Şimdi Ara

BP KolayYakıt %5 İndirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

BP Kolay yakıt diye bir şeye üye oluyosun, arabadan inmeden ödeme oluyormuş ve pompada %5 indirim oluyormuş.

Kullanan ve %5 indirim alan var mı ? BP iş-ev yolumuz üstünde var.

BP KolayYakıt %5 İndirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 14 Ekim 2021; 13:3:27 >

• Ben benzinal. uygulaması üyeliğiyle shell den %5 indirim alıyorum tüm araçlarıma. Taşıt tanıma anahtarlıgı gönderdiler. Onunla yakıt alıyorum.

• legendboxer kullanıcısına yanıt

filo filan istiyor mu yoksa kişisel olarak da kullanabiliyor muyuz ?

• Bendede benzinal var ancak shell yakıtından memnun olmadığım için bp alacaktım dün 250 TL teminat istiyoruz dediler bende vazgeçtim 150 TL de 7.5 lira değer mi değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sistem basit anahtarlık yada etiket gönderiyorlar. 250 lira teminat veriyorsunuz üyelik sonu geri alma şartıyla. kredi kartınızı sistme tanımıyorsunuz.Sonrasında pompdan direk %5 indirimli kredikartınızdan düşülüyor. Bu uygulamadanda alışverişinizi takip edebiliyorsunuz. Ben teminat işinden dolayı vazgectim. Petrol ofisi ve LUKOIL indirimi ni kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 14 Ekim 2021; 15:22:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt
    Filo şirket sendika dernek vb sözleşme ile çalışıyor benzin al bireyseli yok. Ben çok araştırdım en son sendika üzerinden yaptık başvuru. Petrol ofisi %4, LUKOIL benzin %5 dizel %7 de bireysel başvuru oluyor. Bende PO ve LUKOIL var gayette memnum yakıtlarından bunlar teminatsız çalıyor. Po istenilen miktar kadar kredi kartı provizyon da tutuyor. Harcanılan kadar ödeniyor. Lukoil de ditek cekiyor ne kadar istersen provizyon da yok

• hocam kredi kartı kampanyalarını takip edin zaten 4x125 yada 4x150 tl ye 50 TL veriyor...

• Bp clup kart ile %5 puan aliyorum zaten.

• ogzdrk O kullanıcısına yanıt
    Hala geçerli mi bu ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BP'den birisi ile görüştüm.

%5 indirim var. Kredi kartınızı bağlı bir cihazla yakıt alıyorsunuz, otomatik olarak kredi kartı ekstrenize yazılıyor. Araçtan inmeden ödeme yapılıyor. 250TL depozito yatırıyorsunuz. Sistemden çıkarken 250TL parayı geri alıyorsunuz. 250TL'yi kredi kartınızdan para çekilememe durumuna karşı güvence olarak alıyorlarmış. Bu sistemde tek seferde 250TL'den fazla yakıt alınamıyor.

Ben şu an World Card BP kampanyasına dahilim. 4x125 TL yakıta 50TL puan alcam. Bu kampanya bittiğinde BP Kolay Yakıta üye olacağım. %5 az bir indirim değil.

Yukarda Lukoil'de %7 indirim olduğu yazılmış. Lukoil yolumun üzerinde yok, olsaydı ona başvururdum. BP iş-ev yolumun üstünde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 14 Ekim 2021; 23:50:46 >
  • Konudaki bahsedilen benzinal-kolayyakıt vs bireysel kullanıma açık değil gibi duruyor sitelerini incelediğimde. Ben mi yanlış anladım BP KolayYakıt %5 İndirim ? 

• po %4 için kredi kartı vermek gerekir mi?

• izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Evet Po provizyon cekiyor aylık 300-500-1000 n3 kadar derseniz haracdığınız kadarını ekstreye yansıtıyor

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Benzin al kurumsal kolay yakıt/Doldurgec/platform/aracım için uygulamaları bireysel

• zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    BP nin sistemi aslinda kötü değilmiş. Ben buna başvururum gibi duruyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben bu sisteme başvurdum, anahtarlık gönderdiler ve %5 indirimli olarak ilk yakıtımı bugün aldım.

300TL'lik yakıt aldım, Kredi kartımdan 285 TL çekildi.

Üstelik içeriye girip ödeme yapma derdi de yok. Bir anahtarlık veriyorlar, yakıt alırken onu pompacıya veriyorsun, yakıtı alıp gidiyorsun (anahtarlığı pompacıda unutmadan tabi BP KolayYakıt %5 İndirim ? ).

• Trendyol ile iş birliği diyor. Nedense trendyol oldu mu kıllanıyorum. Çok ön yargılıyım.

250 tl üstü yakıt alınmıyor dediniz sanki yanlış mı gördüm. ben genelde fullüyorum. sıkıntı olur mu acaba?

birde bu yakıtı aldıktan sonra hopi puanı eklemeye devam edebiliyor muyuz? büyük ihtimal olmaz ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8550 -- 4 Ocak 2022; 16:50:0 >
  • murat8550 kullanıcısına yanıt

Bu sisteme girerken depozito alıyorlar. O depozito ne kadarsa o miktardan fazla alınamıyor.

Ben 300TL depozito yatırdım, tek seferde en fazla 300TL alabiliyorum.

Girdikten sonra da depozito arttırılabiliyor.

teşekkür ederim cevap için.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.