Şimdi Ara

BP Mazot 4.57 ₺ (12 ekim-Ankara) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
8
Favori
14.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Guncel fiyatkarimiz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salvodor_07 kullanıcısına yanıt
    Jet pet var sahibi adam rafineriden emekli olmuş

Ya ondan yada alpet den alacan 4.15 falan olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

BANA göster ozaman ben göremiyorum benim aracımın kitapçığında katkılı dizel kullanmayın yazıyor onu napcaz?

aracın şehir dışı ortalaması 3.7 ben 3.8 tüketmişim daha ne kadar az tüketebilirim acaba? yapmayın böle

http://www.lukoil.com.tr/70/sayfalar/ecto-eurodiesel

http://www.lukoil.com.tr/71/sayfalar/ecto-prodiesel

Bak simdi bu iki urun arasinda bike daglar kadar fark var. Normal eurodizeli de sen dusun. Senin ne hikmetse goremedigin tum markalarin urun bilgileri web sitesinde bu yukarda attigim linklerdeki gibi mevcut ama ucuz olsun diye bu urunler disinda ucuz eurodizel tabiki satiyorlar arz talep meselesi ama araba zamanla sorun cikartiyor onceki mesajlarda bahsettigim gibi.

Senin aracin kitapciginda su yazan yaziyi foto cekip atsana gorelim bakalim merak ettim hangi dizel arac katkili yakit kullanmayin yaziyor:D

• quote:

Jet pet var sahibi adam rafineriden emekli olmuş

Ya ondan yada alpet den alacan 4.15 falan olması lazım

Alpette torojet iyi yskit vardi bi zamanlar yasamkenti gecibce sagda ucuza satiyorlardi simdi onlarda uckagit yapip normal eurodizeli satmaya basladi. Kirikkale yoluna girip tabellaara bakarsaniz herkes farkli marka istasyonlarda ayni yakiti daha ucuza satma yarisinda. Neden? Cunku cok alan daha ucuza aliyor ve kalotesine bakan yok millet karina bakiyor. Sizlerde 100 bin km sonra dusuk fiyattan aldiginiz karin 20 mislini arabayaa harciyorsunuz

• silifke starpet 4.19
  • Bunlarin hepsi ayni rafineden mi cikiyo

• Dizel araca yeni geçtim. Önceden LPG'li kullandım ve hep en ucuzunu aldım. Menzil, çekiş gücü gibi konularda bir fark görmedim.

Şimdi dizel yakıtın da en ucuzunu tercih ediyorum. Bahsettiğiniz kampanya ile opetten aldım 2 depo felan. Kampanya bittikten sonra yine buralardan alıyorum.

Ben yine bir fark görmedim.

Yukarılarda tartışılmış ancak İlerde büyük sıkıntılar çıkar gibi genel yaklaşılmış.

Diğer taraf ise -ülkeninin büyük çoğunluğu- şimdiye kadar ucuz olanı tercih ettim bi sıkıntı yaşamadım diyor.

Karar sizin.
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    115 bine kadar neden harcamadım ben peki 👌 dediklerini senin katkılı kaliteli dediğin şey ne kadar ki normalle arasında 3 kuruş fark var ?

3 kuruş farkta ne kadar kalite fark edebilir dermişin bana ?

Çok abartıyorsun bu kalite olayını arabanın yanına gidince ekleyeceğim sana fotosunu katkılı yakıt önermemektedir yazıyor

• quote:

115 bine kadar neden harcamadım ben peki 👌 dediklerini senin katkılı kaliteli dediğin şey ne kadar ki normalle arasında 3 kuruş fark var ?

3 kuruş farkta ne kadar kalite fark edebilir dermişin bana ?

Çok abartıyorsun bu kalite olayını arabanın yanına gidince ekleyeceğim sana fotosunu katkılı yakıt önermemektedir yazıyor

E butun yakıtlarda katkı var az veya cok o zmn sen arabayı calıstıtmaman lazım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

Dizel araca yeni geçtim. Önceden LPG'li kullandım ve hep en ucuzunu aldım. Menzil, çekiş gücü gibi konularda bir fark görmedim.

Şimdi dizel yakıtın da en ucuzunu tercih ediyorum. Bahsettiğiniz kampanya ile opetten aldım 2 depo felan. Kampanya bittikten sonra yine buralardan alıyorum.

Yukarılarda tartışılmış ancak İlerde büyük sıkıntılar çıkar gibi genel yaklaşılmış.

Diğer taraf ise -ülkeninin büyük çoğunluğu- şimdiye kadar ucuz olanı tercih ettim bi sıkıntı yaşamadım diyor.

Karar sizin.

Brn marka alıtken hep pomPda olcerdım araba 6 lt yakardı sonra bende bu ucuzlardan almaya basladım zamanla tuketım 6,5 ltye cıktı araba sesı cok cıkmaya basladı ondan sonra anladımkı tek seferde degılde bırkac kullanımdan sonra hıssedılmeye baslıyor ve araba ayvayı yıyor

• Antalya için durum nedir? indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

Antalya için durum nedir? indirim

Termesos bulvarında moil var hocam şuan 4.40. Genelde oradan alırım bir sıkıntısını görmedim

İçeriği standardı neyse o var diyelim daha doğru olur 3 kuruşluk farka katkı demem ben

• quote:

İçeriği standardı neyse o var diyelim daha doğru olur 3 kuruşluk farka katkı demem ben

Yav siz traktormu kullaniyorsunuz kirsal motorinle calosan hangi arabaymis merak ettimncok? Burdaki konidakiler traktor kullanmiyor cogu yalnizbhaberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

Dizel araca yeni geçtim. Önceden LPG'li kullandım ve hep en ucuzunu aldım. Menzil, çekiş gücü gibi konularda bir fark görmedim.

Karar sizin.

Hocam simdi siz lpg icin aygaz euro lpg + ile diger lpglerin arasinda hicbir fark yok diyorsunuz ve bizler sadwce guluyoruz geciyoruz size. Ben lpgli aravimda cok denemeler yaptim yillardir depoda olctum kisin -15 derecede bile calistirmayi dnedim aygaz euro lpg+ diger lpglerden 50 kurus bile pahali olsa gider onu alirim. Karbueatorlu aracin bujileri enjektirlu aracin enjektorleri hic bozulmadi degismedibyillarca aygaz sayesinde allah uretenden satandan razi olsun yani

• İstanbul Esenler otogar tarafına yolu düşen olursa, otogarın hemen çıkışında sağ tarafta Petrol Ofisinde 50 TL üstü %5 indirimle Mazot 4.53'e geliyor haberiniz olsun.
    traktör mü kullanıyorsunuz diyeceğine kırsal motorin kaldımı onu bi öğren önce sonra satılan Euro dizelin standartlarınıda bi öğren bence
  • quote:

traktör mü kullanıyorsunuz diyeceğine kırsal motorin kaldımı onu bi öğren önce sonra satılan Euro dizelin standartlarınıda bi öğren bence

E sen diyorsunki benim aracimin kitapciginda katkili dizel kullanmayin yaziyor ben kullanmiyorum. Simdi de diyorsunki kirsal motorin mi kaldi. E sen ne kullaniyorsun hem kirsal degil hem katkili degil :D kendi kendine celisip duruyorsun ama eglenmeye baslandim sagol

Dana bişi derdim de neyse ya sen anlamıyorsun ya ben anlatamıyorum

kırsal motorin diye 1 şey yok diyorum sen bana ne yazıyorsun

Avrupa standartlarını karşılayan dizel ve

katkılı dizel var

Umarım anlamışındır

İnanmak istemiyorsan inanma. Menzil, çekiş gücü değişmedi bende. Dört mevsim kullandım. Çalışmasında, mekanik aksamında hiç bir sorun yaşamadım. Bir kuruş masraf çıkarmadı. Marka fanatikliği yapmanın lüzumu yok.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.