Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BR'nin Grafikle Anlatma Derdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> BR'nin Grafikle Anlatma Derdi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    445 Mesaj
    İşi daha karmaşık hale getirmekten başka bir amacı var mı?

|
    |
  • ya hu ne alaka beğenmemekle, behzat peygamber mi her yaptığını beğeneceğiz? İnsanlar arada beğenmedi yerleri, şeyleri yazıyorlar gelmiş burada beğenmiyorsan izleme diyorsunuz. Sanki adamı kalıp halinde beğenmek zorundayız.

forumda son 1 yıldır behzat olmazsa olmaz modası çıktı.

2 sene önce derece yapan bir arkadaşa behzat rasuliden ders dinlediniz mi diye sordular, arkadaşta o kim tanımıyorum bile dedi

ösym nin son 50 yılda sorduğu sorular açık. son yayınlanan tyt kitapçığının zorluğu belli. boşa vakit kaybı bu tür şeylere zaman ayıracağınıza en eksik olan dersinize daha fazla önem verin

• kes kurtul hocam
    |
    |
    Fetiş olmuş resmen. Allah aşkına sınavda boynumdan terler akıyor işim gücüm yok her soruda resim mi çizeceğim?

Kim grafikle çözer her soruyu. Önemli gerekli sorularda elbette olsun ama neredeyse çoğu soruda. yok doğru denklemi bilmem ne bıdı bıdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tizreftar -- 3 Şubat 2018; 23:22:11 >

Aynen hocam ayar oldum. Üniversitede olsak neyse bir şey demeyeceğim fakat zaten zamanla yarışıyoruz onu geçtim resmen karmakarışık.
    |
    |
    Tizreftar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mutlak değer ve fonksiyonlar olması lazım
    |
    |
    Lawnate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2 sene önce derece yapan bir arkadaşa behzat rasuliden ders dinlediniz mi diye sordular, arkadaşta o kim tanımıyorum bile dedi

ösym nin son 50 yılda sorduğu sorular açık. son yayınlanan tyt kitapçığının zorluğu belli. boşa vakit kaybı bu tür şeylere zaman ayıracağınıza en eksik olan dersinize daha fazla önem verin
    |
    |

tyt için değil ikinci sınav için grafikli anlatiyor

|
    |
    Havya Makinesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kaf-3 bitirip tekrar geri donucem.kafayi yedim çünkü inanılmaz zor.yapacak bir sey yok ikinci sınavda grafik cidden çok çıkıyor

Hocam aynısını yaptım

|
    |
    gecmisgecmistir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bence de. Grafikle çözmesin demiyorum. Ama illaki grafikle çözülecek sorularda grafiği çizsin. Zaten iki dakikada çözülecek şeyi grafikle karmakarışık hale getiriyor. Ben ekran başında sinir oluyom bildiğin :D

Aynen hocam gerekli yerde tabi ki çözecek ama sadece grafikle çözdüğü soru tipleri var normal çözümü göstermeden devam ediyor.
    |
    |
    Endoplazmikretikuluum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fonksiyon da bende kriz geçirdim de şuan paraboldeyim hoşuma gitmeye başladı şu grafik işi. En azından alternatif çözüm yöntemi de görmüş oluyoruz. Bazı soruları gereksiz uzatmasına hala ayar oluyorum ama. Böyle sesi beynimin içine çivi çakıyormuş gibi batıyor kapatıyorum bazen

|
    |
    |
    |

Islamic Force - Canlardir (1997)
    Ha büyük şehirde bir zengin genci
    Ha da sokaklarda garip dilenci
    Farketmez ya sunni ya da alevi
    Mademki insandır saygımız vardır
    Ee canlardır...
  • Yarbay
    5890 Mesaj
    bide ünide işinize yarayacak muhabbeti yapıyor ayrı tilt oluyorum. hocam ben tmciyim ne işime yarayacak senin gösterdiğim ultra mat ünide allah aşkına ya. grafikle anlatsın tabiki ama 10 saniyelik çözüm yolunu da göster bi zahmet sınavda uygulayabilelim. bildiğin ünideki calculusa yatırım yapıyor adam cok memnunum behzat hocadan cok seviyorum ama bazen gercekten değişik yollarla çözdüğünde sinir oluyorum. sesi kulağımı tırmalamaya falan başlıyor acayip ayar olup kapatıyorum videoyu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawnate -- 4 Şubat 2018; 12:42:47 >

Orijinalden alıntı: Lawnate

bide ünide işinize yarayacak muhabbeti yapıyor ayrı tilt oluyorum. hocam ben tmciyim ne işime yarayacak senin gösterdiğim ultra mat ünide allah aşkına ya. grafikle anlatsın tabiki ama 10 saniyelik çözüm yolunu da göster bi zahmet sınavda uygulayabilelim. bildiğin ünideki calculusa yatırım yapıyor adam cok memnunum behzat hocadan cok seviyorum ama bazen gercekten değişik yollarla çözdüğünde sinir oluyorum. sesi kulağımı tırmalamaya falan başlıyor acayip ayar olup kapatıyorum videoyu .

Aynen aga fonksiyonlar ile mutlak değerde sürekli grafik çiziyor üniversiteye geçince tekrar fonk dinleyin felan diyo ünide işimize yararmış
    |
    |

• Yüzbaşı
    517 Mesaj

zorlamı izletiyolar?
    adam akıllı matematik öğretiyor adam .
    beğenmiyorsan hocalara geldik ceyhun yavuz deneyebilirsin
    |
    |
    Tizreftar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beğenmedim diye cümle geçti mi?

Size ne ya istediğini izler millet behzata bir eleştiri gelince fanboylar ''biğinmiyirsin izlimi'' sanane? Bazı beğenmediğim yerleri olamaz mı?
    |
    |
    Gilfoyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.