
    Sizin gibi söyleyen de var keşke almasaydım diyen de var (sanırım sakal yapısından kaynaklı)
    Ben de pişman olanlar safına girmek istemiyorum.
    Biraz daha düşüneyim en iyisi

• Bu Braun modeli kestiği kılları kendi içindemi hapsediyor yoksa dışarıya fırlatıyormu? Benim için oldukça önemli kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
  • oksit O kullanıcısına yanıt
    Normalde içine atması gerekiyor ancak kenarlardan ve elekten baya bir kıl döküyor lavaboya. Özellikle 2 günlük tıraştan sonra lavabo ve musluk temizlemek gerekiyor. Beni de çok rahatsız eden bir konu. Makineyi değiştirirsem sırf bu nedenden değiştirebilirim. Onun dışında özellikle kuruda, tıraş performansı en üst makine.
  • voxah kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkürler, kıl olayı beni çok rahatsız eden bir durum, kıyafetin yada boynumda bu kılların kalması hiç ama hiç hoşuma gitmiyor. Sizin cevabınızdan sonra vaz geçtim bu makineden, alternatif olarak philips vardı ona yöneleceğim.
  • Arkadaslar hangi urunu tavsiye edersiniz braun panasonic yada philips olabilir sinek kaydi tras olmasini istiyorum. Braun un var mi fiyati dusen cihazi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

%70 izopropil alkol alan varsa özellikle internet ve ist. avrupa yakası adres ve fiyat verebilirmi hep %90 - 96 civarı buluyorum seyreltmek ile uğraşmak istemiyorum.

Yokmu konuda yardımcı olacak ?
  • Sipariş verdik bakalım
  • Arkadaşlar şuan Hepsiburada sitesinde Braun Series 7 / 799CC-7WD CC4 Tıraş Makinesi makina 475 e falan geliyor sizce nasıl alınır mı?
  • veradrake V kullanıcısına yanıt
    Braun 9090 amazon yorumlarinda kesim yakinligi acisindan fark olmasigini yazmislar 790 a gore. Ayrica yedek bicak da goremedim ben 9090 icin. 790 serisi icin 30 euro civarlarinda yedekbicak bulunabiliyor. Ben de 2-3 gundur arastiriyorum. Braun serisi icin 790cc modeli one cikiyor. Panasoniclere de baktiktan sonra karar vericem artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeir -- 13 Temmuz 2016; 10:19:13 >
  • Arkadaşlar temiz kullanılmış Braun 790cc cihazımı ve yanında kullanılmamış temizlik sıvılarını satıyorum. İzmir için ilgilenen arkadaşlar bana ulaşşın.
  • Braun 760 cc4 ile braun 799 cc4 ün farkı nedir bilen varmı acabA?
  • 799 ıslak kuru kullanım sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: voxah

799 ıslak kuru kullanım sunuyor.

ıslak kullanım suyun altında kullanım mı?
  • Braun Series 9 ve 7 'le karsilastirmasini adamim Tyler kanalinda yapmis

• 790 ile 799 arasında bir fark varmı acaba
  • Günlerdir araştırıyorum ve sanırım Braun Series 7/799 alacağım. Yalnız Series 9 çıktı ve serinin en yenileri beni her zaman cezbeder. Şimdi yine kararsız kaldım. Her gün tıraş olmam gerkiyor ve sakallarım çok sık ve gür. Acaba sinekkaydı etkisi verir mi diye endişe de etmiyorum değil? Biraz daha araştırmaya devam edeceğim. Ya series 7 ya series 9, bakalım ;)
  • 7 Serisinin motoru kaç bin devirde çalışıyor ?

9 Serisinin motoru kaç bin devirde çalışıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.