Şimdi Ara

Brainwavz M1 kısa inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SE_GuRu

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

elimde her daim brainwavz kulaklıklardan mevcut almak isteyen olursa link aşağıda... ayrıyeten gittigidiyordada ilanım mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=45882933

resimlere baktımda harbiden malzeme kalitesi çok iyi yaw

haklısın bir çok üst model kulaklığın malzeme kalitesinden iyi

Bu fiyata malzeme kalitesi über süper ultra diyebilirim.Westone 1 malzeme olarak 8/10 ise m1 e rahatlıkla 7.5/10 veririm

• bende SE_GURU arkadaşımızdan bu kulaklığı aldım. bugün bir kaç saat dinledim. iriver spinn kullanıyorum. umduğumdan daha kaliteli bir sesi var. bu fiyata çok çok iyi bir performans veriyor. Ayrıca SE_GURU ya da kargoyu hemen gönderdiği için teşekkür ederim. çünkü uzun bir yolculuğa çıkacaktım. bu kulaklığa bu yolculukta ihtiyacım vardı:)
  • hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle
  • Hayırlı olsun Üstad Spinn'le güzel ikili oluşturmuştur eminim...

quote:

Orijinalden alıntı: tetix

bende SE_GURU arkadaşımızdan bu kulaklığı aldım. bugün bir kaç saat dinledim. iriver spinn kullanıyorum. umduğumdan daha kaliteli bir sesi var. bu fiyata çok çok iyi bir performans veriyor. Ayrıca SE_GURU ya da kargoyu hemen gönderdiği için teşekkür ederim. çünkü uzun bir yolculuğa çıkacaktım. bu kulaklığa bu yolculukta ihtiyacım vardı:)
  • ğ.

spinn ile çok güzel oldu.şu anda çok memnunum sesinden. senin kulaklık geldi mi?
  • Bu hafta içi gelir büyük ihtimalle...

quote:

Orijinalden alıntı: tetix

ğ.

spinn ile çok güzel oldu.şu anda çok memnunum sesinden. senin kulaklık geldi mi?
  • arkadaşlar bu kulaklıkta sbilance ne durumdadır ? şarkılar benim kulaklıkta sibiliance yapıyor ( ep630 ) bunu alsam ne ölçüde geçer
  • Merhabalar,

Ben de 2.5 yıllık bir sennheiser ie4 kullanıcısıydım ta ki 2 gün önce kulaklığın başlığı kırılana kadar. Aslında ie4'ten gayet memnundum ama yeni bir model mi denesem artık diyorum.

IE4'ün tek beğenmediğim yanı tizlerde hafif dağılmasıydı, onun dışında basları yeterli olup detayları yakalayabileceğim bi kulaklık olması benim için önemli kriter. Bu kulaklık için de benzer şeyler söylenmiş ama malzeme kalitesinden bahsedilmiş çoğunlukla. Verdiği ses malzeme kalitesinden daha önemli zaten 2.5 yıl kullanabildim ie4 gibi malzeme kalitesi vasat bi kulaklığı.

IE4 ile kıyaslayabilecek olan var mıdır, ikisini de dinlemiş ve yorum yapabilecek birileri? Ya da başka tavsiyeleriniz?
  • Hocam M2 ile çok farkı var mı? Ben almayı düşünüyorum güzel bir kulaklık. eBay de 65$+20$ Shipping buldum Monster Tirbune. Sizce napmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

Hocam M2 ile çok farkı var mı? Ben almayı düşünüyorum güzel bir kulaklık. eBay de 65$+20$ Shipping buldum Monster Tirbune. Sizce napmalıyım?

o fiyata Monster Turbine mümkün değil alırsan çöp olur. Parana yazık.
  • @tylan doğru söylüyor o fiyata orjinal turbine olmaz, ama o fiyata yakın brainwavz m2 var daha iyi bir tercih olacaktır.
  • 100 liraya kadar bir kulakiçi kulaklık arıyorum. çoğunlukla rock müzik dinlerim sizce bu kulaklık doğru bir tercih olur mu??
  • quote:

@tylan doğru söylüyor o fiyata orjinal turbine olmaz, ama o fiyata yakın brainwavz m2 var daha iyi bir tercih olacaktır.

http://cgi.ebay.com/Monster-Turbine-High-Performance-In-Ear-Speakers-New-US-/300544239056?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item45f9d525d0

Satılmış ürün, feedbacki %100 bence alınabilir bir üründü :). M1 alacağım sanırım :D ProAlpha da var aslında hangisi daha iyi :?

• Ölüyü dirilticem ama benimde böyle f/p güzel bir kulaklığa ihtiyacım var yeni konu açmadan önceki konuları inceledim brainwavz m1 için çok fazla iyi yorum var fakat sennheiser'dan daha iyi olduğunu bilmiyordum brainwavz m1'i türkiyeden halen temin etme şansım varmı yurtdışından gelmesi uzun sürer.

ayrıca şimdi biraz daha araştırınca Brainwavz proalpha mı M1 mi şeklinde bir soru sorucam siz bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlara yardımcı olanlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atreides52 -- 26 Ekim 2013; 12:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atreides52

Ölüyü dirilticem ama benimde böyle f/p güzel bir kulaklığa ihtiyacım var yeni konu açmadan önceki konuları inceledim brainwavz m1 için çok fazla iyi yorum var fakat sennheiser'dan daha iyi olduğunu bilmiyordum brainwavz m1'i türkiyeden halen temin etme şansım varmı yurtdışından gelmesi uzun sürer.

ayrıca şimdi biraz daha araştırınca Brainwavz proalpha mı M1 mi şeklinde bir soru sorucam siz bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlara yardımcı olanlara teşekkürler

dESiLVer arkadaşımız Audio Technica ürünleri satıyor her modeli kendini kanıtlamış ve performans bakımından harika kulaklıklardır. Bende Cks55i modeli var çok memnunum daha önce Shure, Beats Tour, Urbeats gibi kulaklıklar kullandım ama Audio technica daki keyfi hiç birisinden alamadım şu an Cks77x modelini bekliyorum. Bence dükkanına bir göz at arkadaşımızın.

@dESiLVer
    @Atreides52

• quote:

Orijinalden alıntı: tylan

quote:

Orijinalden alıntı: Atreides52

Ölüyü dirilticem ama benimde böyle f/p güzel bir kulaklığa ihtiyacım var yeni konu açmadan önceki konuları inceledim brainwavz m1 için çok fazla iyi yorum var fakat sennheiser'dan daha iyi olduğunu bilmiyordum brainwavz m1'i türkiyeden halen temin etme şansım varmı yurtdışından gelmesi uzun sürer.

dESiLVer arkadaşımız Audio Technica ürünleri satıyor her modeli kendini kanıtlamış ve performans bakımından harika kulaklıklardır. Bende Cks55i modeli var çok memnunum daha önce Shure, Beats Tour, Urbeats gibi kulaklıklar kullandım ama Audio technica daki keyfi hiç birisinden alamadım şu an Cks77x modelini bekliyorum. Bence dükkanına bir göz at arkadaşımızın.

@dESiLVer
    @Atreides52

çok teşekkür ederim hemen inceliyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.