Şimdi Ara

BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONLU & BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONSUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
10
Favori
10.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar ürünlerden elimde 8 adet vardır.Yeni gelmiştir.
    Kulaklıklar siyah renklidir,kutu içeriği oldukça tatmin edicidir.Kulaklığın fiyat performans ürünü olduğunu biliyorsunuz.Aşağıda o meşhur tabloda da değerlendirmesini göreceksiniz.Tabi bu head-fi deki jokerin kendi müzik zevkine göre yaptığı sıralamadır.O puanlamada "7.40" alamayı başarmış,benim son 3 yıldır kullandığım kulaklıktır. Kulaklıkların her biri " 19.11.2015 " tarihinden itibaren 1 sene garantilidir.Bir problem yaşamanız durumunda ben size yardımcı olacağım.Genelde garanti durumunda kulaklığınızı bir makas ile parçalayıp,fotoğrafını size verilen referans numarası ile birlikte çekmeniz isteniyor,ardından adresinize singapur'dan sıfır olarak yenisi yollanıyor.Bu garanti durumlarında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.(taka61'e yardımcı oldum,bugün kendisine yepyeni bir adet m5 ulaştı.Kendsine işlemeri sorabilirsiniz )
    Ürünler hakkında bilginiz yoksa,lütfen birazcık araştırın,inceleme yapan arkadaşların incelemelerini okuyun,yorumlara bakın.Kesinlikle pişman olmayacağınız bir üründür.
    NOT: kulaklığın kendini ve içeriğinin fotoğraflarını çektim.Kendim için ayırdığım üründür,diğerlerinden bandrol vardır.Kesinlikle açılmamıştır,ilk açan siz olacaksınız

Ürünlerin fiyatı pazarlıksız :

BRAINWAVZ M5 HEADSET WITH MIC : *** an itibari ile stok kalmadı
    BRAINWAVZ M5 : 90 TL

Ürünler Türkiye'nin heryerine yurtiçi kargo ile parokart indirimi ile gönderilir.Satın aldığınız ürün aynı gün içinde kargoya verilir.Kargo bedeli alıcıya aittir.

BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONLU & BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONSUZ  BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONLU & BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONSUZ
     BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONLU & BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONSUZ  BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONLU & BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONSUZ
     BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONLU & BRAINWAVZ M5 HEADSET MİKROFONSUZ

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 8 Şubat 2016; 16:45:51 >

• arkadaşlar,ilan 2. el kuralları dahilinde yoruma açıktır.Lütfen ilanı baltalamayınız.Bir arkadaşımızı şikayet ettim,mesajı silindi.Benzer davranışta bulunduğunuz takdirde hiç cevap vermeden şikayet edeceğim.Saygılar
  • Merhaba
    Ilanımdaki tablet ile takas düşünürmüsünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üzgünüm,takas düşünmüyorum maalesef
  • Öm gönderdim cevap bekliyorum
  • EricTheodoreCartman kullanıcısına yanıt
    cevap verdim,teşekkürler.
  • 1 adet daha mikrofonsuz satılmştır.
    3 adet mikrofonlu 2 adet mikrofonsuz kalmıştır
  • 1 adet daha satılmıştır,ilginize teşekkür ederim. Hayırlı günler.
  • Merhabalar,

2 yil boyunca kullandigim creative ep630 1 hafta kadar once sos verdi. Sag tarafi gitti. Sadece sol tarafla da tadi cikmiyordu. Arayisa girdim. Derken Brainwavz M5 carpti gozume forumda. Bugun itibariyle de, W. Amadeus kullanici isimli arkadastan satin aldim. Kendisi sagolsun guvenilir birisi ve urunde de hicbir eksige rastlamadim. (isin bu kismi firmayla alakali...neyse)

Kulakligi alma sebebim bass seslere olan ilgim idi. Bunun yaninda ben ep630'un aksine, enstrumanlari da duyabilecegim ayni zamanda mid ve tizlerin de ezilmedigi
    bir kulaklik beklentisi icindeydim. Yaklasik yarim saat gibi kisa sure gecmesine ragmen, Brainwavz M5'in, ep630'dan her yonden kat kat ustun
    oldugunu rahatlikla soyleyebilirim. Elbette bu biraz da izlediginiz videonun dinlediginiz sarkinin kayit kalitesiyle de alakali.

Az once ilk su sarkiyi dinledim.https://soundcloud.com/brandonskeie/sia-elastic-heart-by-brandon-skeie-miia

Ardindan da su sarkiyihttps://soundcloud.com/marcela-mazalova/ed-sheeran-thinking-out-loud

bunu da ekleyeyim :https://soundcloud.com/seducom/laura-branigan-self-control

Kulakligin tek kelimeyle inanilmaz oldugunu belirtiyorum. Dikkatimi en cok ceken ve beni memnun eden kismi ise sadece enstrumanlarin girdigi anlarda resmen uctugumu farkettim. Bununla birlikte, basslar gum gum gum seklinde yankilanmiyor. Yerli yerinde ama mid ve tize nazaran cok az daha on planda. Mid ve tizler
    de kulaginizda cizirti yapmiyor. Gerek bass gerekse mid ve tizler tamamen dogal. Hicbir asirilik yok. Karsilastirmak ne kadar mantikli bilmiyorum ama mesela ep630'da
    her yerde deli gibi gum gum gum bass duyuyorsunuz ve son derece yapay. mid ve tiz de yok, asiri cizirti ile karsilasiyorsunuz.

Brainwavz M5 ise tek kelimeyle muhtesem. Frekans araligi mid tiz ve bass'in hepsi icin yerli yerinde, dogal ve berrak.

Mukemmel bir kulaklik. Bu fiyat araliginda bu kulaklik KACMAZ!

W.Amadeus'a tekrar tesekkurler!

• Bir adet daha satıldı.
    Son olarak 3 adet mikrofonlu kaldı ve 1 adet te mikrofonsuz, kargoda geliyor.
    Bunlar da son ürünlerimdir.
    İlginize teşekkür ederim

• bende brainwavz m4 vardı bu ondan iyi mi o iyi kulaklıktı ama biraz dip ses vardı. bu kulaklık daha iyiyse bundan alacağım m4 2 yılda dağıldı :(
  • Philae kullanıcısına yanıt
    m4 kronik olarak sorunluydu.
    Bu kulaklıkta hiçbir problem yok.Pişman olmazsınız.
  • mikrofonsuz olan son üründe satılmıştır arkadaşlar.Bir aksilik olmaz ise yarın kargoya verilecektir.
    Sadece 3 adet mikrofonlu kalmıştır ve bunlar son parçalardır.
  • 1 adet daha taka61'e satılmıştır. Son iki adet mikrofonlu m5 kalmıştır
  • R1 var, muhteşem. Bu da iyidir büyük ihtimalle. Bass severlere brainwavz derim.

• 1 adet alpin14 'e satılmıştır. son bir adet kalmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 21 Mayıs 2015; 9:06:11 >
  • sonuncu kulaklıkta AkaydınOzan'a satılmıştır,teşekkürler
  • arkadaşlar, yeni 3 adet stok gelmiştir,almak isteyenlere duyurulur,saygılar.
    ayrıca garanti durumu için taka61'e süreçleri sorabilirsiniz.Kendisi bugün yeni ürünü teslim almış olmalı.
  • 1i satılmıştır , hlilyildirim'e satılmıştır
  • berkan 197'ye 1 adet satılmıştır. Son 1 tane kaldı arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.